Jarní pipka sraz

Cau pipky, tak mozna by sme mohli zahajit domlouvani jarniho pipka srazu
mame tu jeden navrh na ubytovani
http://www.hotelukociana.cz/hlavni.htm

termin bych dala mezi 15.3. - 18.4.

tos piste kdo by chtel dorazit a kdy nemuzete a tak
ladunka
27. feb 2009
Ahoj, vejdeme se ještě s Kájou? Mhd jet nechce, takže jen ve dvou, asi zvládneme i společnou postel.
gedren
27. feb 2009
No kdyby jako ses Ladunko fakt nevesla, tak my bysme se mohli mozna vzdat treti postele a nacpat na ni Tebe s Kajou...pripadne Ti tam pricpeme jeste Helenku 🙂)). No ale idealne (pokud Ti teda nevadime 😉) kdyby se nasel nejakej ctyrluzkovej pokoj, kam by ses k nam prifarila, pripadne tam nejak akcne srazime postele a naskladame vsechny dospely i deti 🙂.
mumumu
27. feb 2009
Paráda, už se těším, že konečně poznám pipky osobně🙂)), nejhorší bude, až na mě týden předem padne ta sociofobie... :-N
ladunka
27. feb 2009
gedren, díky to by bylo super 🙂) přes den máme společnou postel v zásadě natrénovanou, tak že bychom dokompletovali i noc 🙂)))
mumumu
27. feb 2009
Jestli dorazíme včas, tj. před příjezdem vlaku (jaká zastávka?), můžu slíbit odvoz 4 lidí plus hory krámů, máme transportéra.
lenkakt
27. feb 2009
jéžiš, něco mi tu uteklo 🙂
já bych jela, ale zrovna tenhle víkend má mhd už něco jiného a hlavně pak hned v pondělí chci vyrazit s dětmi na týden na moravu. jeví se mi to jako nereálné 😞
ale já vás chci taky poznat! jak to mám udělat?
mumumu
27. feb 2009
Lenko, ale vždyť je to na Moravě, nemůžeš to nějak spojit?
lenkakt
27. feb 2009
no, mumumu, uvidím. jak jsem nějaká vyšťavená, tak se mi nechce ani chodit do sklepa, natož jezdit na Moravu a pak hned zas na jinou Moravu 🙂
ale je fakt, že už budou velcí, áda skoro 3, jura přes rok... hm... přece jen je to za 4 měsíce...
zatím s nimi delší cesty jezdím nerada sama, protože jura když nespí, tak řve až se třese auto. ale to už by to mohlo možná být lepší...
uvidíme, co ty adélčiny nemoci a chorůbky, zatím to vypadá, že jí cesty a změny spíš oslabují.
probereme to s mhd, vidět a poznat vás chci!
lenkakt
27. feb 2009
tak jsem mrkla do mapy, je to skoro při cestě - v pondělí chci být ve Střílkách u Kroměříže, tak že bych jako před tím jela ještě sem? hm... to asi zvládnu. konec konců, jura v té době už bude asi chodit a adélka zřejmě maturovat 🙂
tak já se hlásím v počtu já plus adélka plus jura (můj mhd má bohužel v té době nezastupitelné povinnosti jinde), potřebovali bychom 2 postele.
mumumu
27. feb 2009
Paráda🙂)
terrestriss
27. feb 2009
my s mhd potřebujeme 2 postele - pro jsefinku nepotřebujeme postel zvlast, polopenzi taky 2x - sociálku bychom rádi, malý bude teprv 6 měsíců
terezkaq
28. feb 2009
pipky, já vás mám teda všechny (aspoň doufám😉 ) napsané, tak bych to dneska večer ráda paní poslala a ona se pokusí nás tam nacpat. jen je nás už opravdu hrozně moc, tak se může stát, že to pro všechny nevyjde. a potom to tedy asi budeme muset vzít podle pravidla kdo dřív přijde resp. přišel příp. jak vyjde složení pokojů. moc mě to mrzí, ale nevím jak jinak to vyřešit😞

a prosím - kdo mi ještě nenapsal jméno a nevyjádřil se, zda požaduje lůžko pro dítě, tak napište. díky🙂 kdo do večera nenapíše, tak tomu jméno vymyslím a prcek bude bez postele, to je defaultní nastavení😉
haluskacz
28. feb 2009
mne nebude vadit byt s johandou na pokoji a staci nam jedna postel
haluskacz
28. feb 2009
prosim pekne, mohly byste zopakovat termin a misto, at to tam nemusim hledat? Ja si zasadne takovy informace nepamatuju 😃
terezkaq
28. feb 2009
tak jsem si nastavila motto speciálně pro halušku🙂

19.-21.6. penzion U Martina, Rokytno u Nového Města na Moravě

btw haluško - jak se jmenuješ? 😉
listicka77
28. feb 2009
čau pipky. vzhledem k tomu, že eliade jede i s mhd a tudíž nemůžu jet autem s ní, tak si účast rozmyslím na poslední chvíli a buď se vejdu k někomu do nějakého vícelůžáku a nebo budu se Sari kempovat (to spíš), i když to je bez auta taky pro kočku (no možná by mi Eli vzala aspoň nějaký krámy x-))
eliade
28. feb 2009
lišti,jasná věc🙂
lusinta
28. feb 2009
ještě musí jet kyri!!počítekte s ní🙂jdu jí napsat IP..asi jen ted nestihá,ale určitě pojede...
já ji tam CHCI!!!!! 😉
lusinta
28. feb 2009
a do té tělocvičny,co našel Mirek, by mohli všichni,kdo se nevlezou do pokojů...protože se obávám,že nás ještě přibude...

terez.a my jsme harnošovi

Jinak to bylo fakt směšný minule,kdy jsem paní zkopírovala seznam z diskuze,právě s těma přezdívkama a ona si to tak i zapamatovala🙂🙂asi jsme jí tam udělali pěkný pozdvižení🙂
Tak ted bude další tóčo..navíc děti dorostli...jojo,to bude masakr..

ještě předpokládám,že by jeli(ale nevím,jestli se už nahlásili a jestli o tom vůbec ví): Bora, Papaya,..
lusinta
28. feb 2009
a katako?
lusinta
28. feb 2009
a ještě jedna věc-po minulých zkušenostech je opravdu lepší,když je alespoň částečně program(kdo chce se přidá,kdo nechce tak si vymylsí svůj🙂
chcem se s mhd nabídnout,že program vymyslíme...Tak pokud byste souhlasily,napište🙂🙂
Bylo by to něco lehce akčnějšího (vzhledem k tomu,že je honza vysokohorský průvodce🙂,zároven vhodné pro děti,nachystali bysme nějaký zpěvníček s písničkama na večer, pro zájemce třeba i meditaci....apod.

hraje někdo z vás na kytaru???pokud jo,rozhodně vemte sebou!!!!

když to bude v llétě,můžem si to parádně užít!!!
lusinta
28. feb 2009
Jabrunko-a ty nebud smutná!!!uspořádej ještě jeden,dřívější...My bysme jeli klidně i na dva (dřívější etda už bez programu🙂🙂protože pořádáme v dubnu mega látkovou akci a to nám ted zabírá všechen čas..)
mysinka
28. feb 2009
Terezko, já jsem Perníková a postel pro prcka nechci 🙂 Buď si vezmu cestovní, nebo se nějak pomačkáme spolu 🙂
Díky moc za organizaci!!!

Lus, s programem souhlas!!! A kytaru vezmu...akorát ji teda budu muset občas vytáhnout, aby mi pak neuhořely prsty, dost dlouho jsem nehrála :-N
terezkaq
28. feb 2009
lus, ale to je těžký - já jsem i několikrát psala do ap ať se holky vyjádří, xsipm to tam psala...😞 a kyri se vyjádřila, že zruč jí neláká a chtěla by v květnu... já nevím jak do toho penzionu narvat ještě víc lidí, už takhle bych řekla, že se tam nevejdeme. a nevím, jestli se někomu bude chtít bydlet v "tělocvičně", když snad až na mumu a johandu (a nás) všichni chtějí vlastní sociální zařízení😞
terezkaq
28. feb 2009
jinak program by byl fajn! 🙂 já jen nemám ráda "zábavné" společenské hry, ale to jsi asi neměla na mysli😉
xsipm04
28. feb 2009
Jabru: Hele, ty jsi ale nepsala, že bys v té době už něco měla, neee? Psalas, že nevíš, co tou dobou bude, tak co kdyby ses nahlásila na sraz a až ti do toho tou dobou přijde něco jinýho, tak to budeš muset odmítnout, neb budeš už mít sraz :-N

Macíku: Uf, už jsem se lekla, že jsem tě nějak tím výběrem termínu zazdila, tak to jsem ráda 🙂

Lus: S programem souhlasím, taky myslím, že by to mohla být sranda, se na to čím dál tím víc těším 🙂 Doufám, že bude krásný počasí a pohoda.

Jinak mhd mi teda taky trošku vyhrožuje, že neví, co bude v červnu, no v nejhorším se tam od něj nechám jen odvézt, ale kdyby to měl s prací v poho a mohl bych, tak bych taky klidně přemýšlela o tom, jet tam už třeba ve čtvrtek. To ale předpokládám, že tam bude volno a bude to kdyžtak stačit zavolat tam až těsně předem, kdybychom se operativně rozhodli a případně dohodli tady s někým dalším 😉
xsipm04
28. feb 2009
A ještě spíš pro mě, ať ten odkaz nemusím pořád dohledávat

http://www.penzionumartina.cz/
xsipm04
28. feb 2009
Hele, ještě dotaz, asi na Terezku, nezjišťovala jsi pls, nebo nemohla by jsi v rámci komunikace zjistit, jestli je tam připojení na net, wifi nebo klidně i drátem. Potřebuju vědět kvůli mhd pracovním záležitostem. Díky moc 😉
katako
28. feb 2009
Ahoj. Já bych jela ráda taky, asi i s mhd! Takže dva dospělí + dítě bez postele. Zajímalo by mě taky, jak s jídlem pro děcka - kdyby měli velké porce, tak se O. nají od nás, ale nerada bych, aby mi snědl půl oběda 😃. Jestli je teda ještě místo, jinak se hlásíme jako náhradníci.
katako
28. feb 2009
A musím napsat, že se moc těším a děcka si to určitě užijou - líp než loni (to tam O. pořád brečel). Program bude pro dospělé, děcka, nebo obojí, Lus?

Začni písať odpoveď...

Odošli