Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
4. feb 2008

ja som si stiahla program na digiscrab..., ale kukam na to jak puk a neviem co s tym dalej...ako sa na tom vobec robi 😅 😅 😔 Zial, nie kazdy ma na to bunky 😀 😀

junovka
4. feb 2008

potom hod do albumu tu pohladnicu 😉

martinabarak
4. feb 2008

Ja som si stiahla GIMP, a tiez som do toho kukala jak puk, ale kedze bol tyzden pred vianocami, tak som klikala a daco z toho vyslo.... mozes vidiet v albume vianocne.... 😉

junovka
4. feb 2008

videla som...ale co mam vlastne tam stalcit...ved mi tam vysla prazdna stranka s neskutocnymi vselijakymi obrazkami ci programami ci ako to nazvat 😅 😔 😕

martinabarak
4. feb 2008

Na lavej strane si das otvorit - a vyberies si obrazky, alebo kity a vrstvis si a upravujes... Mas nejake stiahnute ? Mozem ti poslat jeden a tam si to budes skusat.... Dam ho teraz do mojho albumu ale prv musim zmensit....

junovka
4. feb 2008

Praveze nemam nic stiahnute....vobec neviem s tym robit 😠 ...a tak by som chcela 😉 Tak skus mi poslat 😕

martinabarak
4. feb 2008

Pozri album vianoce, ten zeleny motiv ti poslam, ale daj aj email do IP

junovka
4. feb 2008

poslala som ti IP 😉

martinabarak
4. feb 2008

Poslala som ti maila, je do 10 MB, a ak ti neprejde, poslem ti pozvanku na gmail ucet, a tam to prejde urcite 😉

janka08
autor
4. feb 2008

Je mati to kedy si dala foto?????Inak marko my je cely vyhadzany.Co teraz vlastne riesite?

martinabarak
4. feb 2008

Potom postup ja asi taky, ze na lavom okne si das otvorit ten kit.......
potom v tom okne, co sa ti zobrazi obrazok, das otvorit "otvorit as layout" alebo daco take uz si nepamatam dobre.....a vyberies si foto, ktore si chces dat do toho kitu (je dobre ak si to foto predtym upravis/zmensis).......

martinabarak
4. feb 2008

Ahoj Janka, pozri si moj album Vianoce, ..riesime vyrobu tych obrazkov..... 😉

martinabarak
4. feb 2008

A od coho je Marko vyhadzany ? od dakeho jedla?

janka08
autor
4. feb 2008

videla som ty si sikulka.Ako na koznom?

martinabarak
4. feb 2008

Junovka, pise mi ze mas plnu schranku... Posielam ti pozvanku do gmail, je dobry, zadara a ma vyse 6000 MB pamate.
Jani, este sme neboli, lebo je ta chripka, no kamaratka nam odporucila krem infadolan a lepsi sa to... 🙂

janka08
autor
4. feb 2008

mati pohladky su nadherne 🙂 Co si uz malemu varila?Vlasti makas na tych pohladniciach???

martinabarak
4. feb 2008

Zatial len kombinacie mrkvy, zemiaku, brokolice a dnes karfiol... 🙂 A potom este kalerab a uz ma ziadna ina zelenina vhodna nenapada, tak asi budeme dokolo papat 😒

janka08
autor
4. feb 2008

karelab sme nemali ale mozes este cuketu,kel,zel.fazulku,petrzlen,tekvicu,spenat a potom zacala namiesto zemiaku davat ryzu

martinabarak
4. feb 2008

Uz papate aj masko a mliecne kasicky ?

janka08
autor
4. feb 2008

zevraj maslo este nemozeme.My papame kase co sa robia s vodou a vy???boli ste dnes vonku?

martinabarak
4. feb 2008

Ideme sa kupkat a uspavat, tak vam tu prajem dobru nocku... 😉

martinabarak
4. feb 2008

Preco nemozete, po mesiaci sa uz moze, nie? My este kase ziadne, ale take som mala namysli tiez. Vonku sme dnes boli a zmokli sme......Papa

janka08
autor
4. feb 2008

mati vy tak neskoro kupkate maleho?

janka08
autor
5. feb 2008

haloooooo 😉

junovka
5. feb 2008

ahojte. 😒
Nelinka bola hore uz o 6.30-papala a teraz zase zaspala 😕 😒 ...dajaka je nekludna dnes 😖

Jani, od coho sa ti maly vyhadzal?

janka08
autor
5. feb 2008

noc sme nemali nejaku extra dobru 😖 Neviem z coho 😕 Ale dnes rano to uz velmi nemal.Mozno ja som jedla oriesky?

junovka
5. feb 2008

boze, jak sa mi nechce dnes ist na Urad prace, nakolko potrebujem vypis, ze som bola nezamestnana, koli odpocet dani 😠 😖 😖 😕

janka08
autor
5. feb 2008

Fuj ty cigani a ten hnusny smrad ale ved dnes nemaju strankovy den

junovka
5. feb 2008

Jani, maju, len vo stvrtok nemaju 😉 😒

rebeca10
5. feb 2008

ahojte 🙂 😉