• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
"máme připravit mhádéčka na jedno odpoeldne s chlapama a my budem slepičit"

"super,půjdu na skály"

"s děckama??"

"to jako dostanem děcka!!??"

"no jasný,o to jde :grinning: "

velmi zděšeně"a to jako OBĚ?!"

ale jinak to s nima už fakt zvládá skvěle,takže to jsitě zvládne i tam!!!tak kdy?

v pátek se jde na hrad nebo lozit na skály, v sobotu western městečko...tak jedině v sobotu navečer nebo v neděli dopolko...
hurá!!to byl nejlepší nápad!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. jún 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, neprijedu - nemam dovolenou... Teda mam, ale tenhle tyden... :sweat_smile: Tak treba priste..:slight_smile:
11. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to tady předčítám mhd a taky se usmívá :grinning: :grinning: :grinning: (teda nevím proč, jestli si jako myslí, že to, že budou děti někam s chlapa bez nás je jako vtip :sweat_smile: )
11. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co my, které jedeme bez mhdéček? ...bychom mohly dát pánům losovat, aby si rozebrali i naše ratolesti... :grinning:
11. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatínkům chodících dětí bych dala jedno nechodící a naopak :grinning:
11. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, moc prosím, udělejte si čas na ten dotazník, ať to můžu co nejdřív paní charvátové napsat
díky:slight_smile:
11. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
listi, my jedem taky MHD, tak muzem prochazkovat po okoli :slight_smile:

ohen by byl super, brali bychom spekacky pokud by nekdo chtel delat tedy napr v nedeli dopo, nebo v sobotu dopo misto obeda?
11. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ne mhd ale verejnou dopravou - busem :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konečně na netu! Mluvila jsem s mhd, napřed se tvářil, že ho nějaký sraz nezajímá, ale asi se podivil, že chci jet jeho milovanou dodávkou někam přes 100 km sama a řekl nakonec, že pojede se mnou, ale zůstane u Žďáru u kamaráda. Tak kdyby náhodou přijel se mnou, tak mu neříkejte, že je šmírák, asi by to nepochopil :grinning: :grinning:

Terezko, dotazník odeslán! Snad ještě není moc pozdě.
Jen kdyby mhd nakonec jel, bude holt o hladu :sweat_smile: ale co, měl se vyjádřit včas :zipper_mouth:
11. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oblečení teda nepřivezu, neb bych se musela stydět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mohla bych naložit gril, ten stejně vozíme většinou všude a kdyby měl někdo zájem přivíst něco většího tak přivezu. Jen mě nenapadá, co by tak mohl kdo potřebovat... Nedávno jsme jeli s plnou ledničkou, (mastňáci :slight_smile: ) ..tak kdyby bylo potřeba uchovávat zeleninu čerstvou... :wink:
11. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jedem taky busem, nebo jak vůbec? Do Nového města no problem, ale jestli se pak dostanem do penzionu a jak, nevím. V nejhorším pěšky, stopem nás s děckem nikdo nevezme.

Nakonec jedem taky od čtvrtka. Doufám, že do té doby bude Ondra zdravý.

Westernové městečko nebo statek zní dobře, ale 15 km je daleko. Pokud by tam jel autobus, tak by to šlo. Ondra teď na dni dětí jezdil na koni, tak by se mu to mohlo líbit. Raději bysme ale zůstali v okruhu max. 5 km, taky se nikam moc nedostanem. Ještě se zkusím podívta, jestli půjde nějak líp zmapovat okolí. Opékání je fajn, doufám, že se Ondra už nebude bát ohně, jinak bysme se nezúčastnili. Ještě před měsícem nechtěl oheň ani vidět.
11. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oheň bych rozhodně neplánovala místo oběda.Spíš bych v sobotu povečeřela o hoďku dřív a pak ty buřty.
Nezapomeňte,že se taky blíží slunovrat(bude v neděli toho 21.6),budou to ty nejdelší dny v roce.Hezky jsme si to naplánovali. :slight_smile:
11. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě upřesňuji ohledně toho dotazníku, vyplňte ho prosím nebo mi aspoň napište i v případě, že jídlo nechcete (to je jasné asi jen u lištičky a šárika, tak od nich to nepotřebuji, pokud se něco nezměnilo;)), jinak nevím, jestli jídlo nechcete nebo se ještě rozhodujete. ráda bych to dnes večer odeslala a nevím na koho mám ještě čekat. prosím, věnujte tomu tu chvilku, ať to už můžu uzavřít a poslat. díky.

ohledně toho opékání - ohlasy sice jsou, ale takhle nejsem schopná odhadnout kolik lidí by mělo zájem a kolik by se těch párečků/buřtů mělo objednat. tak u paní charvátové nic předem objednávat nebudu a domluvíme se na místě v pátek večer a my to pak kdyžtak někam dojedeme nakoupit, souhlas?
12. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez-já už jsem posílala,došlo ti to?
12. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus, jj, ty jsi byla dokonce první :slight_smile:
12. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, taky uz jsem posilala
ohledne opekani souhlasim - predem neobjednavat :slight_smile:
12. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem dotazník konečně poslala, jen nevím, jestli už není pozdě :frowning2:
12. jún 2009 o 21:34  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo volal do kempu kvůli reervaci nebo jestli jedete "na blind". Zkusím tam zavolat, jestli je třeba rezervace a dám vědět. Jinak teda doufám, že se počasí trochu umoudří, tenhle víkend bych pod stanem být nechtěla
12. jún 2009 o 21:40  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednávka jídla odeslána
beruberu, ještě jsi to stihla :slight_smile:
13. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim se po dlouhe firmozakladaci nestihacce a vidim ze pozde :sunglasses: co se programu tyce: nabizim beze zmeny koncept kontinua v praxi - tolik praktikujicich, to bude naprosto genialni, aspon pak tu knihu opravdu napisu :wink: no a to bych nebyla ja, abych nenabidla i prirozenou hygienu kojencu. otazkou zustava, kam to mam nacpat, aby nebyli vsichni zrovna ve westernovem mestecku ci nekde jinde - je to oboje po dvou hodinkach, kde, zatim taky nevim, predpokladam, ze bych vas pozvala do kempu k jezeru - chlapi pokud budou chtit, budou machat deti, a my popipkujem

je tu nekdo s prehledem o navrzich programu, kdo by to nekam nacpal? nebylo by spatne nacpat to nekam i na ap stranky, aspon prechodne, dohledavani v diskuzi je narocne

ad jmenovky - budou nejspis opravdu ty nalepovaci - timto prosim i kaaju a fionu aby poslaly udaje ktere chteji uvest (pipka nick, jmeno, prip mesto)

tesime se moc - a niki se pta, zda ho lusintomuz vezme na skalu - je mu skoro devet, indian lozici po stromech je, otazkou zustava, zda vybaveni pro dospelaky dostacuje ci je upravitelne - za asistence matky, ujistuju
13. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

ještě nějaké info ohledně ubytování:
- paní charvátová nám nakonec nechá tu slevu i při současném počtu obsazených lůžek (tj. 2 neobsazená);
- ještě musela paní charvátová udělat nějaké změny v pokojích kvůli těm dřívějším příjezdům (tedy ta čísla pokojů, co jsem vám posílala dřív už neplatí). konkrétní čísla pokojů teď nevím, bude je přidělovat až při příjezdu, ale typ pokoje (tedy vč./bez soc. zařízení) by měl odpovídat tomu, jak kdo požadoval;
- ubytování je možné vždy až po poledni, aby měli čas uklidit pokoj po předchozích hostech;
- další dřívější příjezdy už nejsou možné, penzion je obsazený.

aktuální seznam ubytovaných v martinovi je následující:
terezkaq – 2 dospělí + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj bez soc. zařízení – od čt 18.6.
xpipm04 – 2 dospělí + 1 dítě ( bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od čt 18.6.
lusinta – 2 dospělí + 2 děti (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od st 17.6.
hankka - 2 dospělí + 2 děti (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od pá 19.6.
mumumu – 2 dospělí + 2 děti (1 s vl. lůžkem, 1 bez vl. lůžka), pokoj bez soc. zařízení – od pá 19.6.
parybka – 2 dospělí + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od čt 18.6.
ene- 2 dospělí + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od pá 19.6.
nimmo&mysinka - 2 dospělí + 2 děti (obě bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od čt 18.6.
milwa - 2 dospělí + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od st 17.6.
johanda – 1 dospělý + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj bez soc. zařízení – od pá 19.6.
teresstriss - 2 dospělí + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od pá 19.6.
bram – 1 dospělý + 1 dítě (s vl. lůžkem), pokoj vč. soc. zařízení – od pá 19.6.
kaaja&ladunka – 2 dospělí + 2 děti (obě s vl. lůžkem), pokoj vč. soc. zařízení – od pá 19.6.
animatua - 2 dospělí + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od pá 19.6.
eliade - 2 dospělí + 2 děti (1 s vl. lůžkem, 1 bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od čt 18.6.
jabrunko – 1 dospělý + 2 děti (1 s vl. lůžkem, 1 bez vl. lůžka), pokoj bez soc. zařízení – od pá 19.6.
lenkakt - 1 dospělý + 2 děti (1 s vl. lůžkem, 1 bez vl. lůžka), pokoj bez soc. zařízení – od pá 19.6.
katako - 2 dospělí + 1 dítě (bez vl. lůžka), pokoj vč. soc. zařízení – od čt 18.6.

zkontrolujte se prosím :slight_smile:
14. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se právě dočetla na AP, že katako nejede...

takže je volný další dvoulůžkový pokoj. pokoj se sociálkou po katako bychom si ale rádi vzali my, volný je tedy náš dvoulůžkový bez sociálky.
14. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem dumala,co ještě by se mohlo hodit a napadlo mne,že byste některá mohla přibalit takový ten malý kulatý nafukovací bazének.Když se sejdou dva či tři,bude to jen lepší.Mají být pařáky a pro prcky co se budou batolit okolo chaty by se to hodilo.Co říkáte?My máme doma takovou tu střední verzi bazénu,to už se mi tahat nechce.

katako škoda :unamused:
14. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - co znamena stredni verze a co mala verze? Nad bazenkem jsem uvazovala. Koupili jsme pred par dny novy, jeste jsme nevyzkouseli. Rozmery prumer 150, vyska 50. Pisou tam vhodne od sesti let koukam, ale s dohledem je to asi jedno...
14. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koncept kontinua v praxi by byl idealni ke spekackum, ne? Aspon bychom rovnou overili, jestli maji deti fakt pud sebezachovy :grinning:
14. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milwo,máme 180x120obdéník :unamused:
14. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vypadá, že uvolněný pokoj si vezme aniska :slight_smile:
15. jún 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my teda ten bazen prihodime, do auta se nejspis vejde. No mozna bychom meli nejdriv zkusit, jak se vubec nafukuje :grinning:
15. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, pokud bude kk v praxi, tak super, určitě přivedu muže i se těma známýma, kde se chtěl původně zašívat :grinning:

bazének snad někde vyhrabem, přivezem
15. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,začínám být nervozní...jedem už ve středu,totálně netsihám..až do úterý večer sjem v práci a balit budu až ve středu:-/nestihám prát, chystat hadry na výměnu,nic...
ale pokusím se v e středu pobalit půl baráku (i ten bazének) a budem se na vás moc těšit!!
ten částečný rpogram byhcom ale mohly domluvit už ted,abysme pak měly jasno...

na skálu Nikiho vezme, bude mu můj sedák:slight_smile:

takže
western městečko
muži hlídání,ženy pipkují
lezení na skalách
koupák???(je tam někde blízko?v tom kempu?)

takže pište, co navrhujete:
pátek:
sobota:
neděle:
:slight_smile::slight_smile:
15. jún 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok