Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
23. feb 2008

viery co je to RK

viera78
23. feb 2008

jani Ruzomberok.

monikaaerik
23. feb 2008

hihihi.........nasej malej sa prerezal prvy zubok........... 🙂

janka08
autor
23. feb 2008

gratulujeme 🙂 🙂 🙂 nejaky super sused zacal vrtat a maly je uz hore 😠 😠 😠 😠 ale mam pripraveny text ktory vylepim na vytah a pozdravim ho 🙄 😎

monikaaerik
23. feb 2008

verim Janka, ze je to na porazenie. Tak my sme si trochu schrupli a ideme trosku von,kym svieti slniecko,tak sa majte babenky.

viera78
23. feb 2008

my sme sa akurat vratili domov malemu sa driemalo ale nevedel zaspat u babky dlho sme unich neboli musime knim chodit castejsie aby si privikol uz je okupany o 19:00papa a pojde buvat.

janka08
autor
23. feb 2008

my sa ideme kupkat a spinkat vecer kuknem lebo tu asi nikto nieje 😒

junovka
23. feb 2008

ahojte 🙂 ......................

monikaaerik
23. feb 2008

ahoj Vlasti,Janka
tak malej sa prerezava ten zub, o 7 zaspala ale odvtedy sa uz 2 x zobudila,musela som ju na rukach cicikat,som zvedava ako bude noc, no ale nic,musime to nejako prezit. Ideme sa vyvalit pred gauc,pa

monikaaerik
23. feb 2008

boze, nie pred gauc,ale na gauc 😀 🙂 😅 😔

viera78
24. feb 2008

dobre ranko ako pozeram vcera tu nebola vecerna diskusia my sme sli spat uz o 20:00 a uz matozime ale sa napapal tak mi mozno este da trochu podriemkat.

janka08
autor
24. feb 2008

ahojte ja dnes aj celkom vyspata 😒 maly ma zasa cely noc upchaty takze sa v noci budil lebo ho mal plny.vecer som sa tu uz nedostala lebo som sa zapozerala na postu pre teba

viera78
24. feb 2008

este vsetky spite maly sa mi len teraz zobudil tak som si pospala rano som si ho dala k sebe do postele tatino siel do prace dobre sa mu buva pri mamine rozvaleny si len tak odfukoval.

petka.m
24. feb 2008

ahojte, my sme spinkali do 6,45 tak sme sa vyspinkali. Malá sa hraje v postielke a ja popíjam kávičku. Dnes ideme k svokrovcom na obed, tak aspoň nemusím variť 😉 .

janka08
autor
24. feb 2008

tak to mas super petka ze dnes nevaris 😉 vierka matejko vie kde mu je dobre 😉 😉 😉 😉

petka.m
24. feb 2008

a vy čo dnes varíte baby? my budeme mať španielske vtáčky.

viera78
24. feb 2008

my mame navarene kuraci paprikas to asi janka kazdy drobec vie kde je mu najlepsie mne sa paci ako maly vtedy zaspava ked je primne pozera namna a ocka mu klipkaju az ich zavrie je to podarene a este ked nanho dycham vie ze mama je na blizku ako nas ty drobci potrebuju su to bezbranne stvorenia a nik by im nemal ublizovat akosi som sa rozpisala 😉

janka08
autor
24. feb 2008

ale pekne si sa rozpisala vierka 🙂

junovka
24. feb 2008

ahojte 🙂

Vieri, Matejkovi vsetko najlepsie k meninam 🙂 😵 😵

Nelka vcera zaspala okolo 20h, stiahle necelych 50 ml mlieka a spala do 5.30h, kedy sa napapala a spala do 7,30h.Zajtra ideme na poradnu pobede.

viera78
24. feb 2008

junovka dakujeme pekne nevipila vela to ju este niecim prikrmujes moj musi mat 120ml niekedy 150ml ma 2mesiace je to vela alebo malo a je kazde 3hod.

junovka
24. feb 2008

Vieri, mi o 18.30h davame 170ml kasu s lyzickou.A okolo 20h este zvykla papat mlieko, tak neviem...zeby bola ta kasa syta??? 😕 😀 😀 Dnes skusim ju znova.Lebo vcera som jej ju dala prvykrat od Sunarky na Dobru noc 😀
Inak, ako keby vedela Nelka, ze na olovrant uz nechcem jej davat mlieko, tak mi ho uz asi 2 dni nechce pit.Davam na olovrant biely jogurt, v piatok som zacala s jogurtmi, tak len pol kelimka mi spapala apol chleba s maslo.Vcera som jej dala biely sladeny od Aktivie, spapala cely a troch chlebika s masielkom spapala aj jednu susienku. 😉

janka08
autor
24. feb 2008

je vlasti tak to nelka pekne papka 😉 😉 😉 my skusame stale doobedu tu vyzivku ale zatial ziadny uspech ☹ 😠 a uz som mu tam dala aj glukopur

junovka
24. feb 2008

jani, vynechaj vyzivy tie co davas na 2 tyzdne a pot;om zacni znova 😉

bejula
24. feb 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂 , ja len na skok , babenky už sme po oslave hoc mame dnes dva rôčky, oslava bola včera, preto som sa tu neukázala tak dlho, lebo viete ako správna mamka trebalo veľa veci zariadovat, bolo super zajtra tu pridem napisem .... ale, momentálne som velmi unavenáááá 😝 zatial papapa

junovka
24. feb 2008

Tak malej slecne vsetko najlepsie 😵 😵 😵 🙂 ,beji 😉

janka08
autor
24. feb 2008

beji malickej vsetko naj.... a vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janka08
autor
25. feb 2008

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

viera78
25. feb 2008

dobre ranko maleho v noci hnevalo trosku brusko ale pospali sme do 7:00.

janka08
autor
25. feb 2008

vierka takze malicky v noci nespinkal::

junovka
25. feb 2008

ahojte 🙂 ......................................