Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
1. feb 2008

Jani, v letaku pri cipku musis mat napisane kolko hodinovy odstup ma byt.Ke d 6 hodinovy, tak az o 22h mozes dat Brufen.

Titulienka, a ja mam dve skvele baby 😀 😀 😀

titulienka
1. feb 2008

uz som si pozrela albumik su kraaaasne.... 😀 😀

junovka
1. feb 2008

Vdaka 😵 ...napodobne 😀

rebeca10
1. feb 2008

ahojte kosicanky,mopzem sa k vam pridat? 😀 tiez som z kosic,na materskej dovolenku.

junovka
1. feb 2008

Ahoj Rebeca 😉 Odkial si presnejsie?

rebeca10
1. feb 2008

ahoj junovka,som z jazera 🙂 ,a ty?

junovka
1. feb 2008

Predsa z Terasy 😉

rebeca10
1. feb 2008

😀 no jasne,ze sa pytam,ale nie su tu len kocjky z terasy,vsak?

junovka
1. feb 2008

Viac menej, ano 😉

rebeca10
1. feb 2008

😝 ale to nevadi ak nie som z terasy.....ci ano? 😉 hlavne ze som z kosic.....

junovka
1. feb 2008

samozrejme, ze nie 😀

rebeca10
1. feb 2008

😀 fajn,takze ty uz si tiez po niekolkych rokoch na materskej?

junovka
1. feb 2008

po prvej som bola nezamestnana 2 roky a teraz som na druhej 😉

rebeca10
1. feb 2008

ja som znovu na materskej po 6 rokoch....zacinala som uplne odznova...ale tie zaciatky uz mam nastastie za sebou 😀 maly mi uz casal aj chodit 🙂

junovka
1. feb 2008

Nelinka mi uz pendluje po stvornozky po byte, zacina sa pritahovat do stoja. 😵 😎 😉
Inak, pre mna to bolo tiez, ako keby som zacala od zaciatku, ako prvorodicka 😀 😀

monikaaerik
1. feb 2008

Ahoj Rebeca,
tesim sa,ze k nam pribudaju nove mamicky 🙂
Malicka mi zaspinkala,tak si idem nieco dat umieram od hladu,tak prajem krasny vecer a este krajsiu nocku s nasimi ratolestami 😵 papa

rebeca10
1. feb 2008

ahoj monikaaerik,dakujem za privitanie 😀 ,krasnu noc a sladke sny.

nera
1. feb 2008

Janka, tak také zábaly fakt sa dávajú až od teploty 39, ale my sme dávali plienku navlhčenú v studenej vode a dala som ju okolo maličkej, teda okolo hrudníčka, nie rúčky, ani nôžky, ja som nedávala ani pás, len hrudníček. A na nôžky a rúčky som dávala pozor, aby neboli veľmi chladné a tak som ich trela. A pod ňu som dávala ešte uterák.
A zábaly sme menili tuším každých 10 min, tak nám hovorila lekárka.
A ten nurofen, častejšie ako každých 6 hod sa neodporúča dávať, lebo ho bude bollieť bruško. Preto my mse to striedali raz nurofen a o 4 hod čípok a zas o 4 hod nurofén(teda nurofen sme brali každých 8hod). Ale my sme mali 9mesiacov.Skús zavolať svojej lekárke. Držím palce, aby noc dopadla dobre.

nera
1. feb 2008

ozaj, ahojte nové 😵 😵 😵

junovka
1. feb 2008

😉 ....

rebeca10
1. feb 2008

ahoj nera 🙂 ,s tymi zabalmi s tebou suhlasim,ja som malej davala pred tyzdnom 😒 ,treba chranit srdiecko,preto sa davaju na hrudnik.........ja striedam ibalgin sirup,a o 4 hodky ak treba podavam detsky paralen.

janka08
autor
1. feb 2008

AAAAAhoj Rebeka 🙂 Dik Evi.Teraz do teraz som tisila maleho.Chceli sme mu dat flasku a ten spustil jak o zivot.Takze si pocical cici a spinka.

junovka
1. feb 2008

Uz lepsie s teplotou?

nera
1. feb 2008

jani, zrejme nebude chcieť papať veľa....mne moja nechcela vôbec nič iné papať len moje mliečko

rebeca10
1. feb 2008

ahoj janka08,mne maly nastastie chodieva spinkat stale okolo 19.00,takze uz mam trosku viac volna 😉

nera
1. feb 2008

Tak ja už idem spinkať k maličkej...majte sa krásne a dobrú nocku všetkým 😵 😵 😵

janka08
autor
1. feb 2008

Rebeka my chodime spinkat okolo19,30 ale dnes sa to pretiahli 😒 😖 Vlasti ma teple celo takze ma teplotu.Dufam ze za to dalsie trapenie z teplotamy to budu aspon dalsie dva zuby horne 😎

rebeca10
1. feb 2008

a merala si mu teplotu?

janka08
autor
1. feb 2008

nie

rebeca10
1. feb 2008

😒 len ho v noci kontroluj,ci mu nevystupuje