Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
10. mar 2008

vlasti a oplati sa to ked aj postovne pripocitas???

junovka
10. mar 2008

oplati Jani.Inak, dla som uz tusim definitivnu fotku 😅 😝

viera78
10. mar 2008

junovka dala som teda inzerat tak uvidim,ty teda menis fotky len teraz som si vsimla ze mas zas inu 🙂 .

junovka
10. mar 2008

😀 😀 😀 😀 ta ked najradsej by som dala s detmi-oboma, ale Timka sa nechce s nami fotit ☹

junovka
10. mar 2008

no, inak baby, budem koncit, nakolko Timka ide spat, lebo zajtra skola vola 😀 Majte sa pekne.Prijemny vecer 🙂

janka08
autor
10. mar 2008

vlasti pripadam si jak v modelingovej agenture 😀 😀 😀

monikaaerik
10. mar 2008

🙂 😉
baby tak ma bolia nohy,ze ma ide porazit,pred chvilou ma prestala hlava teraz nohy, som suca asi iba do hrobu.
Mam fusku od sefa,tak idem trosku porobit,ale budem vas nadalej sledovat.
Inak ja som nakupovala iba cez mimibazar.sk, emke body,ale aj to jej boli male a potom lehatko a v tom nechce lezat,takze ja v nakupovani na nete neradim 😅

janka08
autor
10. mar 2008

ja som kupovala cez net sedacku a choditko.mony a aku fusku 😕 😕 😕

monikaaerik
10. mar 2008

musim dat na profesiu inzerat na pracovne miesto,potom pozbieram zivotopisy a vhodnych uchadzacov pozvat na pohovor.predstavte si,ze moja kamoska ma o den starsieho chlapceka ako nasa EMka a on sa dnes postavil na 4 a ze teraz k veceru urobil jeden posun krok dorpedu,sranda ake su tie deti rozdielne.

monikaaerik
11. mar 2008

Krasne dobre ranko, tak my sme hore uz od 5.30,mala sa tak prekakala,ze som uz musela drhnut az matrac.Ona tym ze ju este iba kojim, ma take tekute kako a jej najnovsia zabavka su prsteky na nohe,tak sa kako hned dostalo z plienky von. Zeby stastie? Prajem vam krasny dnik, uz by mohlo aj vykuknut slniecko,vsak?

janka08
autor
11. mar 2008

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mony tak to zavcasu budicek

junovka
11. mar 2008

ahojte 😉 ...........

janka08
autor
11. mar 2008

dnes my manzelik povedal ze asi pojdeme na dovolenku do madarska 😵

junovka
11. mar 2008

😉 ....uuumm

martinabarak
11. mar 2008

🙂 Ahojte 🙂

Junovka - frajerske foto 😉 😀

viera78
11. mar 2008

ahojte my sme si s malym trochu zdriemli na gauci skoda ze len tak kratko,boli sme s nozickami u lekara uz nemusi byt baleny na siroko teraz bude mat viac miesta v nohaviciach 🙂.janka ja budem rada ak sa v lete uz konecne dostanem domov my by sme chceli ist pozriet na moravu v auguste ukazat drobca.

junovka
11. mar 2008

😀 😀 😀 😀 vdaka , Mati.

A koho mate Vieri na Morave?Moja svokra pochadza z Moravy 😝

junovka
11. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 vytesujem sa, lebo sme kupili umyvacku riadu 😉 Manzel ju teraz zapojuje 😎

viera78
11. mar 2008

maly ma tam krstnych,junovka aby vam riad dobre umyla,nieze on prides 🙂 .

junovka
11. mar 2008

Dufajme 😉 Potom dam vediet.

martinabarak
11. mar 2008

A kde si nakoniec kupila ?

martinabarak
11. mar 2008

Mrkla som do temy riadu do mw, tak moj manzel by ti poradil, aby si si dokladne precitala navod 😀 😀 😀
Lebo ja ich necitam a potom dostavam prednasku o navodoch 😀

junovka
11. mar 2008
viera78
11. mar 2008

ako dopadlo skusobne umyvanie riadu?

junovka
11. mar 2008

zatial, este nijak, nakolko neni naplnena+nemame na to este cist.prostriedky.Zajtra predpokladam 😀
Inak,neviete kde by som zohnala neake lacne taniere a pribory, taktiez aj umele, pre Nelku 😅 😕 ?Je to teraz problem, lebo ked dam umyt tie taniere a pribory co mame, tak nebudeme mat z coho a s cim jest 😀 😅 😅

janka08
autor
11. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,,,,

junovka
11. mar 2008

😕 😕 ............

janka08
autor
12. mar 2008

pekne ranecko 🙂

petka.m
12. mar 2008

dobré ránko všetkým 😵

petka.m
12. mar 2008

vlasti aká si kočka na tej novej fotke 😉