Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
4. mar 2008

tak uz sme boli na 2strane 😒

bejula
4. mar 2008

ahoj 😉 😉 😉

janka08
autor
4. mar 2008

ahoj beji 🙂

bejula
4. mar 2008

cau cau ako sa mate, ako bolo vcera???? 😉

junovka
4. mar 2008

😒 😒 😉

bejula
4. mar 2008

ahoj junovka , no som telefonovalaaaa 🙂 a kde sa chodis prechádzať???

titulienka
4. mar 2008

ahojky mozem sa pridat k terase...som s terasy.....

junovka
4. mar 2008

Beji, to mna sa pytas, ze kde sa chodim prechadzat?a kde si Beji telefonovala??? 😕 😕 😅

Ahoj Titu 🙂 Kde presnejsie byvas?

janka08
autor
4. mar 2008

Ahoj titu 🙂 ste tu este

bejula
4. mar 2008

caute 😉 je tu niekto???????

janka08
autor
4. mar 2008

ja som tu 🙂

bejula
4. mar 2008

aj ja, mala mi spinka tak som prisla co nove 😉 nebola si vonku ako je?a vy co porábate???

janka08
autor
4. mar 2008

marko uz bol hore 13,10 takze teraz bude papat mliecko a ideme von 🙂 a vy????

martinabarak
4. mar 2008

😕 ...

junovka
4. mar 2008

😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵

bejula
5. mar 2008

dobré ráno 😉 je tu niekto????

janka08
autor
5. mar 2008

pekne ranko 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
5. mar 2008

😉 ...............................

viera78
5. mar 2008

ahojte aspon na chvilu oddych vcera som si kupila jeden casopis a bolo tam ako sa nezblaznit na materskej dovolenke vraj ako si zorganizovat den stale sa mi to nedari som rada ze som konecne pozehlila a varit nemam cas od porodu som schudla.maly mi je uz tyzden ako sto certov vcera sme boli v ke tak bol u babky,ked sme si prisli pon vraj ake zlate dieta a len co sme prisli domov uz zacal plakat a ked bol na rukach bolo vsetko dobre.snazim sa byt v pohode,lebo vraj to potom prechadza na drobca ale niekedy sa to neda ked urobim vsetko co viem a on stale place je to tazke byt matkou a aj preto som to tak dlho odkladala.

junovka
5. mar 2008

....a ziskala si tym nieco Vieri, ked si to tak dlho odkladala? 😀 😉

Vcera sme boli u Nelkineho frajera na navsteve.Bolo super 😵 😵 uz sa terz tesim, kedy sa uvidime opat, nakolko nasi drobci uz budu mat 10 mesiacov. 😉 🙂

petka.m
5. mar 2008

Ahojte, ako sa všetky máte? My celkom fajn, dnes sa chystám do mesta. Malá sa naobeduje a vyrážame 😉 .
Vlasti vieš čo som ti minule spomínala, že mi malá nechce piť mliečko. Tak už viem prečo..., ja som jej doteraz dávala ešte do mliečka nutriton - na zahustenie mliečka, aby negrckala. Ale včera mi zase večer vypila len 30ml, tak som sa naštvala a urobila jej to mliečko bez toho a stiahla ho celé. Aj dnes ráno vypila celé...
A už mi vôbec ani negrcká, ta taká som šťastná 😉 .

junovka
5. mar 2008

😉 ..ty kde presnejsie byvas, Peti?

petka.m
5. mar 2008

pri Tip-Tope, neviem či poznáš Braniskovú ulicu...

petka.m
5. mar 2008

Vlasti a chcem sa ťa opýtať, ty máš Avent fľašku, že? A z akého cumlíka ti Nelinka pije mliečko, myslím číslo. Lebo doteraz som mala ten variabilný ale chcem jej kúpiť, ked už pije čisté mliečko normálne číslovaný cumlík. Lebo teraz to má redšie...Myslíš, že 3 bude veľmi tiecť?

junovka
5. mar 2008

Ja mlieko zataial davam v sklenenej flase, takze cumliky na tu fasu kupujem od Baby Nova.Inak, rozmyslam, ze uz by som mohla davat aj z Avent , nakolko ta skl.flasa ma len do 220ml a ked jej robim 240 ml, tak sa mi tam uz nezmesti.Inak, skusala som ten variabilny, tak Nelka nechce z neho vobec pit, nakolko je dost tecie mlieko aj ked dam na jednu palicku.Takze, budem musiet jej davat asi cez normal.cumlik od Aventu s c.1, ktory ma aj na caj.Cumlik c.3 tesie riadne, teraz co som bola na navsteve, tak dava cez 3 a do 2 minut ma vypite mlieko, ale je zahustene s piskotou.Takze, ja 3 urcite by som nedavala. 😉

petka.m
5. mar 2008

Vlasti každopádne ti ďakujem za radu 😉 . Vieš doteraz ked mala husté to mliečko tak nám ten variabilný vyhovoval, ale teraz...Tak kúpim č.2 a uvidíme...
Tak zatiaľ sa rozlúčim, lebo sa ideme pomaly aj chystať. Večer nakuknem 😉 .

junovka
5. mar 2008

Peti, vcera co som bola u kamosky, tak ona byva na Pajorovej.V podstate hned cez hlavnu cestu, smerom k Technike 😀 😀 😀 Mohli by ste chodit spolu kocikovat 😀

petka.m
5. mar 2008

Tak to by som brala, lebo samej mi je smutno 😒 . A ja tu nikoho nepoznám, s kým by som mohla kočíkíkovať ☹ . Jedna kamoška je tiež z terasy a ďalšia zo železníkov...

petka.m
5. mar 2008

No ale už fakt letím 😀 .

junovka
5. mar 2008

Ona sa zaregistruje tu na MK, ale az ked bude mat po statniciach...povedala som jej ze ma najde na Kosice-Terasa.oNA TIEZ SAMA KOCIKUJE ☹