• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
Sonulah, případně kdo to víte, já jsem tuhle diskuzi zazdila, teď pročítám a jiný sraz nenacházím, je jiný termín před tím červnovým nebo zatím ne???
27. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez: Jestli bude volný pokoj se sociálkou, tak bych o taky brala :dizzy_face:

Macíku: To se omlouvám, já předtím blbě koukla na ten tvůj příspěvek, že jsi psala, že ségra má svatbu na konci června, tak jsem vybrala ten bližší termín k půlce června, tak ale od Brna by to nemělo být tak daleko, tak třeba bys mohla dorazit aspoň na jeden den :frowning2:

Mumu: Dřívější termín zatím nepadl, asi se toho chopí Jabrunko a bude to někde v Beskydech.
27. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xsipm, díky, tak to je pro nás moc daleko...jako ostatně skoro vše...
27. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumu, tak pojedem na Šumavu! :wink: mám tam spoustu levných možností.... jabru, co ty na to? hm, asi je to z ruky, že :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. feb 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych jela na šumavu!! miluju šumavu! :slight_smile: tak budeme dělat srazy každý měsíc!:slight_smile:

btw - jestli dobře počítám, tak máme téměř naplněnou kapacitu co se týká počtu pokojů -
terezkaq, xsipm, lus, ough, terrestriss, nimmo&mysinka, animatua, hanka, mumu, parybka, ene, milwa, johanda&haluska?
z toho dva pokoje jsou trojlůžkové, tak tam by případně ještě někdo mohl. pokud tedy nikdo zatím nechce postel i pro dítě, kdyžtak řekněte.
a pak je tu kdyžtak ještě ten další dům - jak se rozhodnou další - bora, kyri, josefa, lenkakt, katako, izy, lubica, listicka, sarik,... ať to můžu případně taky rezervovat.
27. feb 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry holky že som sa neozvala skôr, som chorá. koniec júna je v poho (dúfam že som dobre pochopila, nestihnem dočítať všetko, ešte nie som ok), ale to už by som mala mať po štátniciach. aj Martin by mal byť v poho, takže my ANOOOOOOOOOO. dva kusy, detská posteľ nie.
27. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubico paráda :slight_smile:
27. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoje
ja se hlasim!!!!!!!! 1+mhd+1d
prosim vlastni pokoj (socialka by byla super, ale asi uz pozde, co....:slight_smile:
polopenzi bych brala (jen pro nas dospelaky), postel pro dite nepotrebujem
diky:slight_smile:
27. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xsimp :slight_smile:...ještě mi zbývá naděje, že se švagrule vdává o týden později, nejsem si stopro jistá....na jeden den by nás asi nepustili, no uvidíme, nějak to dopadne..
27. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

my bysme taky jeli :slight_smile: Idealne tri luzka + socialka (Helenka je sice do tri let, ale postel zabere a jidlo pro dospelyho taky sezere :slight_smile:), ale na dve luzka bysme se pripadne taky vesli.
27. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak ale teda asi bysme jeli jen pokud bysme meli nejaky ty rozumne protekcni podminky pro nase minimimi :slight_smile:, tj. tu socialku a ubytovani primo v baraku a ne nekde kilometr odtamtud... Padl tady uz nejaky detailnejsi popis ty druhy chaty? Sorry, necetla jsem celou diskusi, a stejne se v tom poradne nevyznam, co se tykalo kteryho ubytovani...
27. feb 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já doufám, že pojedu určitě, ale asi nebudu chtít ubytování v penzionu.
27. feb 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johanko, no ono to dlouho vypadalo, že sotva naplníme tu první budovu, tak jsem se na tu druhou zatím nevypatávala. ale podle současných propočtů už jsme přesáhli kapacitu té první, tak jsem už jsem paní psala a uvidíme.
27. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak s tou protekcí už jsem to tady psala - taky si myslím, že s prťatama by mělo být přednostní právo :slight_smile:
27. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja se teda hlasim s tim jednim ditetem, doufam, ze zbytek si nekdo rozebere :grinning:
27. feb 2009 o 12:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sice nedocitam, jen jsem zahlidla termin a misto a hlasime se, ja plus mala plus mhd, staci nam dvouluzak, idealne s wc a koupelnou
27. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee koukam ze se mnou terezkaq uz pocitala, dekujuuuuuu a posilam pusu :dizzy_face:
27. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, já upřesňuju, tři lůžka též, Honzík už je taky kusanec:slight_smile:. A ta sociálka, když jich bude fakt dost, může být, ale netrvám na tom, myslím, že to zvládnem i bez ní a je vás tu dost s menšími dětmi.
27. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonulah, Šumavu bych brala, Krušné hory též:slight_smile:)
27. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja bohuzel nejedu, tento cervnovej vikend uz jsme jinde :(
27. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásím se taktéž o cimru se sociálkou,myslela jsem,že pojedu sama,ale drahý se vyjádřil,že by jel taktéž.Takže třílůžák,nebo dvojlůžák a srazíme postele.
27. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož pipky, mám následující novinky:
- ptala jsem se ještě jednou na možnost úplně bez stravování - tak lze. jen jsem paní psala jen o 2 lidech (a měla jsem konkrétně na mysli šárika a lištičku kvůli vita), tak prosím aby se to moc nezvrhlo;);
- zálohu bude paní chtít 200 Kč na pokoj;
- co se týká budovy č. 2 - tak to je vlastně pouze druhé křídlo penzionu, obě "budovy" jsou tedy vlastně jeden objekt spojený restaurací, nemusí se nikam chodit venkem a v této druhé části jsou všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením. ale problém je, že v tom našem termínu už je ta druhá část částečně obsazena - ale paní je velmi vstřícná, napsala mi ať jí pošlu přehled kolik nás je a složení rodin a ona se pokusí to udělat tak, abychom se tam vešli (psala, že ty ostatní někam přesune a nechá nám 3 další pokoje – takže bychom měli celkem 16 pokojů).

takže bych si s vámi potřebovala odsouhlasit složení:

terezkaq - 2 + 1 bez vlastního lůžka pro prcka
xsipm - 2 + 1 bez vlastního lůžka
lusinta - 2 + 2 ? vlastní lůžko
hankka - 2 + 2 ? vlastní lůžko
mumu - 2 + 2 1 vlastní lůžko
parybka - 2 + 1 ? vlastní lůžko
ene - 2 + 1 bez vlastního lůžka + stání pro charlieho:slight_smile:
nimmo&mysinka 2 + 2 ? vlastní lůžko
milwa – 2 + 1 ? vlastní lůžko
halusa&johanda (?můžete být spolu?) – 2 + 2 ? vlastní lůžko
lubica – 2 + 1 bez vlastního lůžka
terrestriss – 2 + 1 ? vlastní lůžko
izy – 2 + 1 bez vlastního lůžka
gedren – 2 + 2 1 vlastní lůžko
animatua – 2 + 1 bez vlastního lůžka
eliade – 2 + 2 1 vlastní lůžko

což už je 16 pokojů;)

dále mám s otazníkem:
ough musí zjistit jestli něco nemají
šárik pojede, ale nechce ubytování
lištička si to musí rozmyslet
macik musí zjistit kdy se vdává švagrová
babalala přijede na otočku nebo dvě;)

s tím sociálním zařízením – jestli to dobře chápu, tak asi každý by ho chtěl, ale nikdo kromě johanky;) na tom vyloženě netrvá, nebo? navrhovala bych to tedy udělat podle věku dětí – seznam seřazený od nejmladšího a podle tohoto seznamu je přidělovat. co vy na to? případně ještě zohlednit těhotné, pokud budou chtít. jen nevím jestli mám o těhulích úplně přehled – vím o izy a milwě, eliade určitě do té doby porodí:slight_smile: tak se kdyžtak připomeňte (klidně i přes ip).

tak prosím dejte vědět jestli jsem vás na seznam napsala správně, jestli chcete postel/e i pro prcka a jestli souhlasíte se systémem přidělování pokojů s vlastní sociálkou, příp. jiné speciální požadavky.
a ještě bych vás chtěla poprosit - vzhledem k tomu, že jsem se s paní domluvila, že jí kvůli tomu vymýšlení ubytování pošlu seznam po rodinách, napište mi prosím (zase klidně do ip) vaše jména, ať jí tam nepíšu nicky nebo si nemusím vymýšlet nějaká fiktivní;)
a až bychom dořešily to ubytování (tzn. zejména jestli se tam v tomto složení vejdeme), poslala bych vám do ip údaje pro zaplacení zálohy.

pokud máte jakékoliv připomínky či dotazy, pište

ufffff
27. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, za nas souhlasi a jmenujeme se (prekvapive ;)) Spoustovi.

Jinak az dojde na akci, mozna bychom poprosili nekoho, kdo pojede z Prahy, aby nam vzal naky veci, pac pokud pujdeme z vlaku se dvema deckama, tak at jeste netahneme krosnu plnou plin :slight_smile: Alternativa by byla, pokud by nas vlakem prijelo vic, ze by nam treba nekdo pro ty bagly (pripadne i nejake deti :slight_smile:) prijel, odmena ve forme piva/coko a klidne i prachu ;) samozrejme dotycneho dobrodince nemine. No ale na to je ted cas, pripomenu se v cervnu.

Halus, pojedes zase taky vlakem? Kdyz budes mit jen jedno decko, tak to mozna i vsichni zvladnem ;), Helenka s Vasikem se po ceste zabavi a tak :slight_smile:
27. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a Mirek vzkazuje sarikovi, ze prej muze bydlet pobliz v naky telocvicne za 250,-/noc :slight_smile: http://www.penzionsport.com
27. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johanko, já jsem vám to zrovna chtěla nabídnout, že vám vezmeme bagáž. a následný odvoz od vlaku taky není problém.

a halušce se omlouvám, že jsem jí zkomolila jméno:(
27. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko souhlasim, polopenzi beru, akorat na te vlastni socialce bych celkem trvala, mam maly dite, ze jo :grinning: (a bakteriofobii) :wink:
27. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hurá, švagrová se vdává o týden později....takže jedem, terezko, příjmení píšu do ip...btw, počítám se jako těhule s nárokem na sociálku, když v červnu již plánuju být těhotná :grinning: ? ....dělám si prdel, já sociálku nepotřebuju vůbec, já jsem společenský typ, takže si chybějící sociálku ráda vezmu za záminku návštěv cizího pokoje nebo se aspoň budu brouzdat chodbou na společné...ještěže jsem notorická uchcalena, budu mít aspoň hodně příležitostí k seznámení.... :slight_smile: ..
27. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, Haluša se jistě nezlobí:slight_smile:). Jinak my postel(e) pro prcky nepotřebujeme.
27. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, já se taky hlásím , bohužel bez mhd - pprý není pipka :slight_smile: takže 1+1d bez lůžka. Jestli je tedy ještě místo. Budu mít sice těsně před státnicema, ale je to suoer odreagování, nebi ne? :wink:
27. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty jooo, tak ste to riadne rozbehli ... az mi je z toho tak nejak smutno ... :pensive: mne proste pipka srazy asi nie su sudene
sorry volako si v poslednej dobe vsetko beriem osobne :grinning:
27. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok