• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
Pipky, kdyby se chtěl někdo zbavit australské mešavice v Lku, vezměte je prosím s sebou, budu mít zájem :slight_smile:. Svá Mka jsem už rozprodala :(
17. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipky, nesstíhám:slight_smile:). Ale pro info:
Přijedeme v pátek odpoledne/k večeru, večeře v 18.30 nám vyhovuje.
Ad program, necháme to vyplynout, westernové městečko nás fakt nebere, koupání/rybaření jo, jakýkoli výlet do přírody taky. Pokec, oheň...
Jestli najdu, vezmu nějaké hadříky, co nenosím, jestli jsem to správně pochopila. Z mých longies a shorties zbyly už jen jedny, vše se prodalo na mmb, ale vezmu je. Bazénky máme dva pidi, vezmem, možná i nějaý hudební nástroje (kytara, bubny).
Ráda si poslechnu přednášku o KK, bkm už máme za sebou, jsme bez plen.
Těším se na vás!!!
17. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,takže my jedemd neska,takže už nebudu na příjmu..ale ještě doděláváme hrabárnu a jen upozorňuju,že toho máme fakt hodně,tak se těšte:slight_smile:
A i Honza našle plno hezkých triček,košile, sako,mikiny apod.,co nenosí..Tak pokud nebudou chlapům bránit ega,můžem poslat dál i chlapský oblečení a naopak ať vaši chlapi taky případně vezmou.
nesmí to brát jako sekáš,ale jako ekologický skutek:slight_smile:

a jinak bych to udělala tak (s penězma), že každý si nabere,co se mu líbí a hodí a až podle celkové vybraných věcí by on sám navrhl částku,kteoru je ochoten za oblečení dát...Já tam mám totiž i nějaké,které bych dala klidně zadara...

nebo udělat hromady- ZADARMO- ZA 50,- ZA 100,- a víc...
???
17. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumu-hudbení nástroje určo vemte!!!
miminkovský hadříky neberu,máme jich plno,ale na to už nemám místo...kdybyste někdo vyloženě moc chtěly(potřebovaly,protože nemáte prachy),tak mi ještě napište ip...
17. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude někdo v místě srazu v pátek odpoledne? :slight_smile: Jedem k našim, chtěla bych se za váma zastavit, jestli nebudem překážet :slight_smile:
17. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,

večeře v 18:30 je super, to stihneme možná postavit i stan. No co, kdažtak je dlouho vidět, tak to zvládnem i pak. Jen se modlím za počasí, tady každej den leje a to se mi pod stan moc nechce.

hacku určo vemte holky, jsem na ni děsně zvědavá.

skříně proberu, ale jestli tady něco nositelnýho najdu, to fakt nevím. Mhd teď vyřazoval nějaký trika, ale je dost malej, tak nevím, jeslti to někomu bude. a miminkovský si zatím nechávám. To jen kdybych věděla, že to inside je kluk, tak bych dovezla nějaký "růžovky". Ale nevím....

ještě to vypadá, že budeme muset vzít s sebou našeho psa. Ale počítám, že budem pořád venku, tak by to snad nemuselo vadit. Je malej, řádně očkovanej, odčervenej, odblešenej, na děti zvyklej, někdy poslušnej. Nekouše. Kdyby někomu fakt vadil, ať se přihlásí a budem se s ním držet dál. I když on se bude sám asi radši držet dál, když uvidí tu tlupu dětí.
17. jún 2009 o 10:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, my tam v pátek budeme, stavte se :slight_smile:

beru, s tím psem bych tě jen chtěla poprosit, pokud by to bylo možné se s ním nezdržovat ve společných uzavřených prostorech - mhd je silný alergik a bylo by mu z toho zle :(

lus, jen se připomínám se svým biooblečkovým balíčkem :slight_smile: děkuji! :slight_smile:
17. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pipky, právě jsme se vrátili z dovolené tak všechny zdravím a těším se na viděnou - tedy pokud Johandě nebudeme s Heduškou vadit jako spolubydlící na pokoji. Zbyla u ní poslední postel a já se teď zrovna moc na ten kemp necítím, resp. ne na to dotáhnout si tam stan, karimatky, spacáky a mhd s náma pravděpodobně nepojede, takže byc to asi jinak vzdala... Tak snad navi
17. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristy, teď jsem ti psala IP, johanda bohužel nejede :(, takže máte volný její pokoj, tak můžeš vzít i mhd, pokud by chtěl jet :slight_smile:
17. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hrabaci hromady je fajn napad :slight_smile:
A jo, homeo detske, chamomilla, k nicemu nam nejsou.
17. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristy, super ze jedes :slight_smile:

elit - urcite tam nekdo bude, spousta lidi bude v te dobe prijizdet a nekteri se uz budou placatit okolo...

Balim a panikarim. Jesteze si prababicka aspon vzala malou ven, jinak bych to vubec nezvladala... Ten bazen tu nakonec necham, kdyz tolik lidi bere ty mensi.
17. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je škoda, ale za sebe mám radost, že můžem jet. Moc vás chci poznat osobně.
Jinak do hrabací hromady bohužel nepřispěju. Před měsícem jsem dělala razantní probírku a můj šatník teď zeje prázdnotou :frowning2:
17. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milwi-taky panikařím:slight_smile::slight_smile:
že jsme nejely až v pátek!!my aktivky!!
bazének taky neberu,máme obří a došlo mi,že tam asi nebdue voda,...

kristy-super,na Tebe se extra těším!!!:slight_smile:
17. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani johanda nejde??? ale sakra... ani tann a macik a gedren a tak... no čo už..

lus, hromady po určitej cene je bezvadný nápad!!!!! ja niečo dovlečiem, ak stihnem, ale miminčie veci asi nie, povyraďovala som akurát nebavlnené a nebkm veci, to by som pipkám vozila nadarmo. ostatné si nechávam na ďalšieho svrčka, nebude treba potom zháňat.

baliť budem zajtra, jabrunko si u nás spraví polcestnú pauzu, tak jej s mhd vrznem deti, bordel im vraj nevadí, no ideálna návšteva :grinning:
17. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez neboj, se psem do společných prostor nepočítám. jen jsem koukala na předpověď a má celý víkend pršet, tak zkusím ještě psa někde udat, abysme s ním někde netrčeli na dešti :slight_smile:
17. jún 2009 o 13:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ad hadry, mě se líbí varianta: ZADARMO- ZA 50,- ZA 100,- a víc... (něco málo bych snad taky mohla najít)

ad hudební nástroje, máme tibetskou mísu a indický buben, vezmem

ad počasí, tak to je pruda :unamused: a opakuju, že kdyby někomu teklo do stanu, může k nám do auta..
17. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my vyrazime za par minut, snad mame vsechno bez ceho se neda prezit... :grinning:
17. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ad program: taboriste medlov zeje prazdnotou, pokud bude pocasi prat a budete mobilni, bude bkm v sobotu dopoledne na louce u rybnika - genialni kombinace, mhd s detmi placani u vody, zeny pipkovani :grinning:
17. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile:
17. jún 2009 o 15:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my bereme latkovky, hnusky nevedem
17. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jedeme s latkovkama, jedeme vlakem tak pokud neco poberem, vezmu i par kousku obleceni co uz nenosim
program: western mestecko ne, spis prochazka lesem k rybniku, koupani a povidani s pipkama.
na boriny prednazky/debaty se moc tesim, budem se myslim u medlova v kempu dost zdrzovat :slight_smile:
dorazime nekdy kolem 14 hod v patek

tesime se :dizzy_face: !!!
17. jún 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukam na predpoved a v sobotu se ma vyrazne ochladit - az o 10 stupnu, takze klasika :rolling_eyes: V patek ma byt jeste 24, v sobotu 14... To zas potahnem hafo hadru, aby nam nebyla zima nebo vedro :unamused:
17. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, a ako to bude vyzerat pre tych co budu u pani charvatovej? ak mate niekto kontakt na tych, co uz sli, zavolajte prosim a napiste.

hlavne sa pytam koli tomu, ze mame mega chlpateho psa a ak pojdeme, tak s nim:( lenze terkin muz je silny alergik. takze musime vediet, ci sa da nas pes niekde uviazat pred penzionom, ci je to ohradene,kde bude hlavny program- v kempe? atd. pripadne mi poslite na tych, co tam uz su do ip cislo a ja im sama zavolam a popytam sa.

pes a muz by so mnou boli od piatka vecer do soboty rano. fakt by som potrebovala vediet, ci sa tam da niekde externe upichnut pes, kym budeme napr. vecerat

dik!
17. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dotaz: neva, když do bazaru přivezu i nějaký oblečení po štěpánovi? pár kousků...
17. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anis, program bude zavisly na pocasi. Kdyz bude krasne, tak spis ten kemp a voda, ale ma byt spis nic moc a zima, takze to vidim na ten penzion.
Kaajo, vadit to urcite nebude, jenom tech detskych oblecku nikdo moc brat asi nebude, protoze uz se do zavazadel nevejdou. Pokud to nevadi tobe, tak dovez :slight_smile:
17. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anisko, paní charvátová už dřív psala, že jídlo se může podávat i na terase, tak pokud bude hezky, tak by se to třeba dalo vyřešit takhle. no a když ne, tak si holt mhd vezme prášky a snad to nebude tak hrozný.
17. jún 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to se těším! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koupání bychom mohli zařadit už v pátek, bude-li nám ještě počasí přát... na sobotu asi užijeme nepromokavý oblečky:(

po štěpánovi beru jen jednu mikinu s autem vel. 86 a tenkou letní šusťákovou bundičku vel. 80. obojí dvakrát na sobě.
po sobě jsem našla pár ještě neodstěhovaných kousků - to jsem zvědavá, padne-li to někomu do oka. většina jsou prostě mimo můj vkus, jedna nextová manžestrová bunda dokonce s visačkou:grinning:
17. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, že bych s sebou vzala těch 10 svetrů, co mi leží ve skříni? Povětšinou ne- nebo minimálně nošené... :sweat_smile:
17. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manzestrova bunda zni dobre :grinning: :grinning: Ja jsem zvedava, jestli se neceho zbavim :sweat_smile: Beru plnou tasku, ale neco mi rika, ze ji povezu domu plnou s tim samym :slight_smile:)
Zitra ma byt az 29 (na cestu tam idealni :rolling_eyes: ), v patek kolem 24 a pak uz jenom zima, mraz (skoro) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky pipky, my s Lenkoukt dorazíme v sobotu dopoledne. Doufám, že se budete držet u chalupy a nenaplánujete nějaký celodenní výlet :grinning: .
17. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok