• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
Zial ale idem u nas je to take blbe v praci maju prepustit asi 4 ludi tak nechcela by som prist o flek.Je to psycho ze mozu prepustit aj taky co uz roky robia.alebo takych co maju za par do dochodku.alebo matky ktore maju deti.... a najhorsie ze ty z hora nepovedia konkretne mena ale nechaju to na veducu.A ta chudina musi rozhodnut atk to jej nezavidim :frowning2:
4. feb 2008 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. feb 2008 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Vlasti ake mliecko pijete?
4. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte potrebujem poradit ohladom financii.chcela by som si zobrat daaku pozicku ale neviem ci moZem a kde vlastne mozem a co k tomu potrebujem?a su take bez rucitela?nechela by som do toho dakoho zatahovat.dakujem vam za rady
4. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
frana, bohuzial neviem :unamused:

Jani, pijeme Nutrilon 2/modry/ :wink: Preco?A vy?
4. feb 2008 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Frana pozicku ti daju kdekolvek ale podla toho kolko chces ci pracujes atd... Vlasti my skusame tu flasku a maly si asi zacina zvykat niekedy vypije aj 90ml ale my mu davame francuzske nevies nieco o tom mliecku?
4. feb 2008 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, nestiham citat co je hore, dufam, ze ste ok, ja opat soplim a kycham jak... :unamused:
4. feb 2008 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beji, ahoj :wink: Mna toto co terz trapi, tak trapilo min.tyzden.Cuduj sa svete len 4 dni :wink:

Jani, o fran.mlieku neviem nic blizsie, ale mysli, ze zeny ho rozoberali na fore.Preco stale menis mlieko? :confused: :confused:
4. feb 2008 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vlasti :slight_smile: caucau co to pises :grinning: ale rozumiem haha, ...
4. feb 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Nemenim ale maly nechcel pit z flasky tak sme skusali ci to nieje v mliecku a teraz ked uz asi prisiel na to ako sa pije tak sme mu davali to francuzke lebo to pije.Ahok Beji :slight_smile:
4. feb 2008 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau Janka :wink: ja neviem baby, my sme kupili najskor nutrilon a potom sunar a pila jedno idruhe doteraz pije sunar a vsetko je ok, no kojila som do roka, u nasej nebol problem v mlieku a ked sa mi nechce tak jej dam plnotucne... ale ja uz mozem samozrejme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2008 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
malicka je zdrava?my este dnes nepojdeme vonku lebo je hnusne a chcem aby sa maly doliecil.Teplotky uz nema.klop-klop
4. feb 2008 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len tak von s malou, ze od bloku do auta, tiez sa bojim uz nech sa da dokopi ona aj ja :wink:
4. feb 2008 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Beji co nehodis nejake foto do albumu?Kedy pojde malicka do skolky?
4. feb 2008 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisem jak hotentot, ze beji? :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani, ty potvora, zobrala si mi to z jazyka? :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viem viem prisahám ze hodim asi dnes vecer, viem viem slubujem od troch rokov :wink:
4. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a uz mas asi premyslene Beji, ze kde asi?Timeika chodila hned tu, kde byvas...na Moldavsku :wink: Aj Nelinka tam pojde, ked bude velka :grinning:
4. feb 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
marko my tu upratuje casopisy lebo je v chodaku a je pri tych novinach
4. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji, ako sa vola malicka?Zabudla som :pensive: Nahod meno k mesiacom :wink:
4. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty vies co ani nemam, lebo asi hore nad Casoviu ju dam, ale pod nosom mam Moldavsku stale sa rozhodujem, ako tam bolo ake su ... :wink:
4. feb 2008 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co ze Jani?????? :confused: :confused: Predbehli ste nas s tym chodakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. feb 2008 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji, system...ako vsade inde :wink:
4. feb 2008 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pytaj sa vsetko co ta zaujima Beji, ohladom skolky na Moldavskej...ak viem odpoviem :grinning:
4. feb 2008 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
je to pre neho trosku zmeny v tom chodaku.Kazdy ku nam chodi a kazdy ho taha po rukach ja nebudem.Uz sa nevie ani sam pohrat :angry: je v nom iba chvilku ved pekne po poriadku najprv vy a potom my ostatny
4. feb 2008 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. feb 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. feb 2008 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, ako sa mas ? :slight_smile:
4. feb 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moze byt :slight_smile: A vy, co mate nove?Ty uz prikrmujes?
4. feb 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej, uz tyzden a normalne vsetko papame, az sa mi verit nechce, ze to slo tak hladko :slight_smile:
Ja som cely den robila pohladnicu pre babicku.... cez digiscrapbook ci ako sa to vola...
4. feb 2008 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok