• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
program pro děti i dospělé:slight_smile:
částečný!!!:slight_smile::slight_smile:
28. feb 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, pipky, tohle dočítat a nějak se v tom zorientovat... :zipper_mouth:

na sykovci - kousek od toho penzionu - jsme slavili posledního silvestra :grinning:

a teda - já jsem na vysočině od 5. do 15. 6. (žďár), a pak 20.-27. na chaloupce ve slavonicích. tož to nevypadá. anebo se tam stavíme někdy v sobotu/neděli na otočku :wink:

a ten jarní srazík platí?

...a kdybyste někdo měl chuť přijet do těch slavonic, tak určo jste vítaný :wink:
(máme to tam pronajatý s kámoškou - některý pražský pipky už ji znaj :slight_smile:)
28. feb 2009 o 15:51  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Informace o jarním srazu mi nějak unikly... Budou v této diskuzi?
28. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim se na cervnovy sraz v poctu dva dospeli, tri deti, minimalne triluzka, junior provozuje nocni autonomitu :slight_smile:

nove mesto je super, ty krkonose byly hrozne daleko

kyri, kdyz budete v tech slavonicich, tak u koho? stavime se za vama, pisni ip :wink:

ad program: nosenideti se taky srazuje, no a mezi jinym chteli povidani o konceptu kontinua - chceme taky? nebo satkovani? vesmes to sice vsichni umime, ale co kdyby... navic uz bude vysla diaperFree v cestine, ze bych vas trosku prudila s bezplenkovanim?

deti jsou maly, jak vypada takovy detsky program? to se ani neda hledat poklad, jestli nakonec nenecham chlapy doma.. mhd tvrdi, ze skoda, pokud se nevleze vsecko do jedne chaty, to fakt byl opruz litat tam a zpatky (snezenka)

dik za ip lus, sledovala jsem tema dost, ale posledni dva dny ne, no
28. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro ja myslim ze vsechny nabizene prednasky by byly super, vzdycky se najde neco co nevime, takze KK, satkovani i diaper free :slight_smile:
28. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, tak průběžný součet účastníků je 41 dospělých a 31 dětí, na takový počet podle mě paní charvátová svůj penzion nenafoukne:( nicméně seznam jí pošlu a uvidíme.

našla jsem tam v okolí ještě dva menší penziony:
http://www.ztracenemladi.euweb.cz/ kapacita 8 lůžek
http://www.razdva.cz/penzion.studnice/ kapacita 10 lůžek
tak pokud by se vám některý z nich líbil a nevadilo vám, že bychom byli rozdělení (což - pokud jsem to dobře pochopila - vám vadilo na minulém srazu), mohla bych zkusit napsat ještě tam, třeba by měli také volnou kapacitu.

já si připadám fakt blbě, nechci nikoho z vás vyšoupnout!:(
28. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, já bych kk chtěla určitě!
28. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeste k tem prednaskam, urcite budou prinosne hlavne pro mhd-y, treba ten muj necetl ani KK, vsechno ma pretlumoceny ode me, a ja zase nejsem nejakej odbornik, ze.. nechcete nekdo jeste udelat prednasku k RaBR? :dizzy_face:
28. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja bkm a kk dam, ale satkovani ne
28. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokud to paní majitelce nebude vadit, tak my klidně můžem spát na zemi ve spacáku a rádi za to i zaplatíme, jen když budem ve stejný budově :slight_smile:
28. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práě proto jsem psala co největší budovu..být všude rozšoupaní bylo fakt blbí!!!
to raději spát na zemi-kdo ještě nebo už nekojí v noci:slight_smile:
28. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdo kojí v noci, může spát na zemi i s kojeným objektem, ne? :grinning: (jako my se Sarikem ve stanu, hehe, už jsme domluvený! :dizzy_face:)
28. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když už se bavíme o spaní na zemi....natukly jsme ve vita tématu jarní vita slezinu u mě...dá se spát na zemi ve spacákách, jsou k dispozici v podstatě tři místnosti, takže kdybyste měly chuť podpořit mě v juicingu a popř. ochutnat, tak stačí říct :slight_smile: ...přespat se dá, to je jasný, ale bylo by to velmi skromné, no....zato bych vám nabídla vita občerstvení, to to spraví, ne? :grinning:
28. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, já se ještě jednou připomínám. A jsme Beránkovi, Kristýna a Hedvika. Stačí jedna postel, bez sociálky a když na to dojde hlásíme se na tu zem. Už a ještě v noci nekojím :sunglasses:
28. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcete toho martina teda vůbec nebo to mám stopnout? sice jsem to paní charvátové už poslala, ale ať jí zarazím co nejdřív ať nedělá zbytečnou práci...

kristynno, vím o tobě:slight_smile:
28. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, proč bychom neměly toho Martina chtít, já myslela, že se s tím už počítá :wink:
28. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
týjo, tolik přihlášených :sweat_smile: taky se už začínám docela těšit.
A taky jsme uvažovali, že bychom přijeli o den dva dřív, kousek je Pernštejn, ještě jsme tam nebyli.
28. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko - taky mam pocit, ze se s martinem pocita :slight_smile: stejne par lidi na posledni chvili oodrekne a dojde i na nahradniky, takze bychom se tam meli vejit ne?
a zeptej se prosim, jestli bychom mohli prijet uz treba v ten ctvrtek? :sunglasses:
28. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky no ja by som sa tiez pridala,ale vobec netusim co bude v cervnu,hlavne co manzel.a sama s 2detmi to asi nedam.a divam sa ze sa to zaplnilo nejak moc rychle.
28. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko, tak kdyby byl nějak problém s místem v chatě - já si kdyžtak s dětma frknu stan, pokud bychom se mohli někam vetřít na nějaké to mytí atd.
(protože proč nespat ve stanu, když si zřejmě poprvé bez mhd troufnu vyjet takhle daleko s oběma ratolestmi, že :slight_smile:)) ale já myslím, že to už jim bude rok a skoro tři, to už budou ńácí kabrňáci
ježíšmarjá, jura tam snad bude už chodit!

těěěěěěěěššššššššššššššššííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmm seeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mhd nás těsně mine, resp. přijede za námi až v neděli odpoledne
28. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty vadooo, to je účastníků, to už je normální konference!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Boro, určitě hlasuju pro KK!
28. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konference Pipky 2009 :grinning:
28. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možná jsme u zrodu něčeho velkýho :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty bláho,to je lidu........budeme mít visačky? :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliade, netopejry se jménem:slight_smile:
1. mar 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne,martina necháme:slight_smile:
jen zkus domuvit co nejvíc pokojů plus ty stany,případně teda něco dalšího v okolí...

ja se taky těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. mar 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale já chci i v dubnu!!jabrunko,šup,zorganizuj ještě něco:slight_smile:
1. mar 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za prodlevu, ešte som marodila

juuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurá:slight_smile:))) to vyzerá úžasne:slight_smile:
terezinko, ty si king proste, že to zvládaš všetko vybavovať, ja som takých ľudí vždy obdivovala, obhospodáriť takýto dav, to je proste na odmenu v nebesiach :grinning:

asi je už teda neskoro, ale my sme Ľubica, Daniel a Šimon Píchovi. a tiež môžme byť pokojne na zemi alebo v stane - kľudne ten stan, len či to tam nebude penzionu vadiť, že sú tam campingeri.

boro, opakovanie matka múdrosti, môj mhd bol z teba na konferencii v BA na vetvi, takže to sa bude tešiť :grinning:
lus, s programom super:slight_smile: ty si tiež taký organizačný rarášek:slight_smile:
1. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim, ze my taky problem se stanem mit nebudem (akorat budu muset poridit novy, ten nas prozraly mysi ve trech rohah :frowning2:)

lubi, fakt? ja vim, ze v te BA bylo pul konika slovenskeho, ale nejak si na vas nepamatuju, uz se tesim na znovu-seznameni :wink:
1. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k programu... cvičíme občas s ádou kousky z jogy pro děti, tak se vzchopíme, něco se naučíme a můžeme cvičit pak i s dalšími borci, bude-li zájem

jo, jak je to s jídlem? to jsem nějak neodchytila. jurovi budu asi ještě patlat něco extra... uvidíme, adélka v zásadě může jíst cokoliv, ale já jsem vege... tak jenom abych věděla, kolik kg jablek mám přihodit do kufru :slight_smile:
1. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok