• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
vdaka :frowning2: :cry: uz som si aj normalne porevala :sweat_smile: :pensive:
9. feb 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude dobre :wink: . a verím ti, že si si aj poplakala...to je strašné, ked tým naším deťúrencom niečo je :cry: :cry: :cry: . určite zavolaj dr. a možno ti predpíše niečo iné nato.
9. feb 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to je zákon schválnosti, že čím viac sa človek snaží, aby bolo všetko OK, tým je to horšie... :frowning2: . a to ma najviac štve :angry: . snažíš sa, všetko umývaš, dezinfikuješ, vyváraš...a špinavé cigánky kašlú na všetko, deti im behajú holé, bosé a nič im nieje :angry: , ide ma roztrhať z toho.
9. feb 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, že ma za tento názor teraz nikto neodsúdi...
9. feb 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas pravdu :wink:

Inak, Peti boal si teraz na Babetkach...bud som total uz magor dnes, ale bola tam tema Kolik cajiku??Citala si to, alebo uz mi total sibe :confounded: :confused: :confused: :confused: Proste uz ju neviem najst...prispela som tam mojim nazorom :confused: :confused:
9. feb 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebola som tam, prečo sa pýtaš? ale mrknem :wink:
9. feb 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hľadám hľadám, pozerám a takú tému tam vôbec nenašla. ale aj ja by som si ju rada pozrela, keďže dianka veľmi nechce piť čajík...
9. feb 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak to teda nechapem :confused: :confused: :confused: Pytala sa tam jedna baba Ceska, ci je to normalne, ze jej 4 mesacne diet vypije za den 500ml cjiku.Lebo, ze strasne pribera, tak to radsej kompezuje cajom ako mliekom :confused: Boze moj, takto trapit hladom dieta :fearful: :confused:
9. feb 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa rozlúčim kočky, idem si už ľahnúť, pre istotu, lebo neviem ešte aká noc ma čaká.
tak dobrú nôcku vám aj detičkám :slight_smile: .
9. feb 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez idem.Pa :wink:
9. feb 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ranecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak akú ste mali noc? my dobrú, dianka pekne spinkala, skoro až do siedmej, ale ja som tak zle spala...bolel ma strašne žalúdok :angry: .
baby chcem sa vás opýtať, dianka mi od včera poobedia vôbec nechce papkať, aj dnes ráno skoro nič nezjedla..., začala aj kýchať a tečú jej soplíky z nošteka, neviete môže to byť aj od zúbkov? lebo chorá sa mi nezdá, ani zlá nieje...
jooj len dúfam, že nebude nakoniec chorá :frowning2: .
10. feb 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pezi ahoj ani marko toho vela najedol .ked mu isli zubky tak mal teploty a nic nechcel papat. a potieras jej s niecim dasienka?
10. feb 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2: ....
10. feb 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka potieram jej ich babydentom a aj tie homeopatiká jej dávam, inak si myslím, že jej pomohli pri prerezaní sa zúbkov. už som pozerala aj tému zúbky a niektoré kočky tam písali, že ked drobcom išli zúbky mali nádchu ako keby. tiež kašlali, tieklo im z nosa a kýchali...presne tak ako malá. tak som aj kľudnejšia...ale si aj myslím, že keby bola chorá, tak by plačkala a ani by sa nehrala a tak...lenže ona je v pohode.
joooj júnovka, nič sa nelinke nezmenilo? stále tá pusinka vás trápi? :frowning2:
10. feb 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preslo az na hrdlo :cry: :cry: :cry:
10. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti skus ten diflucan alebo som pocula ze pomaha praskovy cukor
10. feb 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti a ako casto davas tie homeopatika??
10. feb 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, my sme boli u našich na obed a až teraz sme prišli. dianka spinká ešte v kočiariku. janka dávam jej to raz denne, každý večer tri guličky.
a vy čo ste dnes celý den robili?
jooj bože junovka, to je hrozné. moja bambulka, nech ju to už prejde :frowning2: .
10. feb 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti my sme tiez teraz dosli od nasich :slight_smile: pomali ideme kupkat maleho.ja malemu davam 5guliciek
10. feb 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :unamused: :unamused: ...
10. feb 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra ideme na krcne...Jani o tom stretku sa dohodneme este zajtra, dobre?Lebo neviem ako to vsetko budem stihat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj vlasti tak ste sa to stale nezlepsilo?:frowning2:
10. feb 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink: , tak ja asi ukoncim nas dnesny den :wink: my sme dnes den prezili ok, ako sa na nedelu patri, fajnovy obed, ale doma mi k babke sme nemohli, lebo je chora :frowning2: tak sme boli vonku sa hombat, ale bola kosa :angry: uz som myslela , ze bude teplucko ale cez tyzden ma byt pekne :wink: tak sa tesim na prechadzky :wink:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hej babenky, nepozna niektorá z Vás očnu doktorku Fejkovu v starej nemocnici :unamused: na Rastislavovej ??
Inac vsetkym prajem co su chorí skoré uzdravenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papa
10. feb 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, po rušnom víkende(boli sme na Bankove, v Zoo...) som sem nakukla :dizzy_face:
všetkým choručkým prajeme skoré uzdravenie :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
My sme zataiľ zdravučkí(klop-klop) a dúfam, že to tak aj ostane...
Dnes prvýkrát od kedy sa Dianka narodila si pýtala papať až o 4:40 a ešte spinká....Ja už som ani ezaspala, veď som skoro vyspatá...mať také ešte pár nocí a som ako rybka :wink:
11. feb 2008 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj evi my za to noc nie podla mojich predstav.marjo buntosil uz od 0,530 ale vstaval az o 06,45 .uz som sa pytala vlasti ze co je s jej susedkou :confused: ze sa neoziva
11. feb 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bréé ránko všetkým, tak mi už buntošíme od 6,00. Dianka má stále plný nožtek, kýcha a sem-tam a pokašlieva. Dúfam, že nebude choručká, ale pre istotu dnes zavolám dr. a keď tak k nej skočím, nech sa pozrie na malú. Inak aj na mňa už dačo lezie :angry: , začína ma bolieť hrdlo a tiež mám plný nos :frowning2: .
11. feb 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj peti :slight_smile:
11. feb 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka :wink:
11. feb 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti ako so zubkymi :sunglasses: my sme mali zlu noc vobec som sa nevyspala :pensive: bola som vyplatit uz kedy ten casopis mama extra special a este my vzdy neprisiel :angry: peti chuti dianke ovocie??
11. feb 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok