• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
ahoj peti coze tak zavcasu??
8. feb 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timka sla do skoly :wink: preto :grinning:
Idem Nelke urobit desiatu a padame na kardio, drzte palce...bojim sa :frowning2:
8. feb 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti nech to dobre dopadne :wink:
8. feb 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj Janka, ta už sa skončili tie časy, ked sme s malou vyspávali do deviatej :confounded: . Dnes sme vstali už o 6,30.
A vy baby akú ste mali noc?
Junovka držíme palce a daj vedieť ako ste dopadli. A neboj všetko bude OK :wink: .
8. feb 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti my sme dnes mali rekord maly vstal na papanie az o 03,50 a potom vstal az o 7,00/klo-klop/takze vyspata.co dnas porabate?Co varis dianke na obed?
8. feb 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ani neviem, nič zaujímavé. učím sa robiť tie scrapiky, tak ked dianka zaspinká, tak sa do toho pustím :slight_smile: .
A poobede chcem požehliť, lebo sa mi to len kopí a kopí...A vy čo dnes budete robiť?
Ani neviem čo jej navarím, ale asi taký mix...mrkva, petržlen, kaleráb, zemiak, kel a mäsko. A Marko čo dnes bude mať na obed?
8. feb 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marko ma dnes zemiacky a spenatik,mne by tiez trebalo pozehlit,inak sa budeme asi iba hrat ako vzdy a medzi tym konikovat :grinning:
8. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojky, aj my budeme papat zemiacik a spenanik, a dame si tam aj trochu mrkvicky, abyto bolo cvbfxhgurtx negjsie chutn ejsie b
8. feb 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo :confused: :confused: .
8. feb 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti ako ste dopadli?
8. feb 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopadli sme dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teploty nenarobili ziadnu sarapatu.Toho som sa najviac bala :confounded: Do spravy napisala, ze velmi fyz.aktivne dieta :grinning: :dizzy_face: brali jej krv z prsteka, nastastie co si chytala usko, tak neni ziaden zapal v tele, aj Fe je dobre a ani alergeny nema :sunglasses: :dizzy_face: /klop-klop/.Znova mame ist az v septembri.

A ty si jej volala?Co ste dnes porabiali, alebo porabiate? :slight_smile:
8. feb 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti tak super ze mate dobre vysledky :slight_smile: mam jej zavolat o 10min da nam termin
8. feb 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ma narvano jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca vravela, ze jedno dievcatko prisla za nou az z BA a skolabovalo jej tam :confused: :frowning2: :unamused:
8. feb 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je smutne :frowning2: my ideme na biduci tyzden vo stvrtok
8. feb 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelinka spi.A vy?
8. feb 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marko tiez spinka :wink:
8. feb 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co ste dnes robili ja som si dnes pozerala pracovne ponuky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. feb 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V podstate nic, studovala som www.alinka.sk :wink: az terz som zistila, ake dobre info je tam ...o vselicom :wink:

A preco si si pozerala prac.ponuky, ked mas ist do prace? :confused:
8. feb 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
co mate noveho?
My dokopy nic,vsetko po starom,chystame sa malu kupkat a potom si z drahym pozreme nejaky film a ja budem popritom zehlit. Cez leto sa chystame na dovcu do Madarska,tak pomaly pozeram nejaky kociarik,lebo teraz este pouzivame hlboky a je k tomu aj sportova cast,ale je dost tazky a nemotorny,tak nieco kukam. Ake mate vy skusenosti zo sportovymi na com mam davat pri vybere pozor. Viem,ze je aj na to tema,ale chcem vediet vase skusenosti.dikes
8. feb 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monika my mame aj golfac je super lahky ale kej na sportovo tak nevidim na maleho a mame aj tie polske z blsaku a tam sa da rucka dat na obidve strany takze na maleho vidim to je super ale zasa je velmi tazky.Taze ani tak ani tak.My mame tiez doma film z pozicky :wink:
8. feb 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monika a kde do madarska a na jak dlho?
8. feb 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, som na babetku :wink: Opisujem jednej babenke, ako prebieha vyber nos.mandle u deticiek :wink:
8. feb 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuj tak to mate ale temu
8. feb 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co narobis, ked jej synovi 3 rocnemu idu to robit :confounded:
8. feb 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak je to strasne ze nasli zase mrtve dietatko :cry:
8. feb 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde????to bolo v spravach???
8. feb 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano bolo :frowning2: je to aj vo volnej diskusii tema to je sila kukni :confused:
8. feb 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pod akym nazvom??
8. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok