• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
V okruhu cca 15 km jsem napocitala 3 hrady, 2 zamky, rozhlednu, muzeum knihy a westernove mestecko. To posledni si o navstevu primo rika :slight_smile: http://www.western.cz/page.php?ide=1
8. jún 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nojo, ona stačí příroda, hrady jsou dobrý, westernový městečko mě spíš děsí, ale třeba by to děti bavilo. Co se týče hudební produkce, naučte se pár textů od Beatles a Honzík už si to poorganizuje:slight_smile: I když on se bude asi spíš stydět. Organizátor je to doma.
8. jún 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar pipky, bohuzel musim nasi ucast na srazu odvolat, neco nam do toho vlezlo. :frowning2: Nejen ze vas nestiham tady, uz ani nazivo... chjo... tak si to tam uzijte
8. jún 2009 o 13:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee, já už se děsně těším. Začínáme plánovat, že bychom jeli možná už taky ve čtvrtek, tak když by se nás tam sešlo o den dřív pár, tak můžeme nějaký program vymyslet společně. Já bych klidně dala první den nebo spíš večer nějaké představení, kdo je kdo, ale zase na druhou stranu, ono se na to stejně za chvilku přijde :grinning:

Jinak škoda těch, kteří nemohou jet, zrovna na Anisku jsem se děsně těšila, že jí konečně poznám osobně :frowning2: a samozřejmě na Macíka taky :pensive: No Haluska a spol budou chybět hodně, stejně tak Gedren, ale chápu, že někdy je to fakt těžký naplánovat to dopředi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mysinko: To je super, že bereš kytaru, v našem okolí nikdo na kytaru nehraje a zrovna jsme si říkaly, že nám to chybí, takže se těšíme :dizzy_face:
8. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
westernovy mestecko zni dobre, ale myslim, ze by to bavilo spis chlapa nez dite :slight_smile:

Teda ucast se nam nejak rozpada. Ja mam proste sraz v diari a nechapu, jak do toho muze neco vlizt. Jedine snad nemoc, ale jinak?
8. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milwo, může, někdo třeba podniká, staví, má náročnou práci... Pro nás je to taky dost náročný, mumumuž maká jak šroubek, ale chytře si to spojil se služebkou a já s návštěvou rodičů, takže naše účast i přes naši děsnou vytíženost nepadá.
8. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já myslím, že to nemusíme hrotit. Jsem koukala, že sleva je 50Kč na osobu na den, tak když to holt nezaplníme, tak budeme platit každý o 100 Kč navíc (teda ti, co jedou jen na dva dny), což se snad zvládnout dá. A třeba se ještě někdo přidá, já to vidím optimisticky :grinning:
8. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a jen pro sebe si sem znovu překopírovávám odkaz, ať to nemusím vždycky hledat :grinning: doufám, že neva :grinning:

http://penzionumartina.cz/
8. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milwo, toz taky dobre, aspon nejaky svetly bod pro ne v te babske drbarne :sweat_smile: Anezku by to myslim bavit mohlo - kone, kravy, ptaci, ideal :slight_smile:)
8. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, už jsem taky koukla na ten ranč a líbí se mi to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:taky to vidím jako variantu :dizzy_face: Za nás to na nějaký dlouhý výletování nevidím, Nella se většinou motá na místě maximálně se nechá chvíli nést, takže pro nás je ideální někam se rychle dopravit tj. když už pěší chůzí, tak to nesmí být moc daleko a tam se plácat. Tak doufám, že to máte někdo podobně :grinning:
8. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, program?
já budu v nevyzkoušeném terénu sama s oběma mazlíky, tak jakýpak ještě *další* program? to se mi jeví dostatečně adrenalinové pro nás všechny tři :grinning:
9. jún 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xsipm - u nas to na dlouhe vylety ted uz taky neni. Z kocarku vystupuje, z nositka sice po trochu delsi dobe ale taky, a pesky ujde tak dvacet metru a pak si nekde drepne nebo sedne a zacne zkoumat travu/kaminky/vetvicky/vajgly :grinning:

mumu - mas pravdu, ja to vidim asi zjednodusene. Sama nic dulezityho nemam a mhd jsem pokazdy pri planovani durazne upozornila ze od 17. jsme pryc. Prace na baraku u nas pocka, mhd ma zamestnani v pohode, takze to mame dobry.
Jinak mi pri tom rozpadavani urcite nejde o penize. Spis je to skoda, ze to tolika lidem nevychazi...
9. jún 2009 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipky. uz jsem to psala v AP, tak se jeste vtirnu sem, vim ze nejsem uplna pipka a moc aktivne nepipkuju.. vlastne skoro vubec.. ale o to radsi mam zivy lidi -> premyslim, ze bych mhd zabavila na vikend obytnou dodavku a prijela se na vas sraz podivat (tak snad me nevyzenete :confused: ? :grinning: )
9. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenko, budeme na tom stejne :slight_smile: ale v sobotu dopolednu muzeme zkusit nejake jogove cviceni, ze?
ranc jsem jeste nekoukala, ale jestli to neni daleko, rada s detma vyrazim za zviraty a povozit se na konich

Fiono, to urcite nebude problem ... my se stejne na zivo moc nezname, tak si nikdo ani nevsimne, ze je tam nejaky "smirak" :grinning:
9. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiono, pojeď!
9. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten ranc je celkem daleko, zhruba tech 15 km, je to spis na dopravu autem. My urcite pojedeme, v aute budeme mit misto na jednu sedacku a dospeleho :slight_smile:
9. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, to je super, že i na opravdovém srazu budou opravdoví šmíráci :slight_smile:
vždyť nikdo ani pořádně netuší, kolik lidí/manželů/dětí/psů a dalšího tam bude :grinning:
9. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nápad s výměnou oblečení je prima, akorát nevím, jestli někdo bude i mou postavou.. abych to nevozila tam a zpátky... 180 cm, vel. 42-44. Co?

A my určitě v pátek vyrazíme na hrady :slight_smile:)
9. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parybko,to je moje velikost:slight_smile:ale nemám co měnit :frowning2:

fiono pojeď určitě:slight_smile:

ad program,navrhuji vyslat emhádéčka s drobotinou,nechat si přinést kávičku a hezky si pokecat osobně :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eliade, tak to je napad ... ktory mhd si zoberie moje deti :slight_smile: su v kolektive oblubene :sunglasses:
9. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliade na to konečně kápla!!!
9. jún 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milwo, Mirka bohuzel Neo vyslal do Madridu a proste tam musi :( (uz par project meetingu zazdil, kdyz jsem mela rodit a pak kdyz byla Ladu jeste mala, tak ted uz to holt zazdit nemuze).

No snad nas pokoj nekdo po Anisce veme, kdyz lidi prubezne nejen ubyvaji, ale i pribyvaji :slight_smile:
10. jún 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, je ještě někdo, kdo se tam dopravuje veřejnou dopravou? nebo jsem zůstala sama?
10. jún 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
tak už jsem konečně rozeslala ip ohledně jídla. poslala jsem ji každému, o kom vím, že jede, ať už bydlí v martinovi nebo ve stanu. pokud někomu měla dorazi a nedorazila, dejte prosím vědět.

2 lůžka po gedren má kaaja, zůstalo tedy volné ještě 1 lůžko po gedrenových na pokoji s ladunkou a 1 lůžko po halušce na pokoji s johandou. předpokládám, že tato lůžka už se asi neobsadí, zeptám se tedy paní charvátové, jestli bude tak hodná a ochotná a nechá nám slevu i tak nebo jestli budeme muset zaplatit plnou cenu.

ještě jsem se paní charvátové ptala na to ohniště - tak u penzionu je, ale psala, že všichni se tam asi nevejdeme, že je tak pro 16 lidí. a nabízela možnost objednání nějakých párečků na opékání - měli byste o to zájem?

s eliade navrženým programem souhlasím :slight_smile:
a ještě jsem si vzpomněla, že kdysi nabízela bora nějaké přednášky.
10. jún 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja bych taky jela - klidne do stanu, ale je to blby termin - nedostala bych dovcu... :unamused:

Tak treba priste, bude-li nejake..:slight_smile:

A Eliade, ty rozhodne nemuzes mit 42-44, to mam ja!!! :confused:
10. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty jsi hubena jak lunt, jsem chtela napsat...:slight_smile:
10. jún 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliade, to vůbec nevadí, budu ráda, když se ti bude něco líbit a nepřijde to vniveč... bo co s věcma, které nenosím?

Terezko, ten dotazníček je luxusní :sweat_smile: :slight_smile:
10. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez - ja jsem s tim opikanim pro. Akorat je otazka, jestli nebudeme precpani z vecere. Respektive, kdy udelat ohen, aby mel clovek zrovna hlad.
10. jún 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenal,mám.....nosím raději volnější věci.A ty přijedeš?

terezko,buřty jóóó :slight_smile: já mám hlad furt.....

připravte tedy své muže na to,že minimálně jedno dopoledne půjdou na "chlapskej" vejlet a my budeme slepičit :grinning:
10. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,připravím mhd na slepičí pokec:slight_smile:
10. jún 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok