Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
30. jan 2008

Chodim tam s Timeikou od narodenia, je to super kozna.Vyliecila nas z atop.ekzemu 😉

martinabarak
30. jan 2008

Ja mu riedim prikrmy mojim mliekom, aby mu to viac chutilo 😀

martinabarak
30. jan 2008

Kde pri lokomotive, nie je poliklinika oproti parku pri tech. univerzite ? Ci to je ine ?

janka08
autor
30. jan 2008

Normalne mu tam das mliecko??

junovka
30. jan 2008

Oproti Veterine, ked ides z Maratonca smerom na Lokomotivu a na pravej strane je piliklinika Sever

martinabarak
30. jan 2008

Noooo, nastriekam a rozmiesam na kasicku, lebo mam tiez dost mlieka a mam taky special mama a ja a tam to ajodporucali.... 😉

martinabarak
30. jan 2008

Asi viem kde, a ako sa vola ?

junovka
30. jan 2008

Jani, a ty si este naskusala receptiky s mlieckom?Ja tam, kde pisu mlieko, tak ja davam Nitrilon, a ked ty mas MM, tak ho davaj 😉

janka08
autor
30. jan 2008

Vlasti cau od kedy si zacala davat zltok?

junovka
30. jan 2008

Mati, vola sa Jolana Terpova.Su tam dve kozne. Ale, musis mat papier od pediatra ked ides prvykrat 😉

junovka
30. jan 2008

Jani, od 7 mesiaca 😉 Bola som s Nelkou u dokiny.Nasla jej infekciu v ustach 😠 😠 😢 ☹ , preto chripi.Inak ako dopadlo kardio?

martinabarak
30. jan 2008

Mam papier, a povedala ze si mam koznu vybrat - nikoho mi neodporucila. Mame ho od vcera a nahodou nevies dokedy nan musim ist, lebo teraz zuri ta chripka, tak velmi sa mi s malym nechce trepat na polikliniku....

janka08
autor
30. jan 2008

A od coho ma tu infekciu?

junovka
30. jan 2008

Mati, kazdy utorok robi od 12.30 a ostatne dni do 12.30h.Chod kedy ti to vyhovuje.Ide to dost rychlo, len si musis sledovat, kto prisiel za tebou, lebo tam sa nezapisuje

Jani, spytaj sa ma 😠 😠 ked vsetko pcha do ust co jej pride pod ruky, do kelu 😠

janka08
autor
30. jan 2008

Marko to iste a najviac mu chuti mobil a ovladac 😀 Vlasti co si varila malej?Mati a uz to na bradicke mate zahojene?

martinabarak
30. jan 2008

Praveze nie, preto hladam koznu... 😒

janka08
autor
30. jan 2008

A ani sa mu to nelepsi?

janka08
autor
30. jan 2008

Mame uz doma chodak 🙂 😉 Maly bol taky zlaty chuda este nevie na co to je 😀 Zajtra bude stolicka na sedenie.Chcu vam maly v tom sediet?

martinabarak
30. jan 2008

Mne to pride horsie, ma tam take velke supiny ako ked sa odlupuje koza a ked ma slintave dni tak je zase cely cerveny na krku...

janka08
autor
30. jan 2008

A davate mu na to nieco?A z coho to vlastne ma?

martinabarak
30. jan 2008

Davam mu Imazol od pediatricky a ked sa mu tak zacalo susit, tak som mu kupila nechtikovu masticku a aj tou mu natieram, a ked vela slinta davam mu aj nivea krem co mu davam na zadocek.....
Licko neviem od coho ma, bradu a krk od slin.
A uz si dala Marka do chodaka ? a aj chodil ? 🙂

janka08
autor
30. jan 2008

Nechodil ale pozeral kde to je 🙂 Maly spinka?a uz sedite?

martinabarak
30. jan 2008

Od pondelka sa uz udrzi v sede, tak ano. Teraz ideme papat a potom von. Tak sa majte tu pekne.... 🙂

junovka
30. jan 2008

Ja na dalsi tyzden chcem dat Nelku do chodaku 😉

junovka
30. jan 2008

Jani, idem jej skusit urobit ryz.nakyp zapekany v rure.Chudatko, ake ma terz cele fialove usta.Este aj hrdlo musim vytierat 😝 ☹

janka08
autor
30. jan 2008

Nam to fialove nepomahalo my sme mali taku tabletku a zmyzlo nam to za jeden den

junovka
30. jan 2008

Ozaj, Jani, kedy zacnes so zltkom?Lebo zo zaciatku sa ma davatlen jedna kavova lyzicka-na skusku. 😉

junovka
30. jan 2008

Jani napis nazov tej tabletky, prosim.Vdaka 😉

janka08
autor
30. jan 2008

Teraz som to dala na internet lebo si nie som ista ale asi diflucan.Bavili sa tu o tom aj baby na mk.Aj o tej tabletke

junovka
30. jan 2008

V ktorej sekcii by som to nasla?