• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
Ja to nepozeram ja vlastne v poslednej dobe telku vobec nepozeram.Vanok sa da.
1. dec 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cez telku - cez net :wink: , TV stíham akurát ke´d večer maličkú uspávam, to pozeráme reklamy je z nich hotová :dizzy_face:
noo vo vánku som bola minuý týždeň :wink: no trebalo by aj častejšie keby bolo času.... :wink:
1. dec 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to ano ja by som chcela ist na masaz naviete o niecom???
1. dec 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tam robia masáže...len čo všetko chceš...
1. dec 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani chodíš do vanku?

senzi byt som ešte nevidela a už by som aj chcela, len vždy zabudnem že ide a telka mi tiež nechýva veľmi, ledva stíham kona
1. dec 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa kojit, ešte prídem :wink:
1. dec 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Vy nemáte náhodou antik? tam sú všetky naše programy a môžete si všetko pozrieť tak asi mesiac dozadu....ja všetko len tak pozerm, ke´d maličká spinká a ja si len klikám :wink:
1. dec 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Villii Ked sme mali listky od otca tak sme si tam so sestrou kupili pernamentky so solka.Evi ja by som potrebovala asi masaz celeho tela :wink:
1. dec 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj to by som si aj ja dala takú masáž, najmä teraz čo ma bolí "celý človek", ale nato teraz nemám čas, snáď neskôr... :wink:
1. dec 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evi myslim ze jednu masaz by si zvladla
1. dec 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ja už by som chcela aj zábal a všetko...raz som zažila takú skvelú v Piešťanoch...joj to bolo super, ale to som sa nechala rozmaznávať niekoľko hodín, ale to už bolo dávno...
1. dec 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ako ste na tom so sedackamy do auta.Nas maly nemal problem az teraz zacal vymyslat myslite ze je to tym ze je taky nababuseny a to iste s kociarom.Vajicko sedacku som uz odlozila a kupila som mu uz od 9kg
1. dec 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Marko si dal nacas tak neskor
1. dec 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sa už zobudila, tak ideme do cauflandu na nákup :wink: a aj na prechádzku zároveň :dizzy_face:
1. dec 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja len tak v kratkosti odpoviem, ze ÁNO, režim mame. je to takto lepsie lebo viem si tak vela veci naplanovat a aj pre malinku je to takto lepsie. janka: kde si kupila sedacku a za kolko??? aj nam treba :confused:
1. dec 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moja už zaspinkala...Vaše už tiež spinkajú?
1. dec 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky pozerate slavika, alebo kde ste? :confused:
1. dec 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Deticky uz povstavane???
2. dec 2007 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak konecne sa vam hlasim aj ja po jedndnovej odmlke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...konecne som vas docitala, co ste od vcera popisali,aby som bola v obraze...vsetke nove vitam :wink:
2. dec 2007 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Vlasti ako dopadli krstiny???
2. dec 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krstiny dopadli dobre, Nelka bola zlatucka, :dizzy_face: vobec neplakala,ani necekla.Krstili sa este dva deticky, malicky Samko a asi 2 rocna Ivanka, lenze tieto si "pospievali"riadne.Som rada, ze to uz mame za sebou a ze Nelka je uz pokrsteny.Dnes, len dojedame zvysky :grinning: :grinning: a dobre, ze nemusim varit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, gratulujem dcerke k 8 mesiacikom :dizzy_face: ako sa dcerka vola?
2. dec 2007 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To ti verim .ja mam vybrate kurca ale naviem co s nim.Mas nejaky typ
2. dec 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvyknem aj robit kurca na horcici.T.j. nakuskujem kurca/ja to vacsinou robim, len zo stehien/,poprazim cibulu, vlozim kusky kurcata, dam asi 2 -3 PL horcice,trocha kecupu,korenie, sol zalejem vodou a necham v tlak.hrnci varit.Potom ked je dovarene, tak trocha zahustim maizenou alebo hl.mukou.Podavam s cestovinami alebo knedlou.

Dnes som chcela ist s Nelkou po desiate trocha vonku a zaroven zajst aj do DM kupit jej kasu, ale v takom pocasi...skoda :unamused: ,vcera sme si vychadzku neuzili :frowning2: Dufam, ze zajtra uz nebude prsat..keby aspon snezilo
2. dec 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme boli vcera na prachadzke poobede a bola otrasna zima,FUJ.Vlasti darceky nakupene?Aku kasicku papa??
2. dec 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papame od Nutrilonu ryzovu,ta jej zatial dostatocne chuti...spekulujem, ze by som jej zacala davat aj jablcnu od Nutrilonu.

Darceky :sweat_smile: ...srandujes?...este vobec :sweat_smile:
2. dec 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ani ja nemam este nic kupena a ani neviem kedy to pojdem kupovat:Deticky co robia??
2. dec 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelka uz spi asi pol hodiny a Timka sa zabava s mangelom.A tvoj Marko? spinka, ci nie?Dnes je taky den na spanie :pensive:
2. dec 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, konečne raňajkujem tak som Vás prišla mrknúť... :dizzy_face:
2. dec 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti, tak to je zlatá Tvoja Nelka, že tak vydržala pekne...moja plačkala, lebo ju začala jedna plakať a ju zobudila
2. dec 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok