Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
30. jan 2008

Ja idem na ten nakyp...potom utekam do druziny.Tak, zatial pa 😉

janka08
autor
30. jan 2008

Neviem v ktorej ale bavili sme sa o tom fialovom a viem ze aj ine pouzivali tu tabletku.Skus zadat tu do vyhladavania

janka08
autor
30. jan 2008

Tema asi je biely povlak na jazyku

junovka
30. jan 2008

Baby, pouzivate AVENT cumliky na flase?Mam problem.Minule som kupila cumlik c.4.Predavaju ich len po 2 ks.Je to od 6 mesiacov.Zistila som, ze Nelke nevyhovuje pre silny prietik.Jeden mam uplne novy, nepouzity.Chcela by som, ak sa to da, alebo najde sa medzi vami niekto, aby somnou vymenila za cumlik c.1 alebo c2, nakolko tiez druhy cumlik nevyuzil. 😉 😕 ...neviem, ci ste ma pochopili 😅

janka08
autor
30. jan 2008

Mile rada ja by som bola rada keby maly chcel flasku

junovka
30. jan 2008

co mile rada Jani, vari mas?

monikaaerik
30. jan 2008

Ahojte dievcata,
potrebujem radu.
Mam taky blby pocit,ze Emka bude mat nadchu,castejsie kycha a ked si kychne tak jej vyjde taky vodovy soplik.Pre istotu jej kvapkam 3x denne libenar.
Chcem sa preto vas skusenejsich mamiciek opytat,ci pomoze ked ja zacnem jest viac ovocia- jablka,banan, a zelenuny- mrkva,paprika, hm? alebo co mam robit,aby sa to nezhorsilo? dakujem za kazdu radu

junovka
30. jan 2008

Monika, velmi tomu neverim, zeby sa to vykompenzovalo tvojou stravou 😒 Neviem, ale skor Evka/nera/by ti vtom skor vedela povedat viac 😕

Monika, nemas dakoho, ohladom tych cumlikov AVENT? 😒

janka08
autor
30. jan 2008

A naco je ten libenar

chruminka
30. jan 2008

ahojte Kosicanky, ja sice nie som z Kosic,ale moj priatel ano,ako sa mate tam daleko na vychode? 🙂

junovka
30. jan 2008

Jani, tak ako s tym cumlom?Ked si kupila, tak tiez tam boli 2 kusy?

monikaaerik
30. jan 2008

Vlasti, ja mam tiez Avent flasu,ale zatial som ju nepouzila,Emku iba kojim. a nemam nikoho

Janka libenar su kvapky,je to cisty fiziol.roztok,vytieram jej nim nostek a teraz som aj kvapla,je to skor na zvlhcenie sliznice.

Ahoj Chruminka,vitaj, ako dlho sa snazite?

janka08
autor
30. jan 2008

Ahoj chruminka

nera
30. jan 2008

monika- keď kojíš, tak to možno- neviem, skôr jej viac dávaj teplé, častejšie čistiť noštek, prípadne čistiť ho morkou vodou....(my sme chodili do bazéna a to bolo super, stále mala tým prečistený noštek 😉 )
a také, že ak Ty niečo budeš papať, či to pomôže...fakt neviem, to som skúšala skôr keď sa nevedela vykakať a tak podobne, teda ak mala nejaké problémy s trávením.....asi som veľa neporadila
Ale aspoň všeeeetko naj k meninám 😵

janka08
autor
30. jan 2008

Halo je tu niekto?????

janka08
autor
31. jan 2008

pekne ranko ☹ 😢

nera
31. jan 2008

dobré ránko, čo je Janka?

janka08
autor
31. jan 2008

Ahoj Evi.Maly je chory.V noci mal horucky a ideme ku lekarovy ked vstane,A vy ako???

nera
31. jan 2008

joooj to je mi ľúto ☹ , a od čoho nevieš?Len nech to rýchlo prejde....dúfam, že nie chrípka...
My sme zatiaľ OK. Naše malé tornádo už vyčíňa.... 😉 ...vystrája ostošesť. Včera sme boli trošku na Jahodnej, táááák sa tešila, ale bolo tam chladnejšie a pofukoval vietor, tak som to nechcela prehnať, v aute aj skoro zaspala, ale keďs me pred Tescom zastavili vstala a hoci poobede vôbec nespala vystrájala nskutočne, no večer už zaspala a v noci sa zobudila len raz, no aj tak som sa veľmi nevyspala, lebo putovala po celej posteli.... 😉

junovka
31. jan 2008

Drzte sa Jani 😉

nera
31. jan 2008

Vlasti ako sa máte? 😵

junovka
31. jan 2008

Zatial sa da Evi, pisala som vcera vyssie, ze mala Nelka ma infekciu v ustach. ☹ 😢

Timka mi dnes donesde domov vysvedcko 😉

janka08
autor
31. jan 2008

Nasu lekarku zastupovala usno.nosno.krcna ale aspon dobre lebo mu pozrela na ten nostek.Tolko soplikov mu vysala ako my za cely tyzden.Predsa ona mala taku specialnu odsavacku a vie lepsie mu to tam strcit.Mame dalej brat kvapky a aj hrdielko ma chytene.Ze je to nejaka vyroza ze teraz ich je vela.A aj tie zubky vravela ta vsetko naraz ☹

junovka
31. jan 2008

Len riadne odsavaj Jani sople, nakolko nahromadenie soplov v prin.dutinach moze sposobit zapal prin.dutin a taktiez aj usiek.Skore uzdravenie. 😉

janka08
autor
31. jan 2008

Dik a vy ako??

junovka
31. jan 2008

Nelka sa mi vidi, ze trocha biele flaky v puse pomizli...cudujem sa jej, ze chce mi papat/klop-klop/ 😕

janka08
autor
31. jan 2008

A ako jej chutil ten nakyp

junovka
31. jan 2008

Jasne, az bitka bola on, s Timeikou 😀 😀

janka08
autor
31. jan 2008

Konecne sa to nakoplo 😠 😀

nera
31. jan 2008

Timeika ako? 😵