Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
6. feb 2008

marko ked sedi musim byt pri nom lebo ho taha niekedy na strany a spadne.este nevie tak uplne sam.a minule som citala ze dieta by si malo sadnut samo.Tak to si neviem predstavit ako 😕 ?chodak sa mu paci 🙂 neviem ci je dnes pocasie ist poobede vonku?

martinabarak
6. feb 2008

Sebastian sa uz udrzi v sede aj ked ho trochu prevali, tak sa vie vratit, ale sam si este nesadne hoci uz sa dviha v lahu......Vonku vyzera hrozne, no ked nebude prsat, tak my pojdeme. Vcera sme neboli, lebo ked som chcela ist tak sa rozprsalo a ked prestalo tak spal...
Chodievas s malym von kazdy den ?

junovka
6. feb 2008

😉 😒 katastrofalna noc 😠

rebeca10
6. feb 2008

☹ junovka ta co sa stalo???ste plakali???

junovka
6. feb 2008

viac ako po3 mesiacoch zaciname asi znova papat v noci kazde 3 hodiny 😕 ☹ stale sa za usko chyta, ked papa prikrmy aj ked sa sama hraje...uz som z toho zufala, neviem co si o tom mam mysliet 😢 😢

martinabarak
6. feb 2008

Ahoj Junovka, a nemoze to byt zapal stredneho ucha ? Skus zavolat Dr., sa mi zda, ze to su prve priznaky.....

rebeca10
6. feb 2008

aj mna napadlo to stredne ucho........ 😒

junovka
6. feb 2008

Mata, my sme uz 2 x boli s tym istym a nic tam nemala, len vela mazu.Kvapkala som jej olej, aby sa maz rozpustil....bolo dobre a znova.Teraz jej asi 3 den kvapkam usne Burrowe kvapky.Dokina vravela, ze ked budem vidietm, ze si znava chyta, tak mam kvapkat.Ked neprestane do zajtra, skusim znova kvapkat olej asi 3 dni...mozno len ju ten maz tam svrbi.Lebo ked jej stlacam, tak nic, prave ze jej to je smiesne.Vcera vecer som pisala v sekci iBabetka do temy Ouska.

rebeca10
6. feb 2008

napadlo ma,ze ked bol nicolasko mensi,tiez sa tahal za usko.bolo to vtedy ked bol velmi unaveny.....

junovka
6. feb 2008

ona to robi pravidelne kazdy mesiac, par dni a potom nic 😕 Rozmyslam, ci to neni aj zlozvyk 😒

martinabarak
6. feb 2008

Tak drzim palce, aby to bol len ten maz. Ja som o tom citala, ked bol tuco maly, az mi z toho siblo, lebo pri kazdom dotyku ucha som sa strachovala, ci to nie je ono a od vtedy mu aj kazdy den vyplachujem nostek, lebo je to vraj od soplikov....

junovka
6. feb 2008

a s cim vyplachujes nostek?

martinabarak
6. feb 2008

Baby nosovym sprejom, co je roztok z morskej soli, vola sa Physiomer 🙂

junovka
6. feb 2008

ja jej sem tam strieknem Mar plus.A myslis, ze je to dobre vyplachovat kazdy den?Podla mna sa len drazdi sliznica.Raz, ked Nelka bola prechladena, tak som jej striekal asi 5 dni Mar plus, tak asi sa jej rozdrazdila sliznica, lebo v soplikoch som jej nachadzala slabulonku krv.Hned som potom prestala a prestali aj sople a bolo aj po krvicke 😉

martinabarak
6. feb 2008

V navode je pisane, ze sa moze kazdy den preventivne striekat. Je to pre babatka od 2 tyzdov. Ja som si to skusila a je to ovela slabsi roztok ako Sterimar co pouzivam ja... 😉
A Sebastianko zatial este nemal ani nadchu, ani nic zvlastne s nostekom, tak neviem, ci to je od toho...

junovka
6. feb 2008

dokina mi povedala na krcnom, ze raz za cas jej mam len strieknut, na precistenie, ale nie kazdy den 😕 😉

martinabarak
6. feb 2008

Hmm, ja mu to robim ako dennu hygienu nosteka, jedno vstreknutie do kazdej dierky. A keby sa to nemohlo, tak to tam nepisu tak, nie? 😵 Osobne si myslim, ze mu to neuskodi, je to len vodicka 😉

martinabarak
6. feb 2008

A dostala si mailom ten obrazok ? Skusala si si robit pohladnicku ?

junovka
6. feb 2008

Neskusala, ja tomu vobec nerozumiem. 😀 Asi by to chcelo cas 😝

martinabarak
6. feb 2008

No to hej, a este vsetky obrazky su dost velke, tak mi to robieva velmi pomalicky, preto mi to minule trvalo tak dlho. Mam pomaly PC 😠 Keby bol rychli, tak je to zabavka 😉

janka08
autor
6. feb 2008

mati a pamaha ten sprej do nosa my mame niveu z morskej soli ale nebars 😒 vlasti ta kde su tie pohladnice 😅

junovka
6. feb 2008

Jani, jake? 😀 😀 😀 Ja som nic neslubila 😀 😀 😀

janka08
autor
6. feb 2008

ale vlasti 😎

junovka
6. feb 2008

co dnes varite drobcom?

janka08
autor
6. feb 2008

dnes dietne zemiak cuketa mrkva a vy?

martinabarak
6. feb 2008

Jani asi hej, ako som vyssie pisala, tak zatial sme neboli ani nachladnuty ani nic...
A papame covcera zemiak+karfiolko 🙂

janka08
autor
6. feb 2008

idete dnes s malymi vonku???

junovka
6. feb 2008

Ja som Nelinke uvarila mliecnu polievku zo zelen.fazulky 😎

junovka
6. feb 2008

Ja nie, caka Nelinka dnes dalsieho frajera 😎 😀

janka08
autor
6. feb 2008

a akeho 😕