Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
19. feb 2008

Ahoj, a preco, bola studena voda ?

junovka
19. feb 2008

ta co Jani, nepacilo sa mu uz vo vodicke? 😒 ☹

junovka
19. feb 2008

Ahojte, a este raz vam dakujem.
V pondelok ideme aj my na poradnu. 😉

janka08
autor
19. feb 2008

nie ja neviem vstal o 13,45 a potom uz nechcel spat tak mozno bol aj unaveny. ked bude plakat aj vo stvrtok tak asi nebudeme chodit ☹

junovka
19. feb 2008

Ked ti Jani vstal zhruba o 14h a o 16.30 zacinate plavat?, tak to zrejme bol uz unaveny.Nelka tiez ked sa blizi uz 3 hodiny od posledneho spanku, tak je uz mrzuta.Zrob tak, aby ti priblizne vstala o 15h, ak sa da. 😒

janka08
autor
19. feb 2008

opn chodi spinkat akurat o tej 16,00 a v tedy mame akurat kupko.ja fakt neviem ako to robia ine mamicky 😕

martinabarak
19. feb 2008

Jani a to mas presny harmonogram, kedy co robi? Lebo u nas je to kazdy den inak..... 😒

janka08
autor
19. feb 2008

ta tak asi okolo mati.vy mate stale inak preco????

martinabarak
19. feb 2008

Lebo mi stale inak papame a spinkame. Raz papa po 2 hodkach raz po roch cez den, a spi v priebehu dvohodky niekedy 20 minut a niekedy hodinu. Napr. vcera spal po 2-3 hodinach len po polhodinke cely den a dnes po Dr. spal 3 hodiny v kuse....

janka08
autor
19. feb 2008

aha....

martinabarak
19. feb 2008

A videli ste ten nony serial na jojke Panelak ? Tolko reklamy je nanho vsade....

junovka
19. feb 2008

Vies, Jani mozno je to asi aj tym, ze su starsie tie deticky, ako si vravela, ze ste tam najmladsi 😖 a maju trocha vacsiu vydrz v bdeni 😉 🙂

Inak, Mati aj my mame uz da sa povedat striktny rezim, aspon papania urcite 😎 😉

martinabarak
19. feb 2008

No mi len kojime a obedik je zeleninka a to nam vychadze medzi 12tou a 13tou 🙂

martinabarak
19. feb 2008

....mY..... 😒

janka08
autor
19. feb 2008

zevraj je to blbost.dnes ide poistovna.a nepozerali ste vcera nevera po slovensky???ano vlasti su tam starsie deticky.mati my uz mame tiez uz aspon nejaky ten rezim.rano papame spi maly medzi 8,30 kolko si pospi to je jedno potom ked vstane papa o 11,30 az 12,00 obedik a ide spinkat a potom spinka este o 16,00 vsetko ja CCA...

martinabarak
19. feb 2008

Nevera po slov. - trochu som videla, nebolo im vidiet tvare, tak to posobi ako by to boli herci a nie naozaj. Ved, ked raz suhlasi niekto, ze ide do relacie, tak nech vidno kto to je, nie?

viera78
19. feb 2008

ahojte junovka ty si pisala ze aj tvoja mala grckala ja neviem ale cii moj maly nema tiez reflux skusila som ho krmit trochu viac vo zvyslej polohe a ked sa napapal opatrne som ho prelozila do sedacky vygrckal trochu a aj si viac pospal.zajtra sa zajdem za doktorkou nech nam povie co mu moze byt.

junovka
19. feb 2008

Ten Panelak, mi skor pripada ako inscenacia 😀 😀 nic sa tam v podstate nedeje.Dnes ide myslim Poistovna stastia? 😕

junovka
19. feb 2008

Vieri, boli ho brusko?Ak ho neboli, tak je to reflux-trav.trakt este dozrieva stale.Nelka mi sablovala prudy!!!!!! ☹ Ake mlieko davas,My sme papali Nutrilon Forte, viac sytiace.....ziadne AR!!ani by som ho nikdy nedavala 😎 😉

viera78
19. feb 2008

my mu davame nutrilon comfort a to len teraz tak zacal grckat.ma problemy s crievkami uziva hylak.

junovka
19. feb 2008

a nebude to tym mliekom?Na co je vlastne dobry ten C omfort, nepoznam 😕 A akeho razu ma problemy s crievkami?To, ze hnackuje?

viera78
19. feb 2008

ma zelenu stolicu a zapacha bral biseptol a hzlak stolica sa mu upravila bola pekn zlta prestal brat tabletkz uziva uz 6den hzlak a stale ma stolicu zelenu a zapachajucu.Neviem davala som mu mlieko robene z vody tak ho vygrcal koli redsej stolici mu varim ryzovy odvar aked mu don dam mlieko tak ho aj zasiti a tak negrcka. comfort pomaha pri zapche a kolike.

junovka
19. feb 2008

opytaj sa zajtra dokine, ci by si mu nemohla zahustovat mliecko Nutritonom, je to koli grcaniu. A vyteri z konecnika mu brali?Alebo kultivaciu stolice mu robili?

junovka
19. feb 2008

inak,keby si mu urobila slaby vyluh z Pigi caju?Ked mala Nelka hnacky, tak som to robila 😉 a to bola uplne malinka.

viera78
19. feb 2008

vyter mu robili vysledok bol negativny vraj sa potrapime kym neprejde na tuhu stravu potreboval by niecim zahustit mlieko on je hlados.

junovka
19. feb 2008

no, teraz ma napadlo, ze zelena stolica sa vsade uvadza ako hladova, tak neviem 😅 😔 😒 Ale, zase odkedy Nelka papa prikrmi, tak mame stale zelenu stolicu a to aj 3 x denne, a dokina vravela, ze je to normal 😕 Skus, sa zajtra ked pojdes k lekarovi opytat na ten Nutrition-je to nejaka vlaknina zo svatojanskeho chcleba, daco take.Inak pozri www.nutrilo.sk , tam najdes toho viac popisane o Nutritone. 😉

janka08
autor
19. feb 2008

maly nie a nie zaspat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢

junovka
19. feb 2008

moja uz zaspala/klop-klop/ a ani nedopila cele mlieko 😒

viera78
19. feb 2008

moj spi uz od 18:30 a ma papat o21:00 niekedy si zvykne pospat este hodinku.

janka08
autor
19. feb 2008

maly uz tiez soinka len do kedy 😒 viery a to spi uz na noc???vlasti co si varila nelke???