Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
25. feb 2008

ahoj vlasti 🙂 🙂 🙂 🙂

petka.m
25. feb 2008

ahojte 😵

junovka
25. feb 2008

Dnes mam totalne fofry 😝 😝 😝 pripravit desiatku Nelke, potom varit obed Nelke, ideme na poradnu, na nakupy,pre Timku do druziny, pripravit olovrant Nelke....a budem stastna , ked si stihnem do vecera pripravit kavu 😝 😝 😀 😀 uz som teraz nervozna...hlavne, co bude na poradni 😒 ...a este som dostala mrchu, takze bolesti v bruchu 😝 😖

janka08
autor
25. feb 2008

vlasti tak to mas co robit.vlasti ake zasa nakupy????

junovka
25. feb 2008

.....Nelka spi a teraz dajaky magor zacal vrtat do panelu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka08
autor
25. feb 2008

my sme maly takeho sikovneho suseda pre vcerom 😠

viera78
25. feb 2008

jani rano o 4:00 ho to chytilo dala som mu kvapky,feniklovy cajik mal akurat papat tak som chcela chvilu pockat ale jemu to bolo jedno ye ho boli brusko musel sa napapat a tak ostal snami v posteli.my budeme coskoro prerabat kupelnu susedia budu nadseni,ale to nebude tak dlho trvat nejaky sikovny sused aj nam vrtal skoro mesiac to bola katastrofa ked zacal uz rano.




















jani chytilo ho to rano o 4:00 dala som mu kvapky,feniklovy cajik chcela som chvilu pockat nech sa mu ulavi,ale jemu je jedno ze ho nieco boli musel papat.

janka08
autor
25. feb 2008

vierka tak to si sa asi velmi nevyspala.nas maly mal tiez problemy s bruskom ale ked bol uz starsi tak ho to preslo.cudujem sa ze ho boli brusko ked ho nekojis.ja ked som nieco zjedla tak maleho hned vecer zacalo boliet ked mal ist spinkat.musela som si davat pozor co jem a pomaly som uz nic nejedla ☹ ja som si stale myslela ze iba tie deti boli bruska co su kojene 😕

petka.m
25. feb 2008

Janka aj Dianku bolievalo bruško a tiež som ju kojila len dva mesiace. Skoro každé dieťatko má dojčenskú koliku a je jedno či je alebo nieje kojené...Viem, že u chlapcov je častejšia ako u dievčat a mala by trvať do 3 mesiaca veku novorodenca. Naša mala skoro do 4 mesiacov koliky, hlavne večer. Tiež sme sa riadne natrápili.
Vierka na bolesť bruška je dobré, aj cvičiť s nožkami. U Dianky to pomáhalo, ked mala koliku, tak vyskúšaj 😉 .

junovka
25. feb 2008

ahojte 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 .................

janka08
autor
25. feb 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 peti tak to som nevedela 😕 😕 😕 😕 😕

petka.m
25. feb 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 .
aj vy ste si dnes užívali pekné počasie? my sme prišli až o 17,30. Dianke sa veľmi dnes páčilo, celý čas mi rozprávala, taká bola zlatá. na každého havka kričala 😉 .

janka08
autor
25. feb 2008

peti aky mate kociarik????

viera78
25. feb 2008

konecne chvilka pre seba maly okupany bola ho pozriet babka,jani malemu sme prvu davali bebu po kazdom krmeni plakal naraty co ho trapilo brusko ja som ztoho bola hotova potom sme presli na nutrilon aj ho zasyti a raz zacas ho boli brusko on je strasny hlados je kazde 3hod.aj v noci vraj by mal znizovat davku uneho nehrozi.

janka08
autor
25. feb 2008

moji chlapi sa teraz kupu tak im idem poasistovat a vratim sa.

monikaaerik
25. feb 2008

Ahojte,
tak aj my sme boli dnes na poradni, tak nasa prcka ma 7070g a 69 cm.som spokojna,doktorka bola tiez,takze super.mala je uplne grogy, okrem tych zubkov,tak dnes bola ockovana,som zvedava aka bude noc.ked bola prvy krat ockovana na 3 mesiace,tak iba som jej davala obklady na miesto vpichu a hned po nom zaspala,tak som zvedava ako teraz bude reagovat.ma teplu hlavicku,tak dufam,ze nebude horuckovat.uz aby bolo po tom.
Zajtra by sme chceli ist do mesta jej pozriet nejaku budnicku na jar,ciapocku a nejake capacky,som zvedava,ci nasich predajcov nezaskocilo teplo.
V stvrtok zacina ordinacia,tesite sa?

janka08
autor
25. feb 2008

akurat pozeram v babetkove nejaky sportovy kociar 😒 uz ide pomaly teplo tak by sa nejaky zisiel.drahy je nestastny lebo to uz bude markov treti kociar.ale tu nasu demu chcem predat

junovka
25. feb 2008

treba Jani kupit taky ako mam ja. 😎 😉 😀 😀 😀 Od narodenia az do 3 rokoch 😎 😎

petka.m
25. feb 2008

janka my máme peg perégo centro, tiež je to náš druhý kočiarik. mali sme najprv jané, ale ten bol strašne malinký, aj hlboký a aj športový. ani fusak by mi do ňho nevošiel a dianka bola vždy väčšia, veď sa aj veľká narodila 😀 .
a už ked sme kupovali ten peg perégo, tak som hlavne pozerala na to, aby bol dosť veľký z vnútra, pretože teraz všetky kočiariky vyrábajú strašne maličké...
janka a máme ho z bábätkova, my máme skoro všetko odtiaľ. lehátko, stoličku, aj sedačku do auta a teraz máme objednanú druhú 😠 .

junovka
25. feb 2008

vieri,pri Timke sme pouzivali na zaciatku Bebu, a tak isto ju bolelo bruskao, mala zapchy, tak sme vtedy presli na Nan.Pri Nelke sme zacali so Sunarom a tiez trpela zapchami.Potom sme presli na Nutrilon a zostali sme prinom 😉

Inak,dnes som mala nenormalis den 😝 😝 😝 😝 Boli sme na poradni, Nelka vazi 11350g 😲 😲 🤐 😀 😀 a meria 75 cm.Inak, vsetko ok 😉 Najblizsie mame ist okolo 20.4.
Teraz som dorobila Timka na zajtra do skoly papierove hodiny na Prvouku 😝 😝 Boze, kde su tie casy, ked hodiny sme sa ucili az v 2- 3 .triede....a teraz??? 😕 😕 😕 uz v 1.triede 😒 😒 😖 😨

janka08
autor
25. feb 2008

petii ja by som chcela uz iba cisto sportovy.v babetkove ich maju pekne ale to az v tedy ked predam tu demu.nemas foto svojho???ahoj vlasti kde sa tulas 😕 😕 😕 😉 😉

junovka
25. feb 2008

Petka, malicke nevyrabaju, len treba vediet nakupovat 😎 😀 😀 😀 MNie vsetko moderne je dnes ucinne a prakticke.Tot moj, mozno zastarany nazor 😀 😀 😀

janka08
autor
25. feb 2008

vlasti a to nepredavaju uz take tie umele hodinky ako sme pouzivali my v skole???

junovka
25. feb 2008

no, nic baby,vidim, ze ked sem vojdem , tak vsetke niekam utekate ☹ 😒 😒 dobru noc 😉

janka08
autor
25. feb 2008

vsak tu som

bejula
26. feb 2008

Dobrééé ráááno 😉 😉 😉
Caute 😉 😉 😉 , no čo sa týka zápchy, čo sa tu bavíte, tak ja som davala trochu šťavy z mrkvy a dodnes jej stale dám očistenú surovú mrkvu, keď vidim problém s kakanim 😉
S kočíkmi neradím, ja mam teraz tretí, som spokojná, ten prvý bol na vonku super, pohodlný, priestranný ale ťažký 16kg a ja mám výťah medzi poschodiami, tak to bolo hrozné 😠 , potom som mala neoneto Dakar - športový, ale nemohla som si zvyknúť na rúčky - barany ten som kupila od ruky, bol skoro čisto novy, par mes. používaný a teraz mam Neonato Piuma, je ľahký a skladateľný na výbornu, len je užšíí ako iné šporťáky, ale fakt ak by som to mohla vrátiť tak od narodenia až ... by som chcela kočík ked kupovať druhý tak v lete su super tie buginy, to len tak na posed pre deti 😅 Ja som objednávala kočik cez www.matko.sk a kuriér mi ho doniesol v krabici domov a vtedy som ani neplatila za kuriera, vsetko oni. V babetkove som bola viackrát a tam ona objednáva a ja som chcela hned, takze ma to vyslo lacnejsie ako u nej 😎
na nase chodniky a cesty su najlepsie velke kolesa, to fakt, ten moj prvý nemal vobec problém s terénom...
uf ale som Vám popísala 😀 ale každá nech robí ako chce 😉

janka08
autor
26. feb 2008

ahoj beji a ako prebiehala oslava????

petka.m
26. feb 2008

ahojte 🙂 . janka ten náš kočiarik je aj na stránke bábetkova, tak si ho kľudne pozri. je tiež športový a dá sa polohovať do 5 polôh. A hlavne je priestranný, že ked bude Dianka aj väčšia v pohode sa tam zmestí. Ja som s ním veľmi spokojná.

petka.m
26. feb 2008

Vlasti a máš pravdu, nie všetko moderné je praktické. Lenže vieš, prvé bábo a človek sa v tom tak nevyzná a každá mamka chce moderný kočiarik. A presne tie moderné ssú malé. No už teraz som sa poučila. Ale ten čo máme teraz je aj moderný a aj praktický 😉 .

janka08
autor
26. feb 2008

ahoj petka prave taky nejaky chcem 🙂