• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
jani meníš fotky ako ja, aj ja som dnes zmenila :wink:
12. mar 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz musela zmeniot ked tu kazdy meni foto :sunglasses:
12. mar 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vy tu všetky meníte fotky a teraz vás neviem rozoznať :grinning: , už som si zvykla na tie staré...
jeeej Jani, vidim ze aj ty nove foto :wink: nakazila som vas? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mycka fici :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava ako umyje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
peti tak to mas pravdu ani ja neviem kto je kto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vlasti to mame asi od teba.dnes je na prechadzku zima vsak
12. mar 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj jani a poriadna vyzerá byť...u nás to dnes istí balkón :wink: .
v piatok idem ku kaderníčke, tak možno cez víkend zmením foto aj ja. Ked už ste s tým všetky začali :grinning: . Vlasti, tak ako vravíš, si nás všetky nakazila :wink: ...
A zajtra do poradne, tak som zvedavá koľko Dianka meria a váži.
12. mar 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som tiez vyuzila balkon ved som si ho aj na ten ucel vypratala a drahy si tam nasackoval letne gumy takze ta mame ako v pneuservise :angry: :angry: :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: super,
peti :wink: kam ideš ku kaderníčke ???
12. mar 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby u nás už začína kropiť :angry: .
Jani aj my máme na balkone bycikle ale našťastie sa tam zmestí aj kočiarik :wink: .
Beji ja chodím už asi rok k jednej kočke, má kaderníctvo v meste. Som s ňou veľmi spokojná, aj čo sa peniažkov týka.
12. mar 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co ti bude robit
12. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka myslíš kaderníčka? :grinning:
12. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ano
12. mar 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, asi podla nalady,ale tak max.do pol 7,lebo potom uz ukladame malu.no idem nieco ukuchtit,mala zaspala.
12. mar 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mony a co aj mne zas nieco treba :frowning2:
12. mar 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Jani ako sa ma Marko ? Sebastian sa najnovsie hanbi cudzich ludi - dava hlavicku na bok a hanblivo sa usmieva, je zlaty :dizzy_face:
12. mar 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strihať, fúkať a žehliť...ako vždy :wink: . mne sa vlnia vlasy, tak si ich musím žehliť, lebo to neznášam...tie moje kučery :angry: .
12. mar 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marko celko ujde dnes je nejaky ufnukany :cry: mati dviha sa Sebastianko na styry??? ako vase papanie
12. mar 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby to sa ešte nestalo, dnes sme tu asi všetky pokope, normálne nestíham čítať :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to sa aj ja cudujem ale vlasta nejak vypadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak vcera som bola na cistenie pleti tak my cistila s takou lampou nemate nejaka s tym skusenost
12. mar 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja ti poviem pravdu, ja som v živote nebola u kozmetičky, takže ja ti veľmi neporadím. a bola si spokojná?
12. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka to asi hej :grinning:

Nie Jani, nedviha sa - je lenivy, on bude skor chodit ako lozit po styroch. A Marko ?
Kamoske tiez prvy syn nechcel lozit a zacal skoro chodit a druhy zasa len lozil a ne a ne chodit...
12. mar 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiez bola pvry krat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zeby ma manzelik nespoznal sa povedat neda :grinning: nevidim zeby som opeknela :grinning:
12. mar 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som, nestiham citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelka spinka???
12. mar 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som uz bola parkrat u kozmet, ale so ziadnou lampou mi nic nerobili :grinning: Co si sa vyhadzala alebo daco zle ?
12. mar 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chodila do Vanku na kozmetiku a to bolo pred svadbou, ktorú som mala v roku 2002 :sunglasses: potom počas tehotenstva a po porode som mala plet ako poprhlenu, do kaderničky som chodila najskor na KVP, potom vedla Čierneho Orla a teraz som bola v Carfoury :wink: takže moja starostlivosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy?????? :sweat_smile:
Jani, tebe chcem ak mozem poradit, nedavaj Marko do chodaku, najviac tak asi 10-20 minut za cely den, lebo takto sa ti po 4 nenauci.To mam vyskusane pri Timke.Najprv chodila v chodaku asi mesiac, pokial sa nevyvratila, odlozila som chodak a zacala lozit. :wink:
hovorí sa že chlapci sú v tomto lenivejší. kamoške sa tiež malý začal staviať na nožky a vôbec nechcel loziť, tiež si mysleli že bude rovno chodiť, ale nakoniec v 10 mesiacoch začal aj loziť :slight_smile: . ale to každé bábo inak. a aj to je pravda, že niektoré detičky vôbec nelozia, len rovno chodia.
ja fakt nestíham čítať :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie mati nevyhadzala.myslela som ze ta zmena po cisteni bude hned vyditelna ale nie je :angry: vlasti to pise aj na navode ze najviac 20min
12. mar 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok