Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

viera78
27. feb 2008

junovka to si este neviem predstavit mat druhe,jani hadam take zle to nebude musim sa vraj venovat aj manzelovi to mi povedala svokra aby sa necitil odstrceni tak som sa dnes venovala.

martinabarak
27. feb 2008

Neri, tak si to uzi a oddychni si. Ja to tiez robievam, ze necham maleho nech babka zabava .... 😉

nera
27. feb 2008

martinka - vďaka, pre mňa to nie je bežné....ona býva viac než 90km od nás, takže preto idem na dlhšie, hlavne je to kvôli tomu, že som bola chorá a to ma dosť vyčerpalo....a všetko stíhať sama....manžel je zväčša v práci a nechcem ho zaťažovať, aj keď aj tak dosť pomáha.... 😉 my tu nemáme absolútne nikoho...takže preto 😵
Dávajte na seba pozor aj na svoje deťúrence 😵

martinabarak
27. feb 2008

Ja mam svokru na strednom slovensku, takze ked tam ideme tak tiez na dlhsie.... 😉

viera78
27. feb 2008

martinabark byvam v Moldave a kde na strednom slovensku mas svokru lebo ja som zo stredneho slovenska z Ruzomberka.

janka08
autor
27. feb 2008

viery a coze az z ruzomberka tu 😨 😕

junovka
27. feb 2008

Vieri, ej ale sa boji tvoja svokrusa o svojho synacika, co??? 😀 😀 😀 😀 zial, chlapi si na to musia zvykat 😉 , ze uz nie su jediny v nasom zivote, nie? 😉 🙂

junovka
27. feb 2008

dnes ma ide slak trafit!!!! 😠 😠 😠 prvykrat v zivote Nelka protestuje, ze nechce vecerat 😕 😨 😖

janka08
autor
27. feb 2008

marko tiez zjedol len pol kase 😠 😠 😠 😠 javascript:addEmoticon('😠','vBody')
javascript:addEmoticon('😠','vBody')

viera78
27. feb 2008

jani az sem ma vietor zavial vies ako sa hovori laska hori prenasa ci tak nejak ja som mojmu povedala ze ked chcel maleho musi sa zmierit ze bude trochu bokom.junovka sestrin bol taky nechcel papat ta sa ho nieco nanahanala vzdy vydrzal len chvilu na jednom miestea teraz je zneho jedak.

janka08
autor
27. feb 2008

viery manzel je z moldavy??

martinabarak
27. feb 2008

Vieri svokra je z Kokavy n/Rimavicou.
Zato Sebastiancek spapal celu vyzivu a bolo mu malo 😵

junovka
27. feb 2008

dnes som asi do toho polozila 😖 kupila som Nelke od Hami ovoc.stavu -jablko, marhula.Vypila pol flase, za to asi po tom mi 2 x kakala, ale nie riedke, normal, prdi jak aminos...takze, asi preto nechce kasu, mozno ju nafukuje.Ale od stavy???? 😒

viera78
27. feb 2008

jani predtym byvali v Prievidzi kym sa prestahovali na vychod.

junovka
27. feb 2008

Prievidzu mi ani nespominajte 😖 moja ex-svagrina stamadial pochadza 😒

janka08
autor
27. feb 2008

ex svagrina 😕 mati o ktorej davate maleho spat?lebo minule som tu postrehla ze sa idete este hrat

viera78
27. feb 2008

ja mam odtial svagra,moj je uz v postielke este zatial neprotestuje ked ho ulozim.

martinabarak
27. feb 2008

Jani tak okolo deviatej az pol desiatej.... Teraz sa snazim citat "Kazde dieta sa vie naucit spat", ale je to dlhe a v PC mi to taha oci... Chcem ho naucit spat bez nosenia na ruckach a pisu tam aj daco o nepapani v noci...

junovka
27. feb 2008

Jani, cudujes sa, ze ex-svagrina? 😀 co uz...aj take veci sa v zivote stavaju 😒

janka08
autor
27. feb 2008

jasne vlati viem 😀 😀 😀 mati a preco tak neskoro?????

janka08
autor
27. feb 2008

na jednotke ide dr.House 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petka.m
28. feb 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂

janka08
autor
28. feb 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 ..

viera78
28. feb 2008

ahojte 🙂 pekny slnieckovy den 😉.

janka08
autor
28. feb 2008

my dnes budicek 06,05 ☹ ☹ ☹ ☹

martinabarak
28. feb 2008

😕 🙂 😕

junovka
28. feb 2008

no, na to, ze vcera Nelka vecer vobec nejedla kasu, len vypila mlieko 210 ml, tak vydrzala do 5.30h 😕 😀 , stiahla 210 a spala do 7.30.

junovka
28. feb 2008

Mata, citala som co si napisala v teme Chrcanie.....v podstate, davas len o 3 kv viac Vigantolu ako my. 😒 😉 Ja davam kazdy den 2kv.

martinabarak
28. feb 2008

Aj vikendy ? My sme mali obdobie, ked mal riedku stolicu, ze sme tyzden nedavali kvapky vobec.
A ty este aj kojis ci si na UM ? Lebo som niekde citala, ze UM maju vitamin D a ze netreba davat vigantol 😨

junovka
28. feb 2008

ja nekojim.Aj cez vikend davam 😉 A takto sa bude Vigantol davat detom do 1,5 roka.Praveze, odkedy nekojim, tak som zcala uzivat Vigantol a vtedy zo zaciatku aj Kanavit.