• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jarní pipka sraz

21. júna 2009 
a pokud nekdo delato to litani s miminkama, mohli byste nam to ukazat? i s nejakou teorii?

lenko, kousky jogy pro deti by bylo super

jidlo jsem taky nejak nepochytila, a taky jsme vege... pujde to zaridit?
1. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda to vypadá úžasně. ZAčínám se fakt těšit -jak se poznáme a na ten program. Třeba konečně člověk vyslechne ve spojitosti s dětmi něco rozumného. Už aby to bylo.
Jo pod stan klidně taky půjdem, ale jen najde-li se nějaký brňák, co by nám vzal krámy do auta. Jedno dítě v břiše, druhý na břiše a na zádech bágl to by bylo na porod doma a nejen on line. :grinning:
1. mar 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristynna: Druhý v břiše??? Prošvihla jsem snad něco :grinning: :wink:

Jinak jsem chtěla ještě napsat něco k tomu, jak Terezka psala o těch dalších dvou penzionech. Já jsem minule na tom srazu bydlela úplně mimo, neb jsem se rozhoupala pozdě, tak jsem si sama zarezerovala pokoj, který byl cca 10minut od té chaty, co bydlela většina a vůbec mi to nepřišlo nějaký hrozný. Nella byla v té době ještě docela malá, tak mi naopak přišlo fajn, že jsme večer z toho bordelu :grinning: :grinning: :grinning: odešli k nám, kde žádné děti nebyly a já si jí tam v klídku uspala. Tož jen pro případné zájemce, kteří se nevešli, že to je taky varianta. Ráno jsem tam za ostaními vždycky dorazila a celý den pak byla s nima.
1. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jóga by byla super..
a kristy-my bysme ti věci teoreticky vzít mohli,ale prakticky se nám asi nevejdou...pokud budem brát kočáry (to ještě nevím,musím víc prozkoumat okolní terén...)...no a je fakt,že do té doby už možná budem mít koenčně opravený kočárek pro dva,který momentálně je použitelný jen pro jednoho..
domluvíme se ještě těsně předtím...
1. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pipky

co se týká ubytování, paní charvátová nám uvolnila všechny pokoje, máme tedy k dispozici celý penzion, tj. celkem 41 lůžek a ubytování je navrženo následovně (postupovalo se od nejdříve přihlášených):

pokoj č. 1 (větší se sociálkou) – eliade – 2 dospělí + 2 děti, celkem 3 lůžka
pokoj č. 2 (větší se sociálkou) – nimmo&mysinka – 2 dospělí + 2 děti, celkem 2 lůžka
pokoj č. 3 (větší se sociálkou) – gedren&ladunka – 3 dospělí + 3 děti, celkem 5 lůžek
pokoj č. 4 (větší se sociálkou) – lusinta – 2 dospělí + 2 děti, celkem 2 lůžka
pokoj č. 5 (větší se sociálkou) – hankka – 2 dospělí + 2 děti, celkem 2 lůžka
pokoj č. 6 (menší se sociálkou) – lubicanoemi – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 7 (menší se sociálkou) – izy – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 8 (menší se sociálkou) – millwa – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 9 (menší se sociálkou) – xsipm – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 10 (menší se sociálkou) – ene – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 11 (menší se sociálkou) – parybka – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 12 (menší se sociálkou) – animatua – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 14 (menší se sociálkou) – terrestriss – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 15 (menší se společnou sociálkou) – terezkaq – 2 dospělí + 1 dítě, celkem 2 lůžka
pokoj č. 16 (menší se společnou sociálkou) – macik – 2 dospělí, celkem 2 lůžka
pokoj č. 17 (menší se společnou sociálkou) - haluska&johanda – 2 dospělí + 2 děti, celkem 2 lůžka
pokoj č. 18 (menší se společnou sociálkou) – lenkakt – 1 dospělý + 2 děti, celkem 2 lůžka
pokoj č. 19 (větší, s umyvadlem, wc a sprcha naproti pro tento pokoj) – mumumu – 2 dospělí + 2 děti, celkem 3 lůžka

z přihlášených se tedy do penzionu nevešla kristynna (1+1), katako (2+1) a bora (2+3), plus případní další dosud nepřihlášení zájemci.
doufám, že jsem nikoho nevynechala!

co se týká ubytování pro zbytek:
stanování není bohužel u penzionu vzhledem k CHKO možné:(
dívala jsem se ale na mapu a kousek od penzionu jsou dva kempy:
http://www.aa.cz/taboristemedlov/
a Radovan Petr - Autokemp Sykovec (Vlachovice 38, Telefon: +420 566 619 264, Mobil: +420 604 441 175), těm bohužel nefungují webovky, ale snad jsou jinak v provozu.

pro ty, kteří nechtějí stanovat a nevejdou se do penzionu paní Charvátová nabídla, že může zařídit jiné ubytování – buď v soukromí v Rokytnu (cenově prý cca nastejno s martinem) nebo v nějakém rekreačním středisku ke sv. Anně (cca 150 Kč za lůžko). a já jsem ještě psala do těch penzionů, jak jsem včera dávala odkazy, tak z tohohle http://www.razdva.cz/penzion.studnice/ se mi ozvali a v našem termínu mají volných všech 10 lůžek.

na spaní na zemi ve spacáku přímo v penzionu jsem se také ptala, vyloženě to nezamítla, ale ani nejásala – psala, že pokoje jsou určitě moc malé na to, aby se tam ještě někdo další vešel, jinak mají velkou společenskou místnost, kde by spát sice dalo, ale penzion už na tolik lidí není připravený z hlediska kapacity sociálního zařízení, míst v restauraci,....takže pro všechny by bylo omezení v restauraci a co se týká teplé vody a pro ubytované na pokojích bez vlastního sociálního zařízení i v dostupnosti sociálek... takže co vy na to??

k ceně – vzhledem k tomu, že jsme obsadili celý penzion, dostali jsme slevu na ubytování – takže za lůžko na pokoji vč. sociálního zařízení je 260 Kč/noc, za lůžko na pokoji bez sociálního zařízení je 180 Kč/noc. pro děti (těch 5) je cena stejná. děti bez vlastního lůžka neplatí nic.

cena polopenze je 140 kč pro dospělého, 70 Kč pro dítě. paní charvátová ale psala, že ta se většinou objednává až pro děti ve věku cca 4-5 let, mladší se prý v pohodě nají s rodiči, protože dávají velké porce. tak ale možná pro Helenku...:D a polopenzi je možné objednat i pro dítě bez vlastního lůžka. a pokud chce někdo ubytování bez jídla, je to možné.

jako hotovku nám jsou schopni uvařit prý cokoliv podle našeho přání – klasickou i vegetariánskou kuchyni, ... stačí když jim dáme náš vymyšlený jídleníček týden předem.

internet – mají zatím jen majitelé, připojení wifi zatím není, ale je to v řešení, do června by mělo být.

příjezd o den,dva dříve není problém, psala jsem jí zatím o nimmo&mysince a parybce, takže obě „rodiny“ mají pokoj rezervovaný již od čtvrtka, pokud by chtěli ještě dřív nebo kdokoliv jiný, stačí dát vědět.
1. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenko, jóga by byla super! :slight_smile:
1. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko to je výkon, nepracuješ někde u plánování kongresů?:slight_smile:

já se možná též připojím, máme tam kousek chatu, tak pokud je možné courat do penzionu i pokud tam nepatřím..
a přednášky by byly super!
1. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, to som ešte na koňu nebola :slight_smile: o tebe a bkm sme nevedeli, len sme sa tešili na prednášku:slight_smile: takže pamätať si nás nemáš ako, bolo tam mrte ľudí :slight_smile: ale tešíme sa tiež :slight_smile:
1. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tedy to zní tak krásně :dizzy_face:
Škoda, že je to o víkendu co má Zaky třetí narozeniny a manžel celorepublikový Maserati sraz :frowning2: :angry:
To su tedy zklamané :cry:
1. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko jsi dokonala organizatorka, jeste jsi si ani pro sebe neuprednostnila pokoj se socialkou.. to by si zaslouzila nejakou pipkaodmenu :slight_smile:
1. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, skvely!

Jinak ja myslim (Ladunko), ze Helenka tu polovicni porci pro petilety dite bez problemu spraskne, ale mozna by se o ni mohla podelit (v pomeru odhadem 2:1 nebo 3:1 ;)) s Kajou, a to uz to snedi urcite :slight_smile:.

Taky uvazuju, ze bysme prijeli driv, ale to asi budeme resit az tesne pred akci (a proste bud to bude mozny, nebo ne), abychom mohli byt synchronizovani s 1) nekym, kdo nam doveze veci, 2) pripadnou spolecnosti ve vlaku :slight_smile:
1. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko paráda:slight_smile:
1. mar 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi to leží v chlávičce...manžel říkal, že by nejel, takže bych jela jen já a děti, akorát případně nevím co se psem. Kdyby jel i manžel tak by pes byl když tak u našich...řikal, že se ještě rozhoduje na ten jejich sraz ten další víkend po Zakyho narozkách a spali bychom asi v kempu ve stanu a dojeli se na "pipky" podívat. Ale když manžel nepojede tak já stan nepostavím se spratečkama takže bych musela kouknout po nějakém ubytování v okolí.... :confused: a dojela bych pak na nějaký ty akce do toho Martina...no uvidíme. Ono jde pak jen o to ubytování, já to nehrotím. Dojedu kamkoliv :wink:
1. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo tak to ja som stranu pozadu :grinning:
tann príd, ved sa narodky bud oslávia tam, alebo o dva dni (týždeň) neskôr:slight_smile: toto je príležitosť!!! :grinning: a možno sa ešte aj postriedame, ja uvidím či by sme nešli radšej do stanu, minimálne ti ho určo niekto pomôže postaviť:slight_smile:
1. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tann, my ti se stanem pomuzem :slight_smile:
me se to s tim kempem libi, aspon muzu vecer bandu odtahnout, zejo, a s vama si pokecam dost v ramci prednasek :grinning: (ale v kempech asi ta wifina nebude, co :wink: )
1. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkla jsem na taboriste medlov a obavam se, ze se k martinovi vubec nedostanem, spis mam pocit, ze kk a bkm budou na brehu rybnika :grinning:
1. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boro, hehe, práve sme s mhd obzerali to ísté a hovorili si niečo podobné :grinning:
1. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boro vy taky jedete tedy pod stan? Jestli jsem to pochopila dobre tak je to tam cele CHKO?? :confused: musim neco vygůglit :grinning: Ježiši já bych tak jela!!!! Tolik alterny na jednom místě to je prostě mega výzva! Aspoň bych měla pocit, že ty moji pankáči jako nejsou zas tak něco extra... :grinning:
1. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááá. máme pokoj, jsem štěstím bez sebe :grinning:
1. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maciku dej pokoj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica, zeby venkovni sekce? ale vy prece mate pokoj :slight_smile:

tann, hele ja budu vlastni narozeniny slavit nejspis v praze sama v ramci tydne respektu k porodu, tak nebude problem slavit treti narozeniny na taboristi medlov :wink: jen tak tukam, me vzdycky potesi, kdyz zjistim, ze nase banda normalni je, holt podle jiny normy
1. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kouknu na tábořiště Medlov...já myslím, že našemu Bouřlivákovi by to vůůůůbec nevadilo,hlavně, že bude moct lítat někde "navostro", že jo... :grinning:
Su nahlodané...no kdybych jela jen já a děcka tak by to byl tedy hard corek, páč je znám jaký to je,když valej jen se mnou, to je úplná anarchie :slight_smile: Vočíhnu to a dám vědět :wink: :wink:
1. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tann, pres den to harkcore nebude, to se deti rozplynou do prostoru :wink: aspon teda na taboristi
1. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
custe pipky, terez, ja psala ze bych jela a ze se pokusim zpacifikovat mhd, zatim nevi, jestli se vas neboji (ale asi jsem to psala do AP diskuze). ale klidne pojedeme bud do telocvicny nebo pod stan (vzhledem k tomu, ze budu mit mesic a pul do porodu, tak nam spis vyhovuje rozhodnout se na posledni chvili, kdyby me nahodou nejak odrovnala voda, na kterou jedeme predtim). takze s nama muzete taky pocitat ve slozeni 1+1 nebo 1+1+1.

a padaji nejaky narazky na jarni sraz. ten je uzavreny nebo jsem termin prehlidla?

lenko, zapis si nas do kurzu jogy pro deti :slight_smile:
1. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, tééédaaaa, perfektně jsi nám to zařídila :dizzy_face: informace vyčerpávající :dizzy_face: a děkuju za pokoj a teda taky nechápu, že sis nepřidělila sociálku i sama sobě :frowning2:

Jinak na program se těším, ale teda spíš bych to viděla právě na nějaký sedavý, někde se sejít, děti ať si lítaj kolem a přednášku pěkně pro maminky. Tůry jsou sice fajn, ale u nás je to většinou tak, že my jsme pak k.o. a Nella je nejvíc fresh, jak jí celou dobu nesem, takže mojím cílem je pobavit se a unavit dítě :grinning:

Tan a ostatní co se nevešli do chaty, to je super, že se přidáváte, předpokládám, že bude tou dobou už dost teplo na to, abychom se sráželi venku a bude jedno, kdo kde bydlí :dizzy_face:
1. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macíku: Ještě jsem si říkala, že by na tebe na srazu mohlo zapůsobit kouzlo plodnosti a mohla bys tam zabřeznout, ale když si tak vzpomínám na náš předchozí sraz, tak tě tam spíš přejdou choutky a rozbolí hlava (teda i když ty jsi asi zvyklá z hodin angličtiny, ale tohle bude teprve maso :grinning: ). Jsem si vzpomněla, jak jsem byla červstvě těhu s Nellou a šli jsme se třemi kámoškami do pizošky a s nimi tam byly jejich tři batolátka a my s mhd nejdřív nadšený, jak nás to brzy taky čeká a odcházeli jsme úplně zničený s konstatováním, že nás oba bolí hlava a že děti do hospody fakt asi nepatří :sweat_smile:
1. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko, super!
takže já se teď budu jenom modlit, ať spraťouši neonemocní a vyřešíme si všechny ty naše neduhy.
jógu už trénujem, tož uvidíme.

dá se nějak objednat ta vege strava? vtipné je, že vůbec netuším, jaký bude jedlík jura, tedy jestli nám pro všechny tři stačí jedna moje polopenze, nebo raděj jedna a půl :slight_smile:
1. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, ja som tým myslela to, že napr keby niekto kto nestihol, chcel radšej izbu (tannawe???), tak my asi pôjdeme radšej pod stan. predsa len dieťa vystrčiť von zo stanu ráno na bkm, aaaaaaaaach..... :dizzy_face:

a tiež sa nejako neviem rozhodnúť s tou stravou, tiež sme vege. a asi by nám nevadil víkend o vlastnej strave.
1. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezko, moc díky za skvělou práci!
Už se fakt moc těším, už jsem to nahlásila i v práci, že nebudu:slight_smile:
1. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipky, zatím není za co děkovat, radši s tím počkejte;)

ildiku, to se omlouvám, já jsem to brala jen z téhle diskuze, ap teď vždycky jen přelítnu, tak mi to asi uteklo:(

boro (a tann a případně další), zařídíte si ten kemp nebo se v tom mám nějak angažovat?

lubico, ještě je tu kristynna a katako, na které nevyšel pokoj, tak pokud by se vám vyloženě chtělo do kempu, tak náhradníci místo vás by už byli;)

maciku, jsem ráda, že jsi ráda:slight_smile:
1. mar 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok