• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
autor
ahoj pipenky, my sa chystame do kempu, a mam prosbu ... idem robit objednavku na www.capacky.cz ... je tady nejaky dobrovolnice, ke ktere muzu nechat poslat dobirku? ja vam poslu penize predem na ucet ... dekuji
29. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johanko, s radostí ti budu jedno dítě nosit a obstarávat, žádné jak víš nemám :grinning:
31. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus pipky...už se strašně těším!!je to za chvilku:slight_smile:

Johanko jeď! Děti se v tlupě rozptýlí,neboj..a Mirek by event.mohl dojet aspoń v sobotu odpoledne..
A navíc,když se Maci nabídla s pomocí...To dáš!

Jen připomínám i tady,co jsem psala na AP diskuzi..
zkuste sebou vzít oblečení (po dětech,muži i svoje), který je v hezkým stavu,ale nenosíte ho..zkusíme tam udělat nějaký čenž... případně bazárek (ale ta výměna by byla lepší:slight_smile:
takový EKO HRABÁK :slight_smile:
31. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, johanko, oznámila jsem, že na srazu nebudete a můj mhd na mne vyčítavě pohlédl a řekl: "vidíš, kdybychom měli ford galaxy..."
což je obrovské auto, dle mého mhd praktické, dle mého názoru velké jak kráva, které by se nám prý hodilo a tohle je jedna z typických situací: že bych mohla vozit pipky na srazy .-)
31. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V odvozu problem neni, to by nas vzala Ladunka, ale serte na to, stejne uz nas pokoj dostala Aniska :slight_smile:
2. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, tak jsem měla schůzku s řemeslníkama a bude se u nás makat i ten víkend, co je srazík, takže nemůžeme pryč.....jeden víkend by nás nezabil, ale ten následující se vdává švagrová a z toho se asi nevyvlíknem :grinning: ....stojí někdo o náš pokoj? dvoulůžkovej...
3. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda Johanko, to je škoda, jestli nepojedete. Tím se zužuje okruh lidí, který bych tam ještě mohla znát. No neva, kdyžtak budeme dělat, že jsme tam jen zrovna náhodou na výletě :grinning:, když budem pod tím stanem. Jen doufám, že nebude hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky, že mně už nebude hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale jinak se moc těším, fakt!!
3. jún 2009 o 13:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus - to bych mohla privezt pul satniku. Mam pocit ze porad dokola tocim asi pet kusu obleceni v dost odrbanem stavu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale pokud opravdu ostatni neco privezou, tak bych asi mohla zkusit par kousku vybrat, jestli se nekomu nebudou libit...
3. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milwi.vyber!!:slight_smile:

jinak ještě musím zrušit naši nabídku na rpogram..vzheldme k tomu,že pořád není web,nemáme na vymýšlení programu čas:-/
nicméně navrhuju a někdo se toho prosím zhostěte...
že by se připravily nějaký písničky-vytisklý-a někdo aby vzal kytaru a večer u ohně by se mohlo zazpívat...
nohavica a tak,co mají rádi všichni:slight_smile:

No a my budem určitě lozit,to platí:slight_smile:takže lezecký věci sebou a i nelezci se mohou pak přidat (pokud nebude stát etda pod ksálou 60lidí:slight_smile::slight_smile: Můžu totiž půjčit svoje...

Terezko-a mmch,my jsme nahlášení od středys nebo od čtvrtka??? :grinning:
A kdo všechno jedete už od středy??

MACI A GEDREN- vy jste teda těžce zklamali:frowning2::frowning2: na anisku se teda taky těším, ale škoda holky...těšila jsem se...
4. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macíku, škoda:(

lus, jste nahlášení od středy a od středy je ještě milwa. pak od čtvrtka nimmo&mysinka, eliade a parybka.
4. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo, je ten macikuv pokoj volnej? popripade se hlasim jako nahradnice i kdyz kemp to jisti ... popripade, my by jsme mozna dorazli ve ctvrtek, muzem se aspon ubytovat na jednu noc?
4. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, kdo všechno nakonec jede/nejede?

A máme představu, co tam budem dělat?... ptá se mumumuž...:slight_smile:))
4. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabrunko, pokud se už macíkovi nenahlásil někdo do ip, tak je pokoj volný a může být váš:slight_smile: je to dvoulůžkový pokoj bez vlastního sociálního zařízení
5. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumu, podle mého seznamu jedou:

terezkaq, xsipm, lusinta, hankka, mumumu, parybka, ene, nimmo&mysinka, milwa, haluska&johanda, terrestriss, bram, aniska&ladunka (pokud se ladunka nerozmyslela jinak, ale zatím o tom nevím), animatua, eliade, lenkakt, katako a nově jabrunko (místo macíka)

a mimo penzion by ještě měly být
listicka, sarik, bora, lubicanoemi a možná ještě někdo, ale v tom už se ztrácím;)
5. jún 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tam budeme dělat přesně nevím. původně měli vymyslet program lusintovi, ale ti nestíhají, jen od nich pořád platí ta nabídka lezení. a já jsem ještě neměla čas něco vymýšlet a upřímně ani se na to moc necítím, vymýšlet a organizovat zábavu není zrovna můj šálek kávy;)

já bych za sebe podnikla nějaký výlet do okolí a dala nějakou společnou meditaci :slight_smile:
5. jún 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uf pipky, ukecala jsem se a kytaru vezmu :sweat_smile: Ale nečekejte žádné výkony, 3 roky jsem do toho nehrábla :pensive: :pensive: :pensive:

A program snad vymýšlet nemusíme, ne? Tak nějak to vyplyne samo... :wink:
5. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko - na to jidlo se budem domlouvat na miste? Ze ses pred casem ptala, jestli dite bude taky potrebovat polopenzi, mam dojem...
5. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdyz tam pojedeme uz v tu stredu, jak se tam mame ohlasit? Uz nevim, jestli se to zamlouvalo na prijmeni nebo na prezdivky nebo vsechno na tebe...
5. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zeny, ja svoju ucast musim trapne odvolat, i ked som to tu poriadne obratila hore nohami koli tomu miestu na hlavnej chate. Pice spoluziacky mi nedali sancu ist na predtermin z jednej skusky, s ktorym som ratala, cim sa mi vsetko dost zasadne posunulo. Tymto Vas zdravim a fakt sa ospravedlnujem, zatial ahoj
Ani

(p.s. anabaza so skuskou, keby to niekoho zaujimalo -bolo 13 zaujemcov na predtermin ale len 12 miest, a koho vyfakovat? volba padla na mna. stalo sa mi to uz po niekolky krat v tejto mojej novej skupine, ze mi bud nedali vediet, alebo ked sa dostali k zapiskovemu papieru, ma rovno napisali na datum ktory sa nikomu nehodil (ved ani mne,ale uz inde sa napisat nedalo)atd. platia tu vlcie zakony-hrab jedine za seba a na druhych ani omylom nemysli. skoda, ze nejdem, by som vam mohla porozpravat farbitejsie pribehy z medickeho zakulisia. par ludi sa ma teraz naposledy zastalo s tym, ze sa bude losovat, ale to som uz nebola tam, pretoze mi prislo z tych co to vymysleli predtym zle. doslova mi povedali-volba padla na tebe, jdi do prdele. no na tom losovani co si vynutilo par normalnych ludi zo skupiny, a napisali tam aj mna, sa vylosovala ta, co prave vymyslela, ze cierneho petra mam ja-ach,tie bozie mlyny.. ale dostala z toho taky hystericky zachvat,ze ona ten termin mat musi, lebo ona bola po ten papier u sekretarky a ze losovanie ona neuznava, ona proste ma prednost pred ostatnymi, no, mne ked vecer volal jeden z tych mala spoluz co su normalni, ze co s tym, tak som mu radsej povedala nech to necha byt,nech am anetka ten svoj termin. takze som sa nedostala na skusku na ktoru som sa ucila, coz mi posuva tie ostatne a vylet si uz nemozem dovolit. tak fakt sorry)
5. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani - to je doslova nahovno :unamused:
5. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hele a to je uz za tyden nebo az za dva? :sweat_smile: :grinning: :confused:
6. jún 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za dva.

kde to vůbec přesně je? jsem nějak zapomněla. a kam se jede vlakem?
6. jún 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
listi dobra otazka, taky si zrovna rikam, jestli mam precist celou diskusi, abych zjistila, kam ze to vlastne jedem a nasla odkaz na webovy stranky... :grinning:
6. jún 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, já chápu, že okolnosti se můžou spiknout a nebudete moct jet, ale myslím, že by bylo na místě trochu víc iniciativy při hledání vašich náhradníků. nahlásili jste závazně, že pojedete a díky tomu jsme dostali slevu za obsazení celého penzionu. pokud nepojedete a nebude za vás náhrada, slevu nedostaneme. takže ač to tak možná nevypadá, tak na vás je opravdu ten zbytek, který jede, závislý.
6. jún 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ohledně těch uvolněných lůžek jsem teď napsala IP všem, o kterých vím, že chtějí/chtěly jet a buď bydlí ve stanu nebo čekají, jestli se něco uvolní.
6. jún 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milwo, ohledně jídla pošlu ještě IP. vím, že už to slibuju dlouho, ale nestíhám:(

pokoje máte rezervované přímo na vaše jména, která jste mi nahlásily (kromě halušky, která nenahlásila;)).
6. jún 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to skvělé,nebojte!
kdyžtak ten rpográmek zkusíme domyslet..
po minuém srazu je opravdu lepší,když aspoň přibližně dobrovolný program naplánovaný je...
6. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš pokoj bere jabru....nevylučuju, že bychom se tam na den bez spaní otočili, ale slíbit nemůžu nic, až podle dělňasů...jsme na nich teď závislí, takže fakt to nejde jinak...

jabru, zálohu zpátky nechci, ber to jako bonus navíc :slight_smile:
6. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeee, to si snad ani nezaslouzim, dekuji pekne
7. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok