• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
Ahoj, vejdeme se ještě s Kájou? Mhd jet nechce, takže jen ve dvou, asi zvládneme i společnou postel.
27. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kdyby jako ses Ladunko fakt nevesla, tak my bysme se mohli mozna vzdat treti postele a nacpat na ni Tebe s Kajou...pripadne Ti tam pricpeme jeste Helenku :slight_smile:)). No ale idealne (pokud Ti teda nevadime ;)) kdyby se nasel nejakej ctyrluzkovej pokoj, kam by ses k nam prifarila, pripadne tam nejak akcne srazime postele a naskladame vsechny dospely i deti :slight_smile:.
27. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paráda, už se těším, že konečně poznám pipky osobně:slight_smile:)), nejhorší bude, až na mě týden předem padne ta sociofobie... :sweat_smile:
27. feb 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gedren, díky to by bylo super :slight_smile:) přes den máme společnou postel v zásadě natrénovanou, tak že bychom dokompletovali i noc :slight_smile:)))
27. feb 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli dorazíme včas, tj. před příjezdem vlaku (jaká zastávka?), můžu slíbit odvoz 4 lidí plus hory krámů, máme transportéra.
27. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéžiš, něco mi tu uteklo :slight_smile:
já bych jela, ale zrovna tenhle víkend má mhd už něco jiného a hlavně pak hned v pondělí chci vyrazit s dětmi na týden na moravu. jeví se mi to jako nereálné :frowning2:
ale já vás chci taky poznat! jak to mám udělat?
27. feb 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenko, ale vždyť je to na Moravě, nemůžeš to nějak spojit?
27. feb 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mumumu, uvidím. jak jsem nějaká vyšťavená, tak se mi nechce ani chodit do sklepa, natož jezdit na Moravu a pak hned zas na jinou Moravu :slight_smile:
ale je fakt, že už budou velcí, áda skoro 3, jura přes rok... hm... přece jen je to za 4 měsíce...
zatím s nimi delší cesty jezdím nerada sama, protože jura když nespí, tak řve až se třese auto. ale to už by to mohlo možná být lepší...
uvidíme, co ty adélčiny nemoci a chorůbky, zatím to vypadá, že jí cesty a změny spíš oslabují.
probereme to s mhd, vidět a poznat vás chci!
27. feb 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem mrkla do mapy, je to skoro při cestě - v pondělí chci být ve Střílkách u Kroměříže, tak že bych jako před tím jela ještě sem? hm... to asi zvládnu. konec konců, jura v té době už bude asi chodit a adélka zřejmě maturovat :slight_smile:
tak já se hlásím v počtu já plus adélka plus jura (můj mhd má bohužel v té době nezastupitelné povinnosti jinde), potřebovali bychom 2 postele.
27. feb 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paráda:slight_smile:)
27. feb 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my s mhd potřebujeme 2 postele - pro jsefinku nepotřebujeme postel zvlast, polopenzi taky 2x - sociálku bychom rádi, malý bude teprv 6 měsíců
27. feb 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, já vás mám teda všechny (aspoň doufám;) ) napsané, tak bych to dneska večer ráda paní poslala a ona se pokusí nás tam nacpat. jen je nás už opravdu hrozně moc, tak se může stát, že to pro všechny nevyjde. a potom to tedy asi budeme muset vzít podle pravidla kdo dřív přijde resp. přišel příp. jak vyjde složení pokojů. moc mě to mrzí, ale nevím jak jinak to vyřešit:(

a prosím - kdo mi ještě nenapsal jméno a nevyjádřil se, zda požaduje lůžko pro dítě, tak napište. díky:slight_smile: kdo do večera nenapíše, tak tomu jméno vymyslím a prcek bude bez postele, to je defaultní nastavení;)
28. feb 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nebude vadit byt s johandou na pokoji a staci nam jedna postel
28. feb 2009 o 10:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim pekne, mohly byste zopakovat termin a misto, at to tam nemusim hledat? Ja si zasadne takovy informace nepamatuju :grinning:
28. feb 2009 o 10:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem si nastavila motto speciálně pro halušku:slight_smile:

19.-21.6. penzion U Martina, Rokytno u Nového Města na Moravě

btw haluško - jak se jmenuješ? ;)
28. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau pipky. vzhledem k tomu, že eliade jede i s mhd a tudíž nemůžu jet autem s ní, tak si účast rozmyslím na poslední chvíli a buď se vejdu k někomu do nějakého vícelůžáku a nebo budu se Sari kempovat (to spíš), i když to je bez auta taky pro kočku (no možná by mi Eli vzala aspoň nějaký krámy :dizzy_face:)
28. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lišti,jasná věc:slight_smile:
28. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě musí jet kyri!!počítekte s ní:slight_smile:jdu jí napsat IP..asi jen ted nestihá,ale určitě pojede...
já ji tam CHCI!!!!! :wink:
28. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do té tělocvičny,co našel Mirek, by mohli všichni,kdo se nevlezou do pokojů...protože se obávám,že nás ještě přibude...

terez.a my jsme harnošovi

Jinak to bylo fakt směšný minule,kdy jsem paní zkopírovala seznam z diskuze,právě s těma přezdívkama a ona si to tak i zapamatovala:slight_smile::slight_smile:asi jsme jí tam udělali pěkný pozdvižení:slight_smile:
Tak ted bude další tóčo..navíc děti dorostli...jojo,to bude masakr..

ještě předpokládám,že by jeli(ale nevím,jestli se už nahlásili a jestli o tom vůbec ví): Bora, Papaya,..
28. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a katako?
28. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ještě jedna věc-po minulých zkušenostech je opravdu lepší,když je alespoň částečně program(kdo chce se přidá,kdo nechce tak si vymylsí svůj:slight_smile:
chcem se s mhd nabídnout,že program vymyslíme...Tak pokud byste souhlasily,napište:slight_smile::slight_smile:
Bylo by to něco lehce akčnějšího (vzhledem k tomu,že je honza vysokohorský průvodce:slight_smile:,zároven vhodné pro děti,nachystali bysme nějaký zpěvníček s písničkama na večer, pro zájemce třeba i meditaci....apod.

hraje někdo z vás na kytaru???pokud jo,rozhodně vemte sebou!!!!

když to bude v llétě,můžem si to parádně užít!!!
28. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jabrunko-a ty nebud smutná!!!uspořádej ještě jeden,dřívější...My bysme jeli klidně i na dva (dřívější etda už bez programu:slight_smile::slight_smile:protože pořádáme v dubnu mega látkovou akci a to nám ted zabírá všechen čas..)
28. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, já jsem Perníková a postel pro prcka nechci :slight_smile: Buď si vezmu cestovní, nebo se nějak pomačkáme spolu :slight_smile:
Díky moc za organizaci!!!

Lus, s programem souhlas!!! A kytaru vezmu...akorát ji teda budu muset občas vytáhnout, aby mi pak neuhořely prsty, dost dlouho jsem nehrála :sweat_smile:
28. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus, ale to je těžký - já jsem i několikrát psala do ap ať se holky vyjádří, xsipm to tam psala...:( a kyri se vyjádřila, že zruč jí neláká a chtěla by v květnu... já nevím jak do toho penzionu narvat ještě víc lidí, už takhle bych řekla, že se tam nevejdeme. a nevím, jestli se někomu bude chtít bydlet v "tělocvičně", když snad až na mumu a johandu (a nás) všichni chtějí vlastní sociální zařízení:(
28. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak program by byl fajn! :slight_smile: já jen nemám ráda "zábavné" společenské hry, ale to jsi asi neměla na mysli;)
28. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jabru: Hele, ty jsi ale nepsala, že bys v té době už něco měla, neee? Psalas, že nevíš, co tou dobou bude, tak co kdyby ses nahlásila na sraz a až ti do toho tou dobou přijde něco jinýho, tak to budeš muset odmítnout, neb budeš už mít sraz :sweat_smile:

Macíku: Uf, už jsem se lekla, že jsem tě nějak tím výběrem termínu zazdila, tak to jsem ráda :slight_smile:

Lus: S programem souhlasím, taky myslím, že by to mohla být sranda, se na to čím dál tím víc těším :slight_smile: Doufám, že bude krásný počasí a pohoda.

Jinak mhd mi teda taky trošku vyhrožuje, že neví, co bude v červnu, no v nejhorším se tam od něj nechám jen odvézt, ale kdyby to měl s prací v poho a mohl bych, tak bych taky klidně přemýšlela o tom, jet tam už třeba ve čtvrtek. To ale předpokládám, že tam bude volno a bude to kdyžtak stačit zavolat tam až těsně předem, kdybychom se operativně rozhodli a případně dohodli tady s někým dalším :wink:
28. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě spíš pro mě, ať ten odkaz nemusím pořád dohledávat

http://www.penzionumartina.cz/
28. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hele, ještě dotaz, asi na Terezku, nezjišťovala jsi pls, nebo nemohla by jsi v rámci komunikace zjistit, jestli je tam připojení na net, wifi nebo klidně i drátem. Potřebuju vědět kvůli mhd pracovním záležitostem. Díky moc :wink:
28. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Já bych jela ráda taky, asi i s mhd! Takže dva dospělí + dítě bez postele. Zajímalo by mě taky, jak s jídlem pro děcka - kdyby měli velké porce, tak se O. nají od nás, ale nerada bych, aby mi snědl půl oběda :grinning:. Jestli je teda ještě místo, jinak se hlásíme jako náhradníci.
28. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A musím napsat, že se moc těším a děcka si to určitě užijou - líp než loni (to tam O. pořád brečel). Program bude pro dospělé, děcka, nebo obojí, Lus?
28. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok