• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
No, já už se taky děsně těším, bazének neberu, v bytě nemáme :grinning:

Jinak mhd dneska volal do Martina, aby se ujistil, že jim tam běhá ten net, tak prý výborně, říkala paní, prý se to dá chytit i v okolí chaty :grinning: to jen pro ty, kdo by měli nervozní manžele s pracovními povinnostmi bez vlastního netu :grinning:

Ad ten program, no já za sebe bych to uvítala asi nějak takhle:

pátek: většina se bude teprve sjíždět a my, co tam budem už dřív, se můžeme na páteční den domluvit na místě, já bych to viděla na nějaký ten krátký výlet po okolí, nebo plácání se po okolí (např hledání toho, kde si dáme oběd :sweat_smile:) Nebo můžeme jet na to městečko nebo nějaký hrad ale celkově myslím, že ten pátek bude takový úvodní, že tam asi bude spíš chaos a bordel, když většina bude teprve přijíždět, ale klidně bych uvítala nějaký představovací kolečko, abychom věděli, kdo je kdo :grinning: třeba bychom mohli vymyslet něco společnýho po večeři, to už snad všichni budou na místě a všichni budeme na společným místě (v Martinovi na večeři :grinning:)

sobota: jsem normálně přemýšlela, že to abysme po snídani začli přemýšlet, kde se tolik lidí naobědvá, nebo byla možnost obědů i přímo v Martinovi? si to už nepamatuju :sweat_smile: (teda že já furt myslím na to jídlo, ale mhd když se nenají, tak s ním není moc řeč :grinning: a se mnou teda taky neee a Nella chce pak pořád jen kojit :sweat_smile:) Jinak v tu sobotu by se mi líbila nějaká ta Bory přednáška (já bych brala jak bezplínkovku, tak KK), klidně bych jí brala jak dopolko, třeba od 10h, prostě abychom se do kempu zvládli nějak po snídani dopravit a pak odpolko třeba od 3h (abychom si stihli někam dojít na oběd, zase se vrátit do kempu a po přednášce se zase přesunout do Martina na oběd). Mě se celkem líbí nápad, že se budeme společně plácat někde u vody, přitom pokecáme, děti se zabavý a mhd tam můžou hlídat děti (teda jestli nebudou mít potřebu nějaké tůry s dětmi, tu já teda většinou nemívám, protože když nesu dítě, jediný, kdo je po výletu unavený jsem já :sweat_smile: ). Večer pak můžeme udělat nějaký ten bazárek oblečení (teda sama nevím, jestli něco donesu, zatím jsem se k prohrabu skříně nedostala :sweat_smile: ale jinak se mi ten nápad hodně líbí :slight_smile:

neděle: My osobně toho už moc nestihneme, neb po poledni jedeme zase domů, takže by mi stačilo nějaký se společný plácání po okolí :grinning:

Tož tak za mě, tak jsem zvědavá, jak to vidí ostatní :slight_smile: Jinak nevím, jestli třeba Lus nechce dělat taky nějakou prezentaci, třeba nějakých oblečků, nebo věcí, které by nám ráda ukázala, myslím, že každý si rád omrkne nějakou novinku :dizzy_face: tak to by klidně mohlo být v pátek nebo v sobotu večer :slight_smile:
15. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj, těším se moc, plácat po okolí se budeme jistojistě, bo já jsem jak velryba. výletovat můžeme autem.
nevíte, je tam někde u penzionu hřiště nebo písek? mám zabalit bábovky?
teď jsme v hotelu peklo v jizerkách a tady jsou venku dva písky, x skluzavek, milion hraček a uvnitř bazén a tři herny. klidně bych tu vydržela sama s dítětem a ani se odsud nehnula:wink: ale jsem nějaká hotová, i když spím s dítkem po obědě.
jak je to možností obědu přímo v penzionu martin - chápu to správně, že v případě nouze tam přes oběd hlady neumřu?
štěpán už zase skoro vůbec nejedl, uchýlila jsem se k pouštění dvd, aby otvíral pusu... a dneska si sám řekl o jídlo:-O
tak doufám, že jeho nejezení mě příští víkend nebude moc stresovat (furt to řešim, že nejedl, že bude mít hlad a bude protivnej... ...)
15. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xsipm výbornej program :grinning: k tomu se ráda přidám. Na žádnej výlet mě nikdo nedostane a jídlo potřebuju taky celkem pravidelně. Teprve mě opuštěj těhu nevolnosti, takže mám buďto šílenej hlad nebo mi je těžko a potřebuju odpočívat. Můj ideál je dítě někde s mhd, příp. na písku a já někde opodál s kafíčkem, Bořinou přednáškou apod.

pro stanující: volala jsem do kempu, žádná rezervace není nutná

terezko, prosím, v kolik je v pátek večeře? Já vůbec netuším, v kolik se nám podaří dorazit...
15. jún 2009 o 20:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojte :slight_smile: Turistění po obědové infrastrutkuře se mi též zamlouvá :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus, niki to jeste nevi, ale ja jasam, doufam, ze diky teto motivaci vydrzi jizdu dotam, aniz by maskroval sestricky :slight_smile:

ad program: hrabak muze v klidu probihat non-stop, dle meho, parybko, svagrova mi obcas vozi hadry vel 42-44, takze tu mam momentalne nekolikero peknych dzinu, dovezu

k programu: v sobotu dopo, kolem 10 nabizim bezplenkovou, v nedeli v 10 nabizim bezplennkovou, aby se na vsechy dostalo, jednou u martina, jednou v kempu. kk nabizim na sobotu vecer u spekacku, doufam, ze se muj nemasovy mhd nebude chtit zucastnit :wink: (ne od masy, ale od maso)

lus, dle me: so dopoledne: martin, bkm, so odpoledne: placani a pipkovani po okoli, vecer u spekacku: kk v praxi, ne dopoledne: bkm kemp - koupani. mam takovy pocit, ze zustaneme do pondeli, skola neskola, takze prip muzu zopakovat oboje, dle potreby, prip soukrome konzultace

jo a skaly, ty kdy? so odpo? nekdo westernovy mestecko, nekdo skaly?

patek seznamovacka, spekacky by (terezko mrk) taky nebyly naskodu, zkusim projit sve pedagogicko socialni materialy, a ejhle, hned me neco napada, co takhle vyrobit po seznamce gordicky pipka uzel? prip hrat na tretiho s mrnatama, to je docela silena a zabavna predstava...
15. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já se hlásím na sobotní bkm :grinning: :grinning: :grinning: v neděli bychom to už asi nestíhali, jinak s programem souhlasím :grinning: a sem ráda, že plácání je cíl většiny :grinning:
15. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juhuu, xsipm
15. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak můj cíl plácání nebylo (respektive určitě ne mhd),ale my tam bduem o 2,.5dne dřív,tak si zavýletujeme předtím a v sobotu a neděli plácání.hrabák může být opravdu nonstop,to je super nápad:slight_smile:někam ty obelčneí naskládáme ajak kdo bdue mít chuť ačas,tak si tam půjde vybrat.
Chtělo by to pak jen napsat cedulky, koho je která hromádka,kdybysme za ty hadříky chtěly platit:slight_smile: a jinak se pokusím donutit i mhd,aby taky něco nasbíral,prootže nenosít téměř nic ze své narvané skříně...tak třeba to využije někdo jiný

Xsimp-já mám brát novinky???No, mám plno balíků pro vás z objendávek eshopu...kdybyste některá chtěla něco konkrétního,klidně ráda přivezu!!!ale sama nic asi vybírat nebudu,protože netuším,co kdo zná a co ne..takže případně napište seznámky do ip...
15. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luu - jak to vidis s programem na ctvrtek? Pocitala jsem prave s nejakym vyletem a koukam, ze jsme spolu s vama jedini, kdo tam prijizdi uz ve stredu. Mhd na skalu asi chtit nebude, mate nejakou alternativu?
Jinak predpokladam, ze ve stredu se tak nejak vykyblujem z domu po obede a vecer budem venovat aklimatizaci a prohlidce blizkeho okoli...
15. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim, uz jsem se na to kdysi ptala, ale muzete nekdo hodit link na ten kemp kde bude stanova sekce? abysme nebyli v jinem. prijedeme v patek vecer (nejspis pozde)
15. jún 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ildik, je to na strane 9 a myslim, ze sa vybralo taboriste Medlov
16. jún 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabru diky, ja vedela, ze uz to tu nekde bylo
16. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milwi- tak to western městečko?
16. jún 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zkonzultuju to s mhd. Jeste parybka myslim rikala, ze je pobliz pernstejn nebo co? Ale westernovy mestecko asi bude atraktivnejsi...
16. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, my nakonec budem taky od pátku do neděle - ve studnici. je tam někdo taky, nebo jste všichni v hlavním stanu a v kempu?
16. jún 2009 o 10:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kyri,super,že jedete...myslím,že ve studnici nejni nikdo....
16. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliade - jj, už se těšíme. studnice je od martina kousek, tak to bude dobrý :slight_smile:

... jo, když už jsme u westernovýho městečka, byly jste - pražský pipky - v té středověké vesnici ve stodůlkách? existuje ještě + je to tam dobrý?

(sorry za offtopic)
16. jún 2009 o 11:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute pipky, k programu, my se přizpůsobíme, já bych spíš někde odpočívala, kafovala, koupala a mhd určitě spíš výlet, ale je to v podstatě fuk, přizpůsobíme se, popřípadě rozdělíme...

Máme teď v dodávce dvoupatrovou úpravu, tak kdyby pršelo, byla zima, nebo cokoliv, může se někdo ze stanujících klidně vyspat u nás..

Koukám, kemp Medlov má sekci tipy na výlet tady:
http://www.aa.cz/taboristemedlov/vylety.html
Určitě dobrá inspirace, tak snad tady necimrmanuju.
16. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Program super, placani kolem je dle meho nezbytne, abychom stihli za tu kratkou chvili poznat vetsinu lidi a s nekym dat aspon chvilku rec :slight_smile: Hrabak bych udelala spis spolecny - vzhledem k sociofobnim povaham uz vidim, jak se v mezicase pohrneme hrabat do tasek, u kterych nikdo nebude, asi bych si pripadala jak u popelnic :slight_smile:) Mozna si to jenom neumim predstavit :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už se taky moc těším...
přijedem už ve čtvrtek, ale až k večeru, bo mhd má školení st-čt. Škoda, měli jsme jet už ve středu. V pátek pojedem určitě na nějaké ty hrady.. letos jsme nedali ještě žádný a to je mhd hradomil.
Ty tipy od fiony - viz medlov tábořiště, skály, příroda... :dizzy_face: bude fajně :slight_smile:
16. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večeře je prý v 18,30. ale pokud chceme později, není prý problém. chceme?

s příjezdem prosí paní charvátová nejdříve ve 14 hodin kvůli úklidu.

v penzionu funguje jinak normálně restaurace, takže obědy na místě jsou možné.
16. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lus: to já to spíš myslela, kdyby tys sama něco chtěla dělat, jinak je mi jasný, že asi ještě něco navíc těžko potáhneš. Si to stejně omrkneme vzájemně :grinning:

Jinak je fajn, že obědy půjdou na místě, tak aspoň nebudeme muset něco hledat úplně každý den.

Ten kemp na Medlovu se mi líbí, že je tam rybník, bych to tam viděla na sobotní odpoledně :sweat_smile: ale vlastně je mi to fuk, ono se to asi všechno rozlouskne na místě :slight_smile:

Jinak super, že bude i Kyri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky mě potěšilo, že jede zase Aniska, jestli jsem to teda správně pochopila :slight_smile:
16. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam tu volna homeopatika na zuby, bude je nekdo chtit?
16. jún 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky ktery tam budete od patku, v kolik tam prijedete a kde se jako sejdeme? :sweat_smile: mhd mi dnes oznamil, ze v patek rano musi byt jeste v Bratislave, takze my prijedeme az odpoledne. je na patek odpoledne nejaky program?

jinak strasne se tesim na Boriny prednasky!!! hlasim se na bkm v sobotu! v nedeli po-o taky uz padime het

a na vas vsechny se taky tesim, jestli se donutim, tak dotahnu vsechny ty svoje hardy (specialne pro ene jeji vyber samozrejme dovezu na 100% :grinning: )

jinak videla bych to taky na placani po okoli, vzhledem k tomu nasemu kojeni..

jeste jeden dotaz, ma smysl s sebou brat hacku?? bude ji kam povesit? asi ne co.. snad to nejak zvladnem :sweat_smile:
17. jún 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chudacku :sweat_smile: :grinning: Doufam, ze se ti to aspon vyplati :slight_smile:)
17. jún 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, berete látkovky nebo hnusky? já už teda naložila k eliadům do auta balík hnusek. ale zvažuju, jestli to aspoň nekombinovat? když u nás bkm teď moc nejede, víc než půlka končí v plíně a to včetně kakošů. :frowning2:
17. jún 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lišti, já si nebudu dělat násilí a vezmu Alany :slight_smile: Docela se mi to i hodí, dneska nalanolinuju vlňáky a budou mít čas uschnout :wink:
17. jún 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anim-my ji berem 100%! zatím jsme ji pověsili vždycky všude:slight_smile:stačí k tomu nějaký to horolezeceký vybavení:slight_smile:

Ene- no,možná my...Jako pro děti?

Super,že jede kyri a aniska.

Xsimp-"okouknem navzájem",to je asi přesný:slight_smile: Já bych třeba i vzala,ale už tak bduem mít úplně narvaný auto,plus ty hadříky na hrabárnu...tak někdy příště:slight_smile:

a jinak já beru hnusky na st,čt a pát,so,ned látkový (abych je neměla dýl než ty tři dny počůraný,protože prát tam rozhodne nebudu)
17. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ještě k tý hrbárně, já teda nic nedovezu, jsem zjistila, :sweat_smile: jsem dělala prober nedávno a tu tašku s věcma už jsem nenašla, asi už jsem jí dala ségře, aby jí někam odvezla. Ale říkala jsem si, že bych vzala lepící štítky a každý by na ty svoje věci mohl ten štítek nalepit a napsat na něj cenu a nick, aby nevadilo, když se tam věci promíchají a tak. Ale jak budete chtít :grinning:
17. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já nad tím přemýšlela a bereme jen látkovky, naskládáme je do té plastové uzavíratelné popelnice, pak je tam vyložíme a do popelnice budeme dávat ty použité. Už jsme to tak udělali na víkendu s Terezkou a osvědčilo se to. Špinavé plíny tam budou jen od pátku odpoledne do neděle odpoledne, tj. dva dny. To zvládneme.
17. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok