Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
9. mar 2008

halooooo 🙂 🙂 🙂

junovka
9. mar 2008

😕 😕 😕 piekla som bublaninu.Cely vikemd sme doma.Citam temu na Modrej streche-Umyvacka riadu.Nakoniec som ukecala manzela, tak kupime 😵 😵 😀 😀 😀 Len rozmyslam kau znacku.Mate niekto s tym skusenosti?

janka08
autor
9. mar 2008

ja chcem tiez kupit umyvacku ale zatial este nemame pre nu miesto 😖 inak co mate nove????na streche sa treba na novo zaregistrovat????

junovka
9. mar 2008

ta ja ti viem povedat.Zatial som po novom tam nic nepisala, tak neviem.Skus.
Nove nic.Prazdniny Timke skoncili...zajtra zacina skola 8 dni....a Velka noc potom 😀 😀
A vy?Jani a mate uz vybranu priblizne znacku umyvacky riadu?

junovka
9. mar 2008

My zatial rozmyslame bud Whirpool alebo Bosch 😒

junovka
9. mar 2008

JANI, nevies kolko stoji zaslanie asi 2,5 kg balika?

janka08
autor
9. mar 2008

tak to teda neviem 😕 😝 😝 homeo zabrali??

junovka
9. mar 2008

v com myslis,V kremiku na pisuku, nezabralao a Timke na boplave hrdlo ano.Teraz rozmyslam kupit im na nadchu.Vraj je to aj na alergicku nadchu aj , aj na normal nadchu, tak uvidim.A marko ako sa teraz drzi?Nesopli uz?

janka08
autor
9. mar 2008

raz za den mu odsavame ale inak v pohode 🙂 a ma este vyrazky na pisulke????

junovka
9. mar 2008

nema 😉 A preco mu odsavas?Ma soplik?Lebo v poslednej dobe aj Nelke musim raz denne odsat a to rano, a strieknut Mar plus 😖 ☹

viera78
9. mar 2008

ahojte maly stale prechladeni hlavne v noci to pocut,ja som poobede manzela vyhnala s malym mohla som kuknut trochu film.ja malemu musim tiez odsavat ale staci rano a potom mu vytierm nostek kvapkami.

junovka
9. mar 2008

baby, ako tak sledujem okolie a vobec ludi, tak.....mam pocit, ze je to vsetko alergia a nie nachladenia 😠 😒 Hovorim, ze pockam ....ked Nelke to neustane asi tak do stvrtka, tak zajdem na pediatriu, aby nas odporucala najprv na ORL a potom podla stavu na alergo. 😒

viera78
9. mar 2008

junovka teraz je tolko deti na nieco alergickych a niet sa co cudovat uz ked to babetko cakame je pravdepodobnost ze bude na nieco alergicke.

viera78
9. mar 2008

akurat som sa docitala ze na slovensku ma alergiu 1000 000 ludi do roku 2020 sa pocet ludi zvojnasobni vraj pride na slovensko novy liek na alergiu.

janka08
autor
9. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....

monikaaerik
9. mar 2008

Ahojte , cez vikend sme boli u nasich a od sestry som na MDZ dostala takuto sms, tak to preposielam aj vam.
..........Ahoj, dnes mas sviatok. Je svetovy den uspesnych, krasnych a inteligentnych zien. Ak nejaku poznas, posli to dalej, spat neposielaj o sebe viem. 😀

junovka
9. mar 2008

😵 😵 😀 😀

junovka
10. mar 2008

😉 🙂 ...ahojte

viera78
10. mar 2008

ahojte chcela by som sa vas spitat ci aj vasi drobci sa v 3mes.lakali ja sa pritom nasom drobcovi nemozem ani zasmiat.

janka08
autor
10. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 vierka ja ked necham marka v izbe sameho a zrazu pridem a ozvem sa tak sa niekedy strhne 😝

viera78
10. mar 2008

aj moj sa strhne,vytresti ocka ale ten plac aky spusti to nic nepomaha horko tazko ho utisim.

janka08
autor
10. mar 2008

mozno nanho musis pomalsie

junovka
10. mar 2008

mne stacilo, mat uterak na hlave....tak plac neskutosny 😀

janka08
autor
10. mar 2008

😀 😀 😀 😀 to vazne dnes skusame opet vyzivku a banan 😕

viera78
10. mar 2008

asi hej ziadne prudke pohyby a tak hlavne kym je niecim zaujaty tak ho treba nechat tak vcera si pol hodinku tak krasne dzavotal ja som si ho chcela pomojkat nielen ked place tak sa rozplakal nesla som ho utisit.

janka08
autor
10. mar 2008

vierka to ho urcite prejde a teraz co robi malicky???

viera78
10. mar 2008

manzel ho krmi tak som to vyuzila a sla som sem,potom ide on na internet vcera som si vybrala fotky co sme pofotili tak mi ich da vyvolat.a co tvoj drobec?

junovka
10. mar 2008

tak, my sme sa rozhodli uz pre umyvacku riadu Whirlpool 🙂 uz sa tesim.Asi si ju objedname cez internet.

Inak, Nelka mi zacina chripit, tak jej davam Calciovy sirup+homeo 😖 ☹

janka08
autor
10. mar 2008

marko spinka ale uz bude vstavat.vlasti urcite umyvacka usetri kopec casu ved len pol dna stojim pri riadoch.ako stihate domace prace pri malych 😲

viera78
10. mar 2008

junovka to budes mat potom viac casu na rodinu,ked ti ta vecicka poumyva riad,ja si musim vystacit s rucnou umyvackou riadu moj tiez stale chripi ak sa mu do stredy nepolepsi tak ideme zas k doktorke.