Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
3. mar 2008

O polhodinku varime obedik a potom na prechadzku do mesta.... Ked si bola na balkone, tak fukal aj vietor ? My balkon nemame ☹

bejula
3. mar 2008

vieš čo pozeram na pradlo a nehybe sa, takze asi nie, ale ono ked sa pbleciete je krasne to ja som vybehla len v tricku a mikine, aj my pojdeme poobede von 😉 , lebo potom ma zase prsat.... 😢 my uz sme poobede, ja milujem pondelky lebo stale v nedelu navarim na dva dni a nedelný obed je naj 😎

janka08
autor
3. mar 2008

ja som dala v dm markovy spravit taku nejvecsiu fotku a dala som ju do skla takze teraz mame pekny obraz ale zial este nevysi 😀 a to ho mame uz asi 4mesiace.ja idem dnes na preventivku ☹

janka08
autor
3. mar 2008

inak aj ja jedno info v bale maju 2kg ariel len za 169sk ak pouzivate 😉

bejula
3. mar 2008

drzime prsty 😉 aj s malým? mne sa velmi pacia aj svadobné tak v obrazeale bez ramu aj malu by som si vedela predstavit a co to stalo? jani?

martinabarak
3. mar 2008

Preco ☹ , my chodime radi na preventivky....

janka08
autor
3. mar 2008

ja mam tiez bez ramu.na preventivku so sebou lebo mam nastupit do roboty tak rychlo to leti 😢

bejula
3. mar 2008

ja to viem podla seba, že my už mame dva roky 😉 cas leti a najviac to vidno podla deti , dnes nejak rýmujem... 😀

martinabarak
3. mar 2008

A odkedy nastupujes? Od aprila ?

bejula
3. mar 2008

jani 😉 prave som pozerala fotky z plávania, hm pekné a Marko ako sa snaží, je to zlaté 😉
ja som nechodila ale Bianka je ako ryba vo vode a vo vani keď je sama tak sa predvádza hračkám ako vie plávať, ...rozkošná je tiež 😀

janka08
autor
3. mar 2008

ano mati ale ked to nepojde tak pojdem naspet na matersku

martinabarak
3. mar 2008

Mas v praci internet ? budes nas chodievat pozerat 🙂 ?

janka08
autor
3. mar 2008

nemame ale urcite ked budem mat cas tak pridem 🙂

martinabarak
3. mar 2008

A ty Bejula, ako budes dlho na materskej ?

bejula
3. mar 2008

tri roky 😉 zatial sa netaham do prace,... 😉 ale keby som musela tak idem... 😒

junovka
3. mar 2008

ahojte 😉 😒 😒 😒 ..

martinabarak
3. mar 2008

😕 😕 😕 .

janka08
autor
3. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 ,,,,

viera78
3. mar 2008

ahojte s malym som chcela ist von ale koli vetru sme ostali doma,babka sa bola pozriet na maleho nanieco je dobre mat svokru co robila z detmi nam plakal ako najaty a ked prisla babka tak bol milucky a usmievavy po prezreti nam povedala ze nanom nic nevidi,tak preco tak plakal to je zahada.

martinabarak
3. mar 2008

My sme boli, vetrik nebol studeny, taky fajny jarny vzduch 😵

viera78
3. mar 2008

my sme ostali doma aj tak nas drozdik nemal najlepsi den ☹ .zajtra ma ist na chvilu k babke dufam ze bude dobry.

martinabarak
3. mar 2008

A co robila babka s detmi ? Bola zdravotna sestra ?

junovka
3. mar 2008

my sme sa teraz vratili z vychadzky.Bolo fajn.Nelka si pospala+spojila som to s drobnymi nakupmi.

Dnes sme boli s Nelkou na koznom, nakolko ta pisulka sa jej nedavala dokopy.Tak nam povedala, ze je to plesen.Dala nam 2 mesticky. ☹ ☹ ..a to z tych po....plienok z Tesca 😠 😠 😠

Zajtra sa chystame k Nelkinemu frajerovi na navstevu 😀 😀 😀

martinabarak
3. mar 2008

A z ktorych pluienok, tych fialovych ci tych lacnejsich ?

junovka
3. mar 2008

z tych Tesco Value.Inak, v porodke som mala fialove Tesco a tiez mala s nimi problemy.Inak, uzibme Wickies od Kauflandu.To len manzel minule doniesol, tak to potom dopadlo 😖 😖 😖 ☹

junovka
3. mar 2008

www.detskepiskoty.sk 😕 😕 😉

viera78
3. mar 2008

martinabarak hej bola zdravotna sestricka.

martinabarak
3. mar 2008

😉
Junovka uz si ich skusala ?

janka08
autor
3. mar 2008

caute je tu niekto 😲 😲 😲 😲

junovka
3. mar 2008

😕 😕 😕 😕