• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
http://ubytovani.turistik.cz/chatka-ostravice-11201.htm docela fajn ubytování, velké, hřiště, dobrá kuchyně, herna, bazén včetně brouzdaliště

http://www.ubytovani.net/ubytovani.asp?id=1532 jen 27 lůžek, ale pokud by děcka spala s rodiči, myslím si, že by to šlo domluvit, je tam opravdu nádherně, ticho, borůvky a výhled do údolí a na okolní hory

http://www.liscimlyn.cz/ chatky, skromnšjší, ale pohodlné, můžete se projet na koni
25. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ad ten termín, mě by se taky víc líbil nějaký květen, červen, že by bylo teplejc a co si budem povídat, jakmile jsme minule zalezly do chaty, tak už jsme si moc nepopovídaly, když se všude hemžily děti. Takže by se mi taky víc líbilo, kdyby bylo teplo a mohli jsme být hodně venku. Ale jinak se přizpůsobím většině :wink:
25. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak se mi polohou taky nejvíc líbí penzion u Martina, Beskydy jsou na mě moc daleko.
25. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, že vám sem lezu - jak psala lusinta ten hotel visalaje, tak to doporučuju nebrat.
25. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem psala do toho penzionu u martina a z odpovědi jsem dešifrovala, že celý penzion by měli volný jen dva víkendy v červnu:
Dobrý den,těší mě váš zájem. Květnové víkendy jsou problém,v červnu to vypadá ,že by jste mohli mít celý jeden dům pro sebe a tam je 8 x 2 lůžka se sociálkou, pak se společnou 3x2 a 2x3 lůžka, to je 28 lůžek.Ještě by to šlo 19-21.5. a 26.-28. I ten druhý víkend bychom možná poskládali. Jinak je již obsazeno, že je volný 1 nebo pokoje. Cena je různá podle počtu osob a počtu dní. Od 350 Kč do 450 Kč na osobu a den s polopenzí. Takže mi napište konkrétní počet osob,složení pokojů podle rodin,můžu dělat přehozy,ještě máme jeden dům,kde je 3x2,1x3 a 1x4 se sociálkou.Napište Charvátová

já teda asi ani nejsem schopná odhadnout kolik by nás bylo, jestli by to takhle stačilo.

a co byste na to teda říkali? mám se v tom nějak dál angažovat nebo to mám rovnou stopnout?
25. feb 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky
tak ja se hlasim jen pokud by to byl kveten/cerven. To bych se pak hlasila i zavazne (s mhd na 80%):slight_smile:
A je mi jedno kde...(i kdyz Beskydy by byly nejlepsiiiiiiiii!!!!!!
Jinak se ale omlouvam, ze se nezapojim do hledani...je mi porad strasne blbe...cimz se oficialne pridavam k zarijovym/rijnovym rodickam.....
25. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez-mě se to zdá fajn.nejlepší by bylo v jedné chatě(po minulé zkušenosti) a pro minimálně 40lidí. Mín jich nepojede určitě..
když je nás navíc už tak moc,tak se nejde řídit každou konkrétní soobu,kdy může akdy ne.prostě organizátor musí určit přesné datum a místo a my se mu budem hlásit.kdo dřív přijde,ten dřív mele,znáte to..Až kdyby někdo odpadl,přijdou na řadu náhradníci...
podle mě to jinak udělat nejde (ke spokojenosti všech)

můžem klidně udělat jeden teď na jaře (do června) a v čáří/říjen zase další :wink:
25. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
září
25. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten penzion martin vypada super :slight_smile:

ja se omlouvam ze jsem nic nenasla, zkusim to jeste napravit, ale ted jsem nemocna tak jdu do postele

a v Prudke jsme byli na sportovnim kurzu a taky dobry, ale to bysme museli jet fakt az v cervnu
25. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si řekněte, já to klidně zařídím. jen bych nerada dělala konkurenční akci gerlindě;)

ten martin by tedy vycházel až na červen (19-21.6. nebo 26.-28.6.). a celkem by bylo možné zajistit - jestli to z toho mailu dobře chápu - 28 lůžek v jedné budově a případně 13 dalších v jiné, celkem tedy 41 (lůžka jsou asi potřeba jen pro dospělé a případně větší děti, nebo??). tak se prosím rozmyslete a dejte vědět jestli vůbec a příp. jaký termín z nabízených by vám vyhovoval a kolik by vás jelo (jestli bychom se tam vůbec vešli).

ale nechci to tlačit za každou cenu:slight_smile:
25. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My bychom s Přemkem taky jeli, v zásadě se dopravíme kamkoli, termín čím pozdější, tím lepší, ale podřídíme se, o víkendech nejsme ničím ani nikým vázaní.
25. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, tak mi napsali z Gerlindy ... volno maji v dubnu i kvetnu ... ale asi nam to nebude stacit, protoze chatky budou funkci az v lete ... a to budou mit taky jenom 30-35 mist ... ale napsala jsem pani, at mi jeste upresni kolik maji luzek ... pocitam sice 40 lidi, ale deti vlastne svoje postele nepotrebuji, ze? tak jeste uvidime

co se tyce terminu, cerven mi pripada hooodne daleko ... muzeme, pak udelat jeste dalsi sraz v lete ... ja bych teda zustala u toho jara

co se tyce pocasi, hnusne muze byt i v cervnu, ze jo?
25. feb 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U Martina je cena pouze s polopenzí, což se mi - s dietou - nelíbí. :pensive: Pokud by se fakt rozhodlo pro tenhle penzion, tak by mohli udělat i cenu bez stravy.
A jestli se to posune, tak raději červen, mhd koncem května státnicuje
25. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže hlavní organizátor jabrunko se vyjádřila proti martinovi? já nijak nerýpu, jen bych té paní z martina dala ráda brzo nějakou odpověď. takže prosím o jednoznačné stanovisko:slight_smile:

a v červnu může být určitě hnusně taky, ale asi to je menší pravděpodobnost, ne? :slight_smile:
26. feb 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oboji proslo rodinnou radou, takze nam je to jedno :slight_smile: U Gerlindy mhd vyhrozuje, ze sebou vezmem Charlieho :grinning:
26. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
proboha nechci byt hlavni organizator, protoze minule jsem organizovala sraz v Brne a potom jsem ani nemohla dorazit ... ja se jen vyjadruji k tomu terminu, ze fakt nevim, co budeme v cervnu delat .. ale jestli vetsine vyhovuje ten Martin, muzes to tam Terez zamluvit, kdyz maji volno ... ja bych asi zamluvila tu 28luzkovou budovu, to bude urcite stacitre /deti postele nepotrebuji, nam 4 staci urcite dvojluzko/ ...

zkus se zeptat na tu stravu? my sme vegetariani, takze bych si radeji jidlo vybirala sama :slight_smile:

a termin asi ten 19.-21.6. koncem cervna je tesne pred prazdninam a to uz bude na cestach hodne aut a spatne se pojede :slight_smile:
26. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, já bych zase nerada někoho připravila o gerlindu, na kterou tu bylo taky hodně pozitivních ohlasů, jen kvůli tomu, že mhd je alergik:slight_smile: a protože to tady moc nežije, tak ani nejsem schopná říct, jestli většina chce martina nebo ne;) tak se pipky prosím vyjádřete!:slight_smile:
26. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja se vyjadrim, protoze bych rada poznala i mimoprazske pipky :grinning:
martin se mi libi vic (u gerlindy mi vadi, ze stoji primo na hlavni silnici), datum si taky myslim 19-21.6. (posledni cervnovej bejva strasnej provoz)
a misto v aute teda predbezne rezervuju pro mysinku a matesanka :wink:
26. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem o tom přemýšlela a vzhledem k tomu,že osobně mi je to jedno, obě místa jsou od Prahy tak skoro na stejno a obě se mi líbí, tak jsem se rozhodla, že bych se měla přiklonit k těm, u kterých jsou nějaké omezující podmínky tj. jedno jim to nemůže být a hlasuju pro Martina (teda chápu ještě Parybku, že se jí nelíbí polopenze, ale předpokládám, že se to tam bude dát nějak domluvit). Jinak jsem z toho emailu fakt nepochopila, které datum v červnu. Mě je to jinak fuk, beru červen i květen a ráda bych měla s mhd svůj vlastní pokoj, tj. když počítáme kapacitu, brala bych to spíš podle počtu pokojů a ne podle lůžek neb obecně předpokládám, že většina párů by ráda byla samostatně (a pro děti teda postele nepočítám :sweat_smile: )
26. feb 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ty konkrétní termíny, co paní psala NEJSOU VÍKENDY! a navíc jsou v květnu. myslím, že myslela tak, že červnové víkendy jsou zatím všechny, v květnu žádné, ale v květnu by šly ty termíny, co psala (mimovékendové).
26. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hele a jestli to nemyslela, že má červnu tyhle víkendy "Ještě by to šlo 19-21.5. a 26.-28." neb to jsou víkendy, ale červnový. :sweat_smile:
26. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, lišti, já to dešifrovala úplně jinak - protože ty data jsou víkendy, ale v červnu, tak jsem to pochopila tak, že se spletla a místo 6 napsala 5. což by mi významově souhlasilo s tím zbylým textem. a ten druhý víkend myslela podle mě ještě ten předtím, tj. 12.-14.6., což je druhý víkend v červnu, ale tam už by to bylo asi komplikovanější.
no pro jistotu jsem jí teď ještě napsala, tak uvidíme:slight_smile: a zeptala jsem se rovnou na tu variantu bez jídla a na cenu pro děti bez nároku na lůžko.
26. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už mi paní odepsala, byl to skutečně překlep, nabízené byly červnové víkendy 19-21.6. nebo 26.-28.6.

Dobrý den,byl to překlep,díky. Pokud děti nebudou mít lůžko,tak nic neplatí a rodiče si zaplatí jen to,co objednají. Tady funguje polopenze tak,že na snídani je samoobsluha - müsli,křupínky,marmeláda,mléko,juice, a pak je každý den něco jiného,obložený talíř,párky,hamandeggs... plus teplý nápoj dle výběru.K večeři si můžeze vybrat z jídelníčku ,co chcete,nebo vzít nabízenou hotovku za 70 Kč. Cena polopenze je 140 Kč,a děti se většinou nají s rodiči,protože dáváme velké porce. Můžete si napsat jídelníček podle vás,budeme ho akceptovat. Tak mi dejte prosím vědět. Charvátová
26. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj - mně je termín jedno, hlasuju spíš pro martina, já, mhd a jozinka :slight_smile:
26. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, díky za organizaci :slight_smile: Osobně jsem 100% pro Martina, určo pojedem bez mhd, tož s díky přijímám nabídku Nimmo :grinning:
A termín mi je vcelku šumák :slight_smile:
26. feb 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasuju pro Beskydy, tam bych jela na 100%

pokud se pojede k martinovi, zvážím cenu....

termín je mi lhostejný.

asi bych jela jenom já a Miri, pokud by ale bylo hezké pořasí, tak já, Miri, mhd a pes, a to bychom spali v blízké škarpě pod širákem :dizzy_face: a k vám bychom se vmetli jen na denní program...
26. feb 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paní je s jídlem vstřícná, já bych si s ní stravu domluvila, takže tohle jako problém pro mě odpadá :slight_smile:
Taky bychom s mhd rádi vlastní pokoj. :sunglasses:
Šari, jestli máš sedačku do auta, tak by ses (sama s Miri) k nám vlezla.
26. feb 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojda, taky jsem pro beskydy na prvním místě.
gerlinda se mi moc nelíbí a u žďáru jsem každou chvíli. takže mě to tam ani moc netáhne. a přidávám se k těm, co by nejraději v květnu - ten 1. nebo 2. víkend.
26. feb 2009 o 17:43  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky hlasuju pro Martina a červen, nicméně nevím, jestli mám vůbec právo hlasu, protože my určitě přijedeme jen na otočku (event. na dvě otočky, pokud všechno klapne), ale spinkat budem ve vlastní postýlce.
26. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
custe, my mame hodne akci a ja jeste jeden kurz, co je az do konce kvetna jednou za 14 dni, takze se zdrzuju hlasovani. jela bych bez mhd, tak pak prosim napiste vysledny termin a ja dam vedet, jestli muzu.
26. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok