• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
lus, nám moc 11-13 nevyhovuje, sú to Veľkonočné sviatky. skôr ten predtým, alebo kľudne až máj. ale to zas jabrunkovci majú asi kšefty v apríli. odkedy dokedy vlastne, jabru?
nový svet vyzerá pekne aj "na podobnej vlne", ale celkom drahý teda. aj keď teda na pipkasraz by som si našporila :grinning: mhd rozhodne ide, aj keď o tom ešte asi nevie :grinning:
johi, Beskydy by asi boli ideál...to by bolo fajn keby sa tam niečo našlo.
ja teda hlasujem za 4-5.apríl. resp. hocikedy okrem 11-12, aj keď neviem kedy bude diplomka...ale možno až v lete:grinning:
11. feb 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
genialni, my se hlasime opet vsichni, beskydy jsou parada, na vsetine mam rodice - krasne by se to spojilo, ale brno je takove centralnejsi...

terminove bych hlasovala za prvni dubnovy (my mame pred velikonocema prazdniny, hec)
11. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi je to vcelku fuk, kdy to bude :wink: Akorát teda asi pojedu bez mhd, čímž pádem do Beskyd 100% ne - sama vlakem s děckem se mi takovou dálku nechce :pensive:
11. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych take rada jela, v dubnu mhd nemuze vubec, tak bych asi jela sama s puclikem autem a mohla vzit s sebou jednoho dospelaka s deckem ... opet ale lobuju za vysocinu ci okoli brna, do beskdyd to autem ani vlakem nedam :sweat_smile:
11. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysinko, od brna bychom te mohli nalozit do naseho busu :grinning:

jo a ene, myslim, zeto byl tvuj muz, co hral s nikim po nocich tu jednu hru--- jestli se pletu, tak me nekdo upresnete, niki uz se tesi a pozdravuje (a ja nevim koho) a vubec mu nebude vadit, ze tam bude nejstarsi decko a jinak samy mimina, pokud teda mhd pojedou :wink:
11. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky, já bych na srazík taky jela. jen teda nemám zatím moc představu, jak bych se tam dostala, protože předěláváme barák a mhd bude zřejmě potřeba tam. Ale třeba na pipka sraz by si čas udělal. no je to tak 50/50. Každopádně vás budu sledovat a dám vědět. jinak hlasuju pro termín "až bude teplo" :slight_smile: a místo nejlíp v Českým Ráji. no né, to je vtip. Ale Beskydy jsou už teda celkem daleko....
11. feb 2009 o 22:30  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nimmo, vezmeš nás kdyžtak za spolupasažéry? :grinning:

Boro, děkuju za nabídku, uvidíme, jak se to bude odvíjet dál, kdyžtak ráda využiju :dizzy_face: A jak se sedačkou? :confused:
12. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, nimmo a mysi a dvaja Matýsi :grinning:
12. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak udelejme pipka sraz v okoli brna, zkusim najit neco pro 40 lidi

ja bych teda taky jela s mhd, ikdyz ten o tom jeste nevi, ale samotnou by me stejne nepustil :dizzy_face:
13. feb 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jelikoz jsem na zadnym ap srazu jeste nebyla, tak mi napiste co se tam dela :slight_smile: abych podle toho mohla hledat nejaky vhodny objekt
13. feb 2009 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych se taky přimlouvala za něco v okolí brna, beskydy jsou pro nás strašně daleko:( ellík vydrží v autě spát tak hodinu a pak řve a to se nedá moc dlouho vydržet;)
13. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
český ráj by taky nebyl špatný. ale někde u macochy bychom si to taky užili :slight_smile:
(já to tam vůbec neznám, takže bych to vítala)

... a teda velikonoce se mi zdaj nejlepší - je volný pondělí, což bychom my brali, ale chápu, že pokud někdo má velikonoce k rodiiným návštěvám nebo nějakým významným kostelním akcím, tak se mu asi na pipka sraz nebude chtít. (no, my sekularizovaný to máme jednodušší - velikonoce jsou dobrý k tomu, že jsou prázdniny :grinning:)
13. feb 2009 o 15:44  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velikonoce je fajn termín:slight_smile:ale už bude asi vše obsazený,fakt bychom se musely domluvit co nejrychleji...

jabru.budeš to muset jako zakladatelka diskuze rozseknout:slight_smile:

my můžem víceméně kdykoliv kromě 24-27.4.
14. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, ještě mě napadlo - já vím, že jste to chtěly březen/duben, ale státní svátky v květnu (1. a 8.5.) vychází letos na pátky, tak pokud bychom se na některém z těchto termínů shodly, tak by mi to taky přišlo jako dobrá volba:slight_smile: a už by mohlo být i hezčí počasí, tak by se dalo víc být venku:slight_smile:
15. feb 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1.5. by to ešte šlo, potom mám štátnice...
a teda nechcem do toho tento, ale sme proste rozťahaní na veľké diaľky...na Pražské srazy sa proste zo SR a pohraničia nedostaneme, takže počítam, že preto sa to organizuje na línii Ostrava-Brno, pretože bližšie k Prahe je to zasa priďaleko východnému bloku :slight_smile:
15. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem taky pro kveten
15. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trosku som pozabudla sledovat, super sa to tu rozbehlo
tos, bud 1. tyden v dubnu, nebo kvetnu /tam je super ten piatok/ nam uz sice pofrci aj kamenny obchod ale kludne pojdem aj sama s detmi... ja mam kveten volny ... takze davam hlasovat
15. feb 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...mam napad na program ... co tak, vyrobit si vlastne nositko?
16. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych taky byla spis pro neco u ostravy a spis v dubnu, ale finalne je mi to jedno, pokud se tam dostanu vlakem, busem nebo s nakou pipkou co ma misto v aute a chce prispet na dopravne:slight_smile:
16. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, já bych taky docela jela, ale jen sama bez mhd :frowning2: květen ale nemůžeme, hlasuju pro duben
ještě jsem nepochopila, je-li tona víkend či na celý týden?
16. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož my bychom jeli.....snažím se ukecat ségru, ale neví co se psy...my naše šoupnem ke tchánovcům...
16. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvý aprílový alebo prvý májový týždeň hociktorý
16. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji my bychom se přijeli podívat, raději duben (první víkend), protože v květnu má mhd státnice
16. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my jsme z divokeho rakouskeho severu, nam by prvni dubnovy /aprilovy vyhovoval :grinning: (i casove, jak uz zmineno)
kde, je nam taky jedno, okolo brna lepsi, pac banda se v zadu v aute nepobije (mysinko, sedacku navic nemame, teda mame, ale s prdlou prezkou, mame jen vajicko - bude jeste ok?)

program si muzem vyrobit aktivni, ja muzu ale maximalne ukazat, jak se dela moko midi :wink:
16. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ještě dodám, že bychom raději Beskydy, pak bychom ani nemuseli mít ubytování a přijeli se podívat na jeden den. Ale určitě bychom zvládli i okolí Brna, Macochu apod.
16. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK takze anima se nabidla najit ubytko v okoli Brna, Johanda v Beskydech ... uvidime co najdou a kde bude volno a kdy ... podle toho by sme se mohli dal domlouvat
16. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubica ty ides aj s mhd?
16. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja bych, jak to tak podle preferenci vypada, opravdu rada fixovala termin prvni tyden v dubnu, misto nejlepe okolo brna: je to prostredek mezi prahou - vidni - kosicema :grinning: toz animo, hledej, prosim
16. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja uz hledam taky :wink:
16. feb 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja bych jela s jozinkou urcite, mhd bud ano nebo ne - nedokazem ted rict s predstihem
mohu oba terminy, prizpusobim se
17. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok