• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
26. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridala bych se k zajemcum na cerven (projdou-li sitem i slabsi prispevatelky, co to maji radsi nazivo:slight_smile:, urco bez mp, nabizim timto misto v aute spolutehuli Ildikovi :slight_smile:
26. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, já hodně chci jet, ale nemůžu na konci června, vdává se švagrová (akorát teď nevím, jestli dvacátého nebo o týden později)...je mi jedno, kde to bude, ale chci bydlet na pokoji v budově, ne v žádné chatičce....loni na mě vycházela nějaká společenká místnost, to fakt néééé....
26. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já navrhuju ustanovit už datum toho 19-21.6., ať to není úplně o prázdninách, v tom Martinu a protože je to docela pozdě, tak se může třeba paraelně domlouvat ještě jeden sraz v březnu nebo v dubnu na nějakém jiném místě (já se teda fakt omlouvám, že za sebe prosazuju toho Martina, ale Nella furt dost vyvádí v autě a do těch Beskyd by to pro nás jen na víkend fakt nemělo smysl).

Ough: Mě by se taky líbilo liberecko, ale pro Ostravu a Slovensko je to už moc daleko, ale za mě, díky za tip, si říkám, že to možná někdy využiju :wink:
26. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo,taky souhlasím s dvěma akcema..pojedem na obě:slight_smile: chybí mi kontakt s podobně smýšlejícíma matkama:slight_smile::slight_smile:
26. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, tak to jsem ráda, že to někdo rozhodl, xsipm, díky moc:slight_smile:

tak já se ujímám organizace srazu v termínu 19.-21.6. v penzionu U Martina, tak mi prosím dejte co nejdřívvědět kdo pojedete, ať to můžu zarezervovat.

jinak já bych do beskyd taky moc ráda, ale na víkend to prostě pro nás nepřipadá v úvahu - z prahy je to cca 350 km, takže to bychom tam přijeli (s vřeštícím ellíkem, protože ona ty delší cesty fakt blbě snáší) někdy v pátek v noci a v neděli po snídani bychom zase museli jet dom:( tak zkusit kdyžtak na další sraz zamluvit třeba na týden nějakou chalupu, pokud by se vám chtělo na delší dobu.
26. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martin je v pohodě, to máme ze statku kousek (50 km) jen musím zkontrolovat, jestli už něco nemáme. Orel teda určitě něco mít bude :rolling_eyes: se ptal, tak jsem mu řekla, že srazky mají pip :grinning:
26. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze mi naznacujete at si zalozim dalsi diskusi, hm, tak vam teda pekne dekuju :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jo v breznu muzete dorazit na Slovensko :slight_smile:
26. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, já se teda hlásím s mhd :grinning:

Jabru: To ani nemusí být další diskuze ne :wink: Terezka organizuje červen v Martinu a jestli tady padne ještě nějaký další termín a místo konání, tak se zase všichni můžou hlásit druhému organizátorovi (asi ty, Jabrunko???, teda, nechci ti to vnucovat :sunglasses: ) na ten druhý termín :dizzy_face: Já se teda taky klidně přihlásím i na březnový, když to bude nějak dostupné Praze, ale když je i ten červnový, tak zkousnu, že bude i sraz v Beskydech někdy dřív (nebo na Slovensku :grinning: ), kterého se holt nezúčastním :sweat_smile:
26. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se hlásíme na ten červen spolu s mhd.
26. feb 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásím se na červen v Martinu s mhd a našimi raubíři:slight_smile:
26. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nějak blbě koukám, kolik tam stojí noc, resp. pobyt na celý pipkasraz. může mi to tu někdo pls napsat, jen tu cifru celkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: dííík.
26. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my taky s mhd k Martinovi v červnu :slight_smile: Hani, ráda tě poznám
26. feb 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My prosim taky dve luzka a se socialkou, jestli to je ten, kde je maji :slight_smile:
26. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my v tom termínu nemůžem :cry: :cry: takže pojedem na ten jarní, co se stihne ještě před timhle :slight_smile:
26. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co, jakej jarní, kde?
26. feb 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ostatní samozřejmě taky :sweat_smile:

(pokoj prosím se sociálkou)
26. feb 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim se na cerven k martinovi - bez mhd

a nechce nekdo prijet treba uz ve ctvrtek?
26. feb 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a taky prosim o pokojik s hajzlikem, no a sdilet ho asi budu se spolujezdcem (mysinko?)
26. feb 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se těším, až vás pipky poznám naživo.
A též bychom upřednostnili ten pokoj se soc. zař. :slight_smile:
26. feb 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, se rozmyslíme. platit za polopenzi, kterou nebudu jíst, se mi teda vůbec nechce.
27. feb 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja teda hlasim, ze mame taky zajem o pokoj (idealne se socialkou). Prijedu s mhd plus samozrejme dite. No a k tomu se vztahuje dotaz, jak hodlate resit stravu u deti a bude se za ne platit ubytovani? Jako postel nepotrebujem, ale s tim jidlem si uplne jista nejsem, kdyz uz bude mit rok a pul, tak pocitam, ze bude jist ledasco a nepochybne bude zavidet nam nas zvanec.
27. feb 2009 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceny jsou 350 Kč vč. polopenze za osobu a noc v pokoji bez sociálního zařízení a 450 Kč vč. polopenze za osobu a noc v pokoji se sociálním zařízením. za dítě bez nároku na lůžko se neplatí za ubytování nic, z jídla se mu dá na místě objednat cokoliv a to se potom zaplatí.

já teď teda rezervuju tu jednu budovu - 28 lůžek resp. 13 pokojů - na domluvený termín, kdyby to vypadalo, že by nás bylo víc, tak bych zkusila ještě poptat tu druhou budovu, pokud by byl zájem. ještě se zeptám kde přesně je. a listice a sarikovi se ještě zeptám na tu možnost úplně bez stravy.

co se týká těch pokojů se sociálním zařízením - beru to, že kdo si dřív řekne, ten tam bude. a ještě bych tedy navrhovala upřednostit případné zájemce s úplnými prťaty, řekněme do půl roku. jinak my bychom samozřejmě taky radši ten se samostatným hajzlíkem, jen nevím, jestli si to jako organizátor můžu dovolit nebo naopak je taková hamižnost ode mě automaticky očekávaná;)
zatím mám tedy zaregistrovaný tento požadavek od hanky, parybky, ene, milwy, nimmo&mysinky a můj:slight_smile:
27. feb 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nimmo, super :slight_smile: Neboj, nechrápu :grinning:
27. feb 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez-hlásím se i s mhd,dvě cácorky a sociálku prosím:slight_smile:
27. feb 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, ja bych se taky hlasila, ale asi ne se 3 detma, to uz se mi nejak nechce absolvovat, bylo to hodne narocny. Takze bych dorazila pouze s Vaskem asi. Je nejakej termin, do kdy se musim prihlasit?
27. feb 2009 o 07:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumu, myslím ten sraz, co se stihne ještě před tim červnovým..... :sweat_smile:

mmch, mhd včera víceméně kejvnul, že by se mnou na pipka-sraz jel! juchů.... teda kdyby to bylo někde tady blíž, tak bych i sama, ale někam přes půl republiky bych to bez něj nedala (hlavně tu cestu, žejo) - myslim, že do teď si myslel, že pipkování je hodně virtuální svět a že možná ani neexistujete :grinning:
ale ten červen se nám i tak nehodí :unamused:
27. feb 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak červen? Tak o se taky hlásím, pojedu sama jen s Jojou. Hajzlík na pokoji výhodou, ale ne požadavkem. O polopenzi zájem nemám, když tak si něco koupíme na místě.

A kde bude ten jarní sraz? Pokud v blízkém okolí -tj. Beskydy, Kysuca :slight_smile: jedu i tam.
27. feb 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haluško, čím dřív tím líp:slight_smile: já jsem teď rezervovala celý ten jeden dům - tj. těch 13 pokojů. a zatím bych to asi udělala tak, jak radila lus - udělám seznam lidí do kapacity a pak náhradníky a v případě, že by někdo odřekl, tak nastoupí náhradník. a pokud by to vypadalo, že bychom naplnili i ten další dům - tj. dalších 5 pokojů, tak bych zkusila zamluvit ještě to. ale to je otázka, jestli to v té době bude ještě volné.
27. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tos ja opravdu netusim co bude v cervnu, loni sme byli u more a bylo to fajn, malo lidi, cista voda ... takze na leto jsem nahradnik ...

a ten jarni sraz nevim ... asi bych brala neco z toho,co nasla Johanda, Frenstat, je blizko, bylo to levne ... po nedeli to jeste omrknu, ted jdu balit a o vikendu dulit ... papapa
27. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok