Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
28. feb 2008

vlasti a davas to do flasky s mliekom ci lyzickou

junovka
28. feb 2008

lyzickou, je to istejsie 😉

janka08
autor
28. feb 2008

zasa sme s obedom bojovali ale jedna suseda my vravela ze ked idu zubky tak deti velmi nechcu jest 😕 tak s tym sa utesujem lebo nikdy takto nevymyslal

junovka
28. feb 2008

moja Timka stale vymyslala a zubky jej este nesli 😉 ona sice vymysla aj dnes 😀 😀 😀

janka08
autor
28. feb 2008

a co robi nelka

janka08
autor
28. feb 2008

markov spanok do kopy hodine 😠 😝

viera78
28. feb 2008

jani ja mojmu davam este mliecko a vcera mi tiez toho vela nezjedol vraj ho mam zacat ucit menej papat v noci ale ako ved ma zje od hladu no musim to skusit,nam maleho zobrala babka von tak mam trochu oddych.

junovka
28. feb 2008

Vieri, ja som Nelku v noci krmila hadam aj do 6 mesuacov a Timeiku hadam nieco cez rok 😝

viera78
28. feb 2008

junovka ja mu budem davat papat kym si pita asi to potrebuje a aj tak papa menej ako cez den je pravda ze sa nevyspim ale co uz.

janka08
autor
28. feb 2008

6mesiacov to by som chcela aj ja 🙂

junovka
28. feb 2008

tak co jani,ake bolo plavko?este aj na buduxci tyzden idete?

janka08
autor
28. feb 2008

nejdeme lebo su prazdniny ale az potom 😉 a vy ako??

petka.m
28. feb 2008

no ahojte babenky, ja vám ani nemám cez deň kedy napísať, Dianka mi dáva riadne zabrať. hračky ju vôbec ale vôbec nezaujímajú, všade lozí a všetko ťahá, tak za ňou len utekám 🙂 . Cez deň spinká len necelú hodinku a potom všetko dospáva keď ideme vonku na prechádzku.

janka08
autor
28. feb 2008

peti riadna makacka 😀 😀 😀 😝 😝 😝

petka.m
28. feb 2008

no janka, ta mi dačo hovor 😀 😀 😀. a čo kočiarik, už ste boli nejaký pozrieť?

janka08
autor
28. feb 2008

pri malom sa my to asi teraz velmi nepodari lebo nie je najlepsi 😠

janka08
autor
28. feb 2008

kde ste vsetky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

viera78
28. feb 2008

🙂 😉 😎 😀

janka08
autor
28. feb 2008

matejko uz spinka???

janka08
autor
29. feb 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..

junovka
29. feb 2008

ahojte 😒 ........

janka08
autor
29. feb 2008

ahoj

viera78
29. feb 2008

ahojte vnoci nam dosiel nutrilonAR to je na grckanie ponom mi grckal s mierou tak som mu urobila mlieko bez toho len co dojedol vsetko zneho vyletelo musela som ho ist kupit do lekarne nebudem riskovat ze mi bude tak grckat cely vikend uz sme zazili ked nam cely vikend plakal a potom sme zistili ze mu moje materske mlieko nestaci a tak skoncil na nutrilone.

bejula
29. feb 2008

caute mamky 😉 😉 😉 ako sa mate, ja som tu nebola, lebo po oslave a v takom pocasi le by som spala ☹ ale samozrejme, že nemám kedy, no čo kočikujete???? my s Biankou chodime vonku, ale ked ide niekto s kočiarikom tak prevažne su to asi starí rodičia 😒 a vy ste kde??? 😠
my sa mame dobre, bambula stale ma prekvapi niecim novým najmä zásobou slov... 😀 niekedy krásne už poskladá vetu .... 😉 všetky Vás pozdravujeme 🙂

junovka
29. feb 2008

vIERI, a ty nekupujes do zasoby mlieko?

Dnes ju na p....den!Neviem ci Timka zacina byt chora, alebo zacina uz alergia u nej 😒 ☹ 😢 Inak, bola som u kozmeticky sa troch skraslit 😵 😵 😀

Co robite?Teraz sme dosli z druziny, Nelka po sediacky mi zaspala v kociku a spi doteraz...uz po leziacky 😀 😀 😀

janka08
autor
29. feb 2008

a co ti robili u kozmeticky???marko je zo dna na den horsy 😠 😠 😠 😠

viera78
29. feb 2008

junovka mne doktorka predpisuje mlieko ale toto sme skusili dat drobcovi kedze zaberal tak som si ho chcela dat dneska predpisat ale neordinovala mali bysme ho lacnejsie.

junovka
29. feb 2008

hlbkove cistenie, uprava obocia+farbenie a j mihalnic 😵 😵 😵

petka.m
29. feb 2008

aj dianka spinká na balkone. taký hnusný deň je dnes, čisto na depky 😠 .
Vlasti ta ty si sa nám bola takto skrášliť? super 😉 . veď aj o seba sa treba trošku starať, nie len o drobčekov.
ja sa už mesiac chystám ku kaderníčke a nemám kedy ísť 😠 .

janka08
autor
29. feb 2008

vlasti a kde si bola je to tam dobre???peti citala som temu a ty si sa tam pytala ze na ktoru svetovu stranu ma byt postielka.tak na ktoru???