• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
Ahoj pipky,
koukam,ze pripravy jsou horecnate :slight_smile: ja ted dorazila ze Sumavy, zitra prebalit a v patek dorazime, asi brzy odpo nebo pozde vecer...

Terezko do kdy se tak da ubytovat?

Oblecky asi nedovezu, jsme napul stehujici se a vsechny hadry co nenosim mam kdesi v pytlich na stavenisti :frowning2: ...
co se programu tyce, primlouvam se za nenarocne placateni se, koupani, kecani, ohynek...bez mhd a ve stavu hrosice s rozdivocelym mladetem :sweat_smile:
Boriny prednasky urco!!!!
17. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jedem s Alanama :wink:
17. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pipky, jen kratky vstup z penzionu.
Ohrazene to tu neni. Piskoviste tu je. Pokoje jsou malicky, teda aspon ten nas. Vecer sou tu desne moc musky, tak je zitra snad zaplasime tim ohnem.
Pani Charvatova je mila, ale obsluhuje tu dooost protivnej pan, asi neni nadsen z deti, tak jsem zvedava, jak prezije ten napor :grinning:
17. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bram - myslim ze te ubytujou i v deset vecer. Jeste ted tu v restauraci neco chystaji a tak...
Jdu spat.
17. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se tááák těším!!!
Ještě nemám sbaleno :sweat_smile:
18. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myši, já taky ne ;) právě balím plíny
18. jún 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A doma chaos a dítě vzteklé a máma nervní, to nám ta dovča krásně začíná :sweat_smile: :grinning:
18. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myšinko, klasika, která dovolená začíná jinak? :wink: :grinning: :grinning: Docela závidim, taky bych jela hned...

Holky, nám se urodilo stráášně moc salátů, vzala bych pár kousků sebou, snad si to rozeberete...
18. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mysi nepipkuj a bal, ja nabiram zatim decentni zpozdeni :slight_smile:
18. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky jedete uz dneska? my zitra dopo, pricemz mhd je ode dneska do zitra dopoledne v tahu, musim nas sbalit a prichystat sama, zuzo.. ale vy se taky balite samy, takze me asi nepolitujete :slight_smile:)

ale tesiiiiiim se!!!

kdyby se sem jeste nekdo nalogoval primo z mista cinu, napiste, jestli je tam kde povesit hacku prosim!!
18. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nimmo, já už mám sbaleno, sedím na tašce a čekám na odvoz :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anim, lusinta hacku povesila - u nich v pokoji to slo, ze tam maji nejaky tramky. U nas bys naopak povesila tak leda na kliku u dveri...
18. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milwo: Díky za zpravodajství z místa :slight_smile: jsem si už zbalila Eukaliptus Citronelu, abych měla na ty mušky, ale minule to smrdělo leda lidem, tak nevím, jestil mi to bude k něčemu :grinning:

Jinak já taky balím a nestíhám si divit, kolik toho zase táhnu :sweat_smile:
18. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak my asi nikam nejedeme :frowning2: :frowning2: :frowning2: Lucie má rýmu jako trám a předpověď počasí je fakt děsná. S tím s ní pod stan fakt nemůžu.
navíc se na pátek odpoledne ohlásil truhlář na dveře, čekáme na něj už dva týdny, tak se moc nehodí to odmítnout.

achjo, já se tak těšila, pořád se mi tomu nechce věřit, že to sem píšu. že si s váma popipkuju naživo, když to nestíhám virtuálně. čistě teoreticky bysme se tam ještě mohli objevit v sobotu aspoň na otočku, ale šancí tomu moc nedávám. Užijte si to!!!

terezko, kdyby byly nějaké výdaje s našimi objednanými a nesnědenými večeřemi, tak písni IP a č.účtu, pošlu ti peníze
18. jún 2009 o 11:18  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je u martina wifina? ja dnes jeste k zubari, jestli jedem dnes vecer nebo zitra rano jeste neni jasno, sbaleno nemam, musim dodelat praci (a jmenovky :wink:)
18. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, koukam, ze styl baleni vsude stejny - mela bych, ale nechce se mi :grinning: Neco mam pobalene ze vcera, ale treba pliny se mi teprve perou a to odjizdime navecer a ve dve jdeme jeste na plavani :sweat_smile:
Na obsluhujiciho pana se tesim, bude nas mit moooc rad :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beru :frowning2: tak to mi je líto... Ale chápu to s nemocným děckem :unamused: Nám se nedávno stalo to samé, zrovna když jsme měli vyrazit do kempu... Ale kdybyste ještě o tom uvažovali, tak pojďte k nám do auta.. Musím teda napsat, že zaizolované není, takže o mnoho tepleji než ve stanu tam nebude.. přinejmenším tam nefouká a neprší. Nebo přijeďte v sobotu odpoledne a kdyby se vám líbilo a chtěli jste přespat, tak jste vítaní.
18. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beru, ad večeře, já neobjednala pro mhd, tak kdybyste přecejen nejeli, třeba i jen ten pátek, tak jednu porci navíc berem. Ale jinak máme gril, takže mhd, si velice rád ugriluje klobásu, už jsem mu je koupila :wink:
18. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boro, je.
18. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, nemáte prosím někdo doma zbytný olej na masáž hráze? koupím:slight_smile: ten minulý mi prošel a celý nový se mi kupovat nechce - i kdybych se tomu věnovala intenzivně, tak ho nespotřebuju... snad jsem si nevzpomněla úplně pozdě.
18. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaajo, já mám, skoro plnou flašku od Weledy, tak ho můžu vzít na sraz, mrkneš na to ,jestli bys ho chtěla..
18. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beru-je tady ale volný pokoj,tak eventuelně můžete na pokoj.počasí zatím paráda!
18. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, hele komu můžu zavolat, jestli - resp. až - budu těsně před cílem bloudit? :slight_smile:
18. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi tretina z vas zapomnela na jmenovky, jak to tak vypada, tak prosim o ip
(budou prece jenom nalepovaci, po internich hovorech, ale daji se i trikrat prelepit, dnes jsem to zkousela)
18. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olej na hráz mám taky od Eone řepíkový, kdyby někdo chtěl.
18. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak ten olej je spíš po porodu: http://www.eone.cz/product_detail.php?product_id=19707
18. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsme chteli nabalit auto a jet, a ono bourka. toz pockame. jake je pocasi u martina?
19. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipky, jsme trochu mimo prostor a cas, ted jsme se vratili z cest. Neni u martina jeste volny pokoj? mysleli jsme, ze budeme v kempu, ale pri tomhle pocku uplne nevim, jestli to mala bude uplne dobre snaset, tak se trochu bojim jet...
19. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kdyby byl ten pokoj, tak bysme mohli dorazit, ale stejně až zítra dopolko. Ale koukám, že už se o něj přihlásila kunak. A taky nechci, aby tam malá naprskala rýmu na všechny ostatní děti. No ještě počkám na mhd a uvidíme. Ale móóc by se mi chtělo!!!! Kdyžtak i k Fioně do karavanu :slight_smile: Uvidím co večer mhd a malá. ona teď už od jedný spí, tak se z toho třeba vyspí. pa a mějte se
19. jún 2009 o 16:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beru, v pohode... pokoj je vas - my jsme bez rymy a jeste ke vsemu jen AP pozorovatele :slight_smile:
19. jún 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok