• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
ahoj, já bych taky jela. Uvidíme, jak to bude s místem konání? Mhd nevím, jestli by dobrovolně jel, a nutit ho nebudu.
17. feb 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabru, určite s mhd, je naša záruka (auto)mobilnosti....aj keď teda terres je s tým nomádstvom veľmi inšpiratívna, ako že ma mladšie mimčo a trúfla si takto...ale neviem či by som to dala.

prvý aprílový by bol ok, okolo brna tiež, chcela som vidieť tie nové beca na Bráne :grinning:
18. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi, keby som nechala mhd doma, tak sa k nam pomestite, bola by to asi sranda, ale preco nie :slight_smile:
predpokladam, ze kocik neberies :wink:
18. feb 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zacatek dubna v okoli Brna zni fajne :slight_smile:
19. feb 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, tak ja mhd vyridim, ze je zadouci jeho pritomnost. Navic pokud to bude blizko Brna, tak to je docela realny, ze se ukazem.
19. feb 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem se snažila taky něco pohledat, teda v tom okolí Brna, neb Beskydy jsou na nás moc daleko (Nella auto moc nemusí :sweat_smile: ), no nakonec jsem našla něco teda co až zas tak u Brna není, ale zase to vypadá docela levně a prostorně

http://www.lucky-vrch.cz/index.html

Pak jsem ještě jako levnější našla tohle, ale vypadá to, že je to určené spíš na letní pobyty, jestli bychom jeli v dubnu, tak by tam asi byla zima

http://ubytovani.nettravel.cz/Pardubicky/Rekreacni-stredisko-Nadeje/9158/
20. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě jsem našla tohle, tam mají psáno, že provoz celoroční a je to někde na Vysočině a má to hlavně hodně velkou kapacitu :sweat_smile:

http://www.ubytovani.cz/vysocina/zubri-u-noveho-mesta-na-morave/rekreacni-stredisko-bvv/15456/
20. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabru, ako? tri sedačky a traja dospelí???:slight_smile:či myslíš keby som aj ja nechala mhd doma? no, ked by štrajkoval, tož sa ozvem:slight_smile:
20. feb 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xspim, ale to je asi všetko nejako trochu ďaleko, nie?.. :sweat_smile:
22. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, az ted jsem nasla, ze se planuje sraz (to mam z toho, ze ne vzdycky docitam). uz mate nejaky termin? prolitla jsem to a prijde mi, ze zatim ne jiste.
22. feb 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ja jsem to tady nejak necetla, ale tak ja jdu hledat.. ale pres velikonoce 100% nemuzem :(
22. feb 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucky vrch vypadá dobře....a mají volno podle online rezervace
to třetí taky nevypadá špatně.. trošku dražší, bezdrátový net zdarma :wink:
22. feb 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bezdratovy net zdarma je nutne pro aby sme byli ve spojeni s pipkami, ktere se nemohou zucastnit :slight_smile:

Ildik su dva terminy prvni dubnovy, nebo kvetnovy tyden a uvidime podle toho jake najdeme ubytovani a kdy budou mit volno ... a tak nejak tady hlasujeme ... i kdyz zatim to nema hlavu ani patu ...

mne se taky zda, ze odkazy od xsim jsou na ubytovani trosku zruky ... to se radeji priblizme k tomu Brnu
22. feb 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabru diky. prvni dubnovy nemuzu, prvni kvetnovy az od soboty, tak se do toho nebudu michat a uvidim, jak to dopadne.
23. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,tak až se domluvíte,napište mi ip.my se přizpůsobíme.můžem kdykoliv,jen toho 25-26.4.ne.ale čímd řív to budem vědět dopředu,tím líp...
A upřímnou soustrast tomu,kdo vyhledává místa..je to opravdu strašná práce:slight_smile:
23. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co rikate tomuto ... nevim jaka je kapacita, ale snad je tam tech pokoju vic ... ahlavne, muzete prijet i s konem ... to je proste parada

http://www.gerlinda.cz/ubytovani/
24. feb 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jabru, to vypadá dokonale :slight_smile:
24. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tam jdu napsat, jakou maji kapacitu a co nase terminy ... tak snad se to jeste bude libit ostatnim, ja nejak nemam silu hledat a ty kone, to je takovej relax... ja vlastne na koni v zivote nejela :frowning2:
24. feb 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vypadá good :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát jsem se nějak neorientovala na té jejich webovce, ale co jsem tam zaznamenala, vypadalo dobře :grinning:
24. feb 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ždár je docela dobrej,to bychom možná zvládli:slight_smile:
24. feb 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se do toho zatím moc nechci montovat, protože vůbec nevím, jestli bych jela nebo ne, ale gerlinda vypadá dobře. jabru, mají už ty chatky? z mého hlediska by byl mnohem lepší ten květen. tam ale asi bude větší obsazenost - neb první dva víkendy navazují na svátky.
24. feb 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ještě k termínu - vloni jsme byli na konci května a byla pěkná zima. tak v dubnu bych to vůbec neviděla dobře. navíc v dubnu bych viděla nereálně spaní v chatkách a do penzionu se asi nevejdem, ne? mám obavu, že mají nafocené VŠECHNY pokoje, takže kapacita je 15 míst. :confused:
24. feb 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se do toho taky nechci montovat, ale co máte proti červnu???
24. feb 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babo nic:slight_smile:jen se to furt posouvá páč někdo furt rodí:slight_smile:ale je fakt,že by bylo tepleji a alo by se bejt víc venku než uvnitř....
25. feb 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v cervnu bude dalsi sraz u more :wink:
25. feb 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta gerlinda vypadá hezky, ale pro nás bohužel nevhodná - podle popisu tam mají psy a kočky a to by mhd nezvládl, je silný alergik:( a bez něj se mi jet nechce:(

jinak já jsem našla nějaká rekreační střediska, ale nevím, jestli už by to nebylo zas až moc velký
http://www.prudka.cz/
http://www.rscermak.cz/
a pak jeden penzion, ale to už je zase trochu dál od brna
http://www.penzionumartina.cz/

a k termínu - já si taky myslím, že vhodnější by byl květen/červen kvůli teplejšímu počasí.
25. feb 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabru-místo paráda.ještě aby měli 40míst..pokud bychom měli být v chatkách,byl by pozdější termín lepší.zkus zjistit,jetsli by uvnitř měli 40míst.
25. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
těch psů se tam teda děsím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a milion fotek hospody a piva..no...
ještě byhcom mohli do levnýho hotelu v beskydech-ale nemám čas ted hledat webovky.ale jemnuje se visalaje.
25. feb 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka.ty chatkový střediska jsou většinou zamluvený 3roky předem.loni sjem takysháněla..
Ale ten martin vypadá dobře..450 nebo 350za pokoj by snad dal každý ,ne?
25. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u toho martina,kdyby tam byl některý termín volný cleý penzion-což je 35míst plus přistýlky-by bylo paráda!!to by bylo akorát pro nás!!!a byly bysme tam sami...
To se mi zatím zdá-letmým pohledem-nejlepší.
terez-zkus tam teda zavolat,který temrín by v dubnu a květnu měli volný.
25. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok