Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
9. feb 2008

dobre rano 🙂 vyspali sme dobre 😵

janka08
autor
9. feb 2008

my nebarz 😒

junovka
9. feb 2008

Jani, tu si?? 😕

janka08
autor
9. feb 2008

tu som

junovka
9. feb 2008

Dnes chcem zacat skusat Nelke davat ten Kuzelny hrncek od Aventu s naustkom, co som kupila na Bonusovu knizku z DM.Dost treva tahat cez neho 😖 ...zatial neuspesne 😒 Baby ho rozoberaju na Volnej diskusii 😉

janka08
autor
9. feb 2008

my mame taku avent a sosak ze z neho tecie ale my nepouzivame tu avent flasku

junovka
9. feb 2008

JANI,citala si temu na BABETKA,-Kazde dieta sa vie naucit spat?Mne teraz poslali tu knizku, budem ju studovat.Myslela som na teba, ze tebe by sa hodila....ved si precitaj co pisu baby na fore o tom.Inak, je aj tema Novorodenecky selest....tak tam prispievam 😅

janka08
autor
9. feb 2008

citala som a tu knizku uz mam ale neviem ci to podla tej knizky funguje ja si myslim ze podlatoho maleho spat nenaucim ty si co myslis?

junovka
9. feb 2008

neviem, ale baby tam pisali, ze sa to daktorym podarilo 😕 co ja viem 😅

junovka
9. feb 2008

Co dnes varite-aj detickam? 😀 Vcera som nam urobila bryndzove halusky, mam este nadnes a Nelke dnes navarim Zemiakovu polievku so zltkom.Uz cerpam namety na recepty z www.alinka.sk 😅 😅

janka08
autor
9. feb 2008

my dnes mame spenat a zemiacky co dnes budete robit?

junovka
9. feb 2008

Ideme k svokre 😀 😀 😝 uz odteraz som zvedava na jej narazky.Timka ma presvedcila, aby sme sli.Krasne je vonku, tak si dame aspon aj prechadzku.A zajtra k nasim na Kvp, taktiez pesi 😝 😀 Manzel cely vikend v praci 😉 A vy?Kde idete?

junovka
9. feb 2008

Nelka spinka uz asi 45 minut.Cakam kedy sa zobudi na desiatu 😒

janka08
autor
9. feb 2008

my ideme ku mojej mame aspon si oddychnem 😀 marko nechcel velmi spinkat doobedu tak teraz musi svoje bdenie znasat az do 11,30 a kde ti byva svokra

junovka
9. feb 2008

pri Dargove 😉 A vasi kde byvaju?

janka08
autor
9. feb 2008

nasi tu hned cez cestu tak ked sa marko vyspi tak pojdeme.Vlasti vsak nelka ti spinka tak naco ti ta knizka 😕 ?

junovka
9. feb 2008

Clovek nikdy nevie Jani, kedy sa mu prida 😉 Ze teraz spinka a co ked potom..... 😒

junovka
9. feb 2008

Teraz cez druzicu pozeram primor.strediska a robim si nostalgiu 😖 😅 😅 🙄 ach, jak by som tam chcela ist 😖 😀 😀 😀

janka08
autor
9. feb 2008

tak maly uz lezi tak mohol by pospat normalne pracka doprala tak to vyvesam asi vonku.myslite za to vyschne???

junovka
9. feb 2008

malo by Jani, nakolko aj zajtra ma byt pekne.Ked nechas do zajtra, tak urcite 😀 😉

junovka
9. feb 2008

...uz som sa zlakla, ze sa zaklada nova tema Kosice ll, nakolko je tema Kosice 😉 😕

janka08
autor
9. feb 2008

videla som to 😕 nelka spinka?

junovka
9. feb 2008

uz nie.Vysaluje sa s Timeikou.Dala ju do brovskej krabice a taha ju po celom bytea Nelka sa rehoce 😀 😀 Jani, vezmes obe kuponiky na farby na vlasy?

janka08
autor
9. feb 2008

vezmem a chcela som sa ta opytat ci nechces nasu flasku avent my sme ju nepouzivali sluzi my iba ako odmerka ma nastavenie na 3rychlosti prietoku

junovka
9. feb 2008

a cumlik ma aj pomaly pritok? 😕

janka08
autor
9. feb 2008

vlasti je tam 1 2 3 tak asi hej vlasti a ty si nefarbis vlasy?

junovka
9. feb 2008

Jani, mne asi hadam stacil aj cumlik, ved vsetke veci od Aventu sa daju kombinovat.Ja si nefarbim vlasy 😉

junovka
9. feb 2008

ja mam uz 2 flasky od Aventiu a jednu este nevyuzitu 😝 😕

janka08
autor
9. feb 2008

ja malemu pojdem kupit mam dvojku teraz ma tu pre kojencov ale sa my zda ze mu ide pomaly chudakovy kym ju vypije tak aj pol hodina prejde 😀

junovka
9. feb 2008

tak ako Jani, da sa len ten cumlik?