Jarní pipka sraz

Cau pipky, tak mozna by sme mohli zahajit domlouvani jarniho pipka srazu
mame tu jeden navrh na ubytovani
http://www.hotelukociana.cz/hlavni.htm

termin bych dala mezi 15.3. - 18.4.

tos piste kdo by chtel dorazit a kdy nemuzete a tak
lubicanoemi
11. feb 2009
lus, nám moc 11-13 nevyhovuje, sú to Veľkonočné sviatky. skôr ten predtým, alebo kľudne až máj. ale to zas jabrunkovci majú asi kšefty v apríli. odkedy dokedy vlastne, jabru?
nový svet vyzerá pekne aj "na podobnej vlne", ale celkom drahý teda. aj keď teda na pipkasraz by som si našporila 😃 mhd rozhodne ide, aj keď o tom ešte asi nevie 😃
johi, Beskydy by asi boli ideál...to by bolo fajn keby sa tam niečo našlo.
ja teda hlasujem za 4-5.apríl. resp. hocikedy okrem 11-12, aj keď neviem kedy bude diplomka...ale možno až v lete😃
bora.b
11. feb 2009
genialni, my se hlasime opet vsichni, beskydy jsou parada, na vsetine mam rodice - krasne by se to spojilo, ale brno je takove centralnejsi...

terminove bych hlasovala za prvni dubnovy (my mame pred velikonocema prazdniny, hec)
mysinka
11. feb 2009
Mi je to vcelku fuk, kdy to bude 😉 Akorát teda asi pojedu bez mhd, čímž pádem do Beskyd 100% ne - sama vlakem s děckem se mi takovou dálku nechce |-|
nimmo
11. feb 2009
ja bych take rada jela, v dubnu mhd nemuze vubec, tak bych asi jela sama s puclikem autem a mohla vzit s sebou jednoho dospelaka s deckem ... opet ale lobuju za vysocinu ci okoli brna, do beskdyd to autem ani vlakem nedam :-N
bora.b
11. feb 2009
mysinko, od brna bychom te mohli nalozit do naseho busu 😃

jo a ene, myslim, zeto byl tvuj muz, co hral s nikim po nocich tu jednu hru--- jestli se pletu, tak me nekdo upresnete, niki uz se tesi a pozdravuje (a ja nevim koho) a vubec mu nebude vadit, ze tam bude nejstarsi decko a jinak samy mimina, pokud teda mhd pojedou 😉
beruberu
11. feb 2009
čau holky, já bych na srazík taky jela. jen teda nemám zatím moc představu, jak bych se tam dostala, protože předěláváme barák a mhd bude zřejmě potřeba tam. Ale třeba na pipka sraz by si čas udělal. no je to tak 50/50. Každopádně vás budu sledovat a dám vědět. jinak hlasuju pro termín "až bude teplo" 🙂 a místo nejlíp v Českým Ráji. no né, to je vtip. Ale Beskydy jsou už teda celkem daleko....
mysinka
12. feb 2009
Nimmo, vezmeš nás kdyžtak za spolupasažéry? 😃

Boro, děkuju za nabídku, uvidíme, jak se to bude odvíjet dál, kdyžtak ráda využiju x-) A jak se sedačkou? =-)
lubicanoemi
12. feb 2009
jeej, nimmo a mysi a dvaja Matýsi 😃
animatua
12. feb 2009
tak udelejme pipka sraz v okoli brna, zkusim najit neco pro 40 lidi

ja bych teda taky jela s mhd, ikdyz ten o tom jeste nevi, ale samotnou by me stejne nepustil x-)
animatua
13. feb 2009
jo jelikoz jsem na zadnym ap srazu jeste nebyla, tak mi napiste co se tam dela 🙂 abych podle toho mohla hledat nejaky vhodny objekt
terezkaq
13. feb 2009
já bych se taky přimlouvala za něco v okolí brna, beskydy jsou pro nás strašně daleko😞 ellík vydrží v autě spát tak hodinu a pak řve a to se nedá moc dlouho vydržet😉
kyri
13. feb 2009
český ráj by taky nebyl špatný. ale někde u macochy bychom si to taky užili 🙂
(já to tam vůbec neznám, takže bych to vítala)

... a teda velikonoce se mi zdaj nejlepší - je volný pondělí, což bychom my brali, ale chápu, že pokud někdo má velikonoce k rodiiným návštěvám nebo nějakým významným kostelním akcím, tak se mu asi na pipka sraz nebude chtít. (no, my sekularizovaný to máme jednodušší - velikonoce jsou dobrý k tomu, že jsou prázdniny 😃)
lusinta
14. feb 2009
velikonoce je fajn termín🙂ale už bude asi vše obsazený,fakt bychom se musely domluvit co nejrychleji...

jabru.budeš to muset jako zakladatelka diskuze rozseknout🙂

my můžem víceméně kdykoliv kromě 24-27.4.
terezkaq
15. feb 2009
pipky, ještě mě napadlo - já vím, že jste to chtěly březen/duben, ale státní svátky v květnu (1. a 8.5.) vychází letos na pátky, tak pokud bychom se na některém z těchto termínů shodly, tak by mi to taky přišlo jako dobrá volba🙂 a už by mohlo být i hezčí počasí, tak by se dalo víc být venku🙂
lubicanoemi
15. feb 2009
1.5. by to ešte šlo, potom mám štátnice...
a teda nechcem do toho tento, ale sme proste rozťahaní na veľké diaľky...na Pražské srazy sa proste zo SR a pohraničia nedostaneme, takže počítam, že preto sa to organizuje na línii Ostrava-Brno, pretože bližšie k Prahe je to zasa priďaleko východnému bloku 🙂
animatua
15. feb 2009
ja jsem taky pro kveten
jabrunkoautor
15. feb 2009
trosku som pozabudla sledovat, super sa to tu rozbehlo
tos, bud 1. tyden v dubnu, nebo kvetnu /tam je super ten piatok/ nam uz sice pofrci aj kamenny obchod ale kludne pojdem aj sama s detmi... ja mam kveten volny ... takze davam hlasovat
jabrunkoautor
16. feb 2009
...mam napad na program ... co tak, vyrobit si vlastne nositko?
josefa
16. feb 2009
ja bych taky byla spis pro neco u ostravy a spis v dubnu, ale finalne je mi to jedno, pokud se tam dostanu vlakem, busem nebo s nakou pipkou co ma misto v aute a chce prispet na dopravne🙂
kristynna
16. feb 2009
no, já bych taky docela jela, ale jen sama bez mhd 😞 květen ale nemůžeme, hlasuju pro duben
ještě jsem nepochopila, je-li tona víkend či na celý týden?
macik
16. feb 2009
tož my bychom jeli.....snažím se ukecat ségru, ale neví co se psy...my naše šoupnem ke tchánovcům...
lubicanoemi
16. feb 2009
prvý aprílový alebo prvý májový týždeň hociktorý
parybka
16. feb 2009
aji my bychom se přijeli podívat, raději duben (první víkend), protože v květnu má mhd státnice
bora.b
16. feb 2009
no my jsme z divokeho rakouskeho severu, nam by prvni dubnovy /aprilovy vyhovoval 😃 (i casove, jak uz zmineno)
kde, je nam taky jedno, okolo brna lepsi, pac banda se v zadu v aute nepobije (mysinko, sedacku navic nemame, teda mame, ale s prdlou prezkou, mame jen vajicko - bude jeste ok?)

program si muzem vyrobit aktivni, ja muzu ale maximalne ukazat, jak se dela moko midi 😉
parybka
16. feb 2009
jo a ještě dodám, že bychom raději Beskydy, pak bychom ani nemuseli mít ubytování a přijeli se podívat na jeden den. Ale určitě bychom zvládli i okolí Brna, Macochu apod.
jabrunkoautor
16. feb 2009
OK takze anima se nabidla najit ubytko v okoli Brna, Johanda v Beskydech ... uvidime co najdou a kde bude volno a kdy ... podle toho by sme se mohli dal domlouvat
jabrunkoautor
16. feb 2009
Lubica ty ides aj s mhd?
bora.b
16. feb 2009
tak ja bych, jak to tak podle preferenci vypada, opravdu rada fixovala termin prvni tyden v dubnu, misto nejlepe okolo brna: je to prostredek mezi prahou - vidni - kosicema 😃 toz animo, hledej, prosim
bora.b
16. feb 2009
a ja uz hledam taky 😉
terrestriss
17. feb 2009
ahoj, ja bych jela s jozinkou urcite, mhd bud ano nebo ne - nedokazem ted rict s predstihem
mohu oba terminy, prizpusobim se

Začni písať odpoveď...

Odošli