Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
11. feb 2008

vieš čo zúbky dobre, aj sa divím, ale som aj šťastná, že to tak dobre znáša. už máme 2 vonku a neviem, či ďalší nieje na ceste...
janka dianke chutí zatiaľ všetko 😉 , ona je taký malý papkáčik.
a markovi? ja som inak vyspatá dobre, dianka pekne spinkala celú noc, až nato že od šiestej sme hore, ale inak pohoda.

nera
11. feb 2008

Ahoj Janka, ja nejak som nestíhala, maxi som len nakukla....manžel mal konečne voľný víkend tak sme trošku pochodili....a ešte bolo aj tak pekne tak sme toho využili 😵
A Vám sa ako darí? Maličkému už vyšli aj ďalšie zúbky?

janka08
autor
11. feb 2008

peti marko nechce ovocie ani vidiet 😠 zajtra zaciname plavanie tak sa uz tesim ako sa bude tvarit maly.evi vy uz nechodite plavat??

petka.m
11. feb 2008

jooj janka, tak to je super, určite sa mu to bude páčiť. a kde budete chodiť plávať?
ja už som volala sestričke, tak po desiatej máme prísť, držte palce baby aby dianka bola zdravučká.

janka08
autor
11. feb 2008

peti do barce.tak sa potom ozvi dufame ze to nie je ziadna hnusne choroba.urcite je zdravucka.a daj vediet co vam dala na nostek

nera
11. feb 2008

Janka, my sme teraz si dali pauzu s plávaním, lebo sme najprv nemali auto, potom sa objavili afty(ale nič z toho našťastie nebolo, Vlasti, to nie preto sú afty, že by sme boli špinavý, ale preto, že berie všetko do pusy, pýtala som sa viacerých lekárov či to môžem ovplyvniť a ukľudnili ma, že ja tomu nijako nemôžem zabrániť)a teraz sme boli očkované takže chcem ešte trošku počkať, aby nebol problém....ale čo chvíľa zas začneme... 😵

janka08
autor
11. feb 2008

tak marko je uz hore a potrapili sme sa tentokrat s vyzivkou a dianka co robka??

junovka
11. feb 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ......................

janka08
autor
11. feb 2008

ako ste dopadli???

junovka
11. feb 2008

Ani sme neboli.Rano som Nelke pozrela do pusy az dozadu do hrdkla a...NIC!!Nic tam uz nemala.Nechapem.Vcera som jej dala B-Komlex a dnes este jej pretrem sodoubikarbonou a uvidime zakjtra 😉 Dufam, ze bude dobre ☹

Mala sedi v chodaku.Marko sa ti uz vnom hybe?Ja neviem...to sa zacne sama pohybovat, alebo mam je s tym pomoct?Uz si nepamatam 😅 😅 😅 😔

rebeca10
11. feb 2008

mala by zama prist na to ako sa v tom pohybuje 🙂

junovka
11. feb 2008

...tiez si myslim 😀 😀 ...tak ako sama na to prisla, ako sa hybat po4-nozky, ne? 😀 😀 😀

janka08
autor
11. feb 2008

on v nom uz beha 😀 a najradsej ide ku suflikom a otvara ich a vybera my aj casopisy z pod telky huncut maly. dnes je v chodaku prvy krat?nikolaskovy vsetko naj....

rebeca10
11. feb 2008

janka dakujeme 😉

junovka
11. feb 2008

Ano, dnes prvykrat 😀 Jani, zacala sam sa vnom hybat, prisiel sam na to? 😕

junovka
11. feb 2008

Jani, poslal som ti IP 😉

janka08
autor
11. feb 2008

postupne prisiel na co to je.A nelka ako jej to ide 😎

junovka
11. feb 2008

velmi vtom nechce byt 😒 skor si po sama posuva, ked sedi pri nom 😀 Oboznamenie 😀 😀

janka08
autor
11. feb 2008

ja ho tam dlho nenechavam lebo je este skoro na to,dnes sa mu zacali supat tie lupinky z hlavicky

martinabarak
11. feb 2008

🙂 Ahojte 🙂

martinabarak
11. feb 2008

Ake ma Marko lupinky ? Nie nahodou na temene, take do zlta ?

junovka
11. feb 2008

aj moja ma 😒 ja si z toho hlavu nerobim, vlasy zakryju 😀 😀

Ahoj Mati 🙂

martinabarak
11. feb 2008

Ahoj, my sme ich mali pred mesiacom a Dr. nam kazala zlupat ich, aby sa z toho nevyklula nejaka ina kozna chorobo ci co. Neviem ake ma mala, no Sebastian mal zo zaciatku taku vrstvu vcelku a potom sa to zacalo odlupovat a zltnut....

junovka
11. feb 2008

ona ma nepatrne mnozstvo 😉

martinabarak
11. feb 2008

Sebastian ma asi treti den teplotu medzi 36,9 a 37,2. Myslis, ze je to normalne, alebo mam volat Dr....?

janka08
autor
11. feb 2008

ano presne take my mu to potierame s olivovym olejom a potom vycesavame.ale viete asi ako si to chce davat vycesavat 😠 a dnes sa mu to zacalo trosku samo odlupavat.ano mati treba to lupkat aby sa z toho nespravili take hnusne hrube chrasty.

junovka
11. feb 2008

este je to v norme.Ak by mal 37,5 treba ist+dat na teplotu daco.

martinabarak
11. feb 2008

Jani ja som mu to tiez potierala olejikom a jemne nechtom davala dole a za 3 dni boli prec.... 🙂

janka08
autor
11. feb 2008

aj jamu davam olejcek mati ako prikrmy?

monikaaerik
11. feb 2008

Ahojte dievcata,
aj Emka mava take lupiny a tiez to mazem olivovym olejom a nechtom davam dole,to som rada,ze to robim dobre.
Janka si sa minule pytala, na dovolenku ideme do MAdarska do Hajdusuboszlo na 3 noci,mala bude mat 10 mesiacov tak som sama zvedava ako bude.
Janka, mas IP
Evka,mas IP, nechcem zbytocne zatazovat ine baby.dik