Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
13. feb 2008

a co vam robili vo Vanku? ja som este nikdy nebola u kozmeticky,iba co ma licila na svadbu a aj tomu je uz 5 rokov, chcela by som asi nejaku masaz,tak sa len nechat rozmaznat,porelaxovat.mozno upravit obocie 😅 😅 😅
moja mala zacina mat svoje fanty, nechce lezat,iba by sedela,uz jej nepada hlavicka,a aj sama posedi,ale ja sa ju este bojim davat,ked ju dam lezat,tak uz je rev,no to nie je ani rev,ale taky prejav nesuhlasu.
Baby, kde kupujete oblecenie pre svoje deturence?Chcela by som malej kupit nejaku supravicku,nejaku bundicku bez kapucne + nohavice,alebo dupacky,asi zo zamatu,alebo nejaku teplakovinu,lebo ona je este v overale+vo fusaku a uz sa mi zda,ze je niekedy teplo na zimnu bundicku,ma taku chlpatu,alebo flisovu. a uz sa len lenze vojde do hlbokeho kociarika betarka jedna.22.mame poradnu,tak som zvedava na jej miery

janka08
autor
13. feb 2008

ano monike,petke a aj matke same zle veci

junovka
13. feb 2008

Monika, ja Nelke v podstate nekupujem veci, ma ich po Timke, ale ked kupim sem-tam daco, tak v Dargove 😉

Inak, ja na kozmetiku raz za mesiac az 2 chodim tu ku nam, oproti.Stale chodim na obocie.Teraz by som si chcela dat aj hl.cist.pleti...aspon raz za rok 😀 😀 😀

janka08
autor
13. feb 2008

to hlb cist.pleti je dobry napad monika skus kupit v domaji

junovka
13. feb 2008

...no, aj tam maju krasne vecicky 😉 Vies o tom, ze najblizsia Domaja je v Erike? 😉

monikaaerik
13. feb 2008

hej do Domaji chodime,vacsinu veciciek mame odtial,ale uz sa mi nejako zunovala,mam chut skusit nieco nove.
Vlasti a kde v Dargove predavaju detske oblecenie? je pravda,ze odkedy mame Emku,tak som tam nebola.
Vlasti a tam u tej kozmeticky, to je na Narciske, vsak? myslim,ze si to uz raz pisala. A tam sa objednava? Je tam iba jedna baba,alebo viac? A kolko stoji to hlbkove cistenie? a uprava obocia?

janka08
autor
13. feb 2008

my tam chodime obcas nieco kupit 🙂 marko je uz mrzuty ale ideme ho pomaly kupkat spinkat.

nera
13. feb 2008

Vlasti vo Vánku môžeš použiť aj relaxpass
Ja som pred Vianocami mala hlbkovo ošetrenú pleť...bola pohoda - relax.... 😉 😵

monikaaerik
13. feb 2008

my sme kupkali vcera,teraz je s mala s ockom,lebo ide na nocnu,tak mam chvilu pre seba,ale upratujem pc.stolik, lebo uz tu mam chaos. my do domaji chodime vacsinou na Lunik II,nejak sme sa skamaratili s tou pani predavackou,tak viac menej tam chodim aj kvoli nej.
Ozaj, obdaruvate svojich drahych zajtra na Valentina? A cim? ja este vobec neviem. 😕

monikaaerik
13. feb 2008

Evi a bola si v tom Vanku? A kolko to stalo?Aj my mame listky a robia tam aj masaz,tak by som chcela aj to.Tak ma bolia tie krize z toho kojenia a este teraz ked uz mala spi v postielke a ked ju kazde 2 hodky vyberam z postielky tak ma niekedy az sekne, preto by som si to chcela rozmasirovat

janka08
autor
13. feb 2008

monika myslis predavacku Jarku 😉

monikaaerik
13. feb 2008

Janka,ano Jarku.

junovka
13. feb 2008

Na Narciske stoji hl.cistenie+uprava obocia 350 Sk.Robi tam jedna baba a musis sa objednat.Ona teraz robi len stvrtok a piatok 😉

janka08
autor
13. feb 2008

je tu niekto

monikaaerik
13. feb 2008

uz som tu,pozerala som Dr,Hausa a este budem Kosti...to je moj pondelok...

junovka
13. feb 2008

aky pondelok. Monika....ved dnes je streda 😀 😀 😕

monikaaerik
13. feb 2008

😀 😀 😀
no povedz,ci ja som normalna, ja som normalne bola v tom,ze dnes je pondelok. Dnes mi zacina rodicovska dovolenka,takze by mi vypol mozog?

monikaaerik
13. feb 2008

dobru nocku

janka08
autor
14. feb 2008

pekneho valentina 🙂 😉

petka.m
14. feb 2008

ahojte, aj ja prajem všetkým pekného Valentína 😵 .

janka08
autor
14. feb 2008

ahoj peti.co dnes mas na valentina pre draheho

petka.m
14. feb 2008

vieš čo janka iba dezert 😉 . a ty?

janka08
autor
14. feb 2008

aj my asi tak ale pojdem kupit asi nejaku flasu vinka ale ja len tak symbolicky 😉

junovka
14. feb 2008

ahojte 🙂

Dnes som sa docitala radostnu novinu, ze ta baba Zrzulka co musela ist so svojou 3 tyzdnovou dcerko Miskou do nemocky koli zap.moz.blan + salmonele, je uz doma 😀 😀 😵 😵 Chuderky skoro 2 mesiace tam boli ☹

janka08
autor
14. feb 2008

a kde si sa to docitala 😨

junovka
14. feb 2008

na Decembrovych babatkach 2007, ale aj hned ma aj fotky na titul.stranke -Nase dokonale dielo Miska, inak by som to nevedela 😅

junovka
14. feb 2008

Jani, daj potom vediet ako ste dopadli a aky dojem na teba zanechala lekarka 😉

janka08
autor
14. feb 2008

lekarka je super ale zobrala nas az o 12,00 a maly nam zaspal v cakarni.museli sme ho chuda zobudit a ked mu zacala robit vys tak plakal. ked sme odchadzali zaspal v aute a ked sme ho doniesli domov tak sme ho opet museli zobudi s placom tak so rychlo do neho hodila obed a o jednej zaspal,chudatko moje ☹ inak vsetko je o.k. na kontrolu az po jednom roku.

junovka
14. feb 2008

no, vidis, super 🙂 🙂 😵

Ja teraz kavujem sa, a okolo 14h pojdeme vonku+pre Timku 😉

janka08
autor
14. feb 2008

my dnes ideme na plavko.ked bude zajtra pekne dame stretko?ale nevyzera to na pekne pocasie 😖