Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
12. mar 2008

ja si ju tiez rozhodne kupim je to kopu usetreneho casu.mati budete sa stahovat 😕

martinabarak
12. mar 2008

V noci papa kazde dve hodky ☹ a este rano a niekedy desiata aj olovrant miesto cajika. Na veceru mu davam kasu a niekedy vydrzi spat aj 4-5 hodin.

janka08
autor
12. mar 2008

a kasu aku papate?a vyzicky uz papate

martinabarak
12. mar 2008

Chceli by sme nieco vacsie a asi to bude nejaky domcek, len este musime vyriesit peniazky....

janka08
autor
12. mar 2008

teraz mate kolko izbovy

petka.m
12. mar 2008

jooj maťka tak to vám závidím, aj ja by som chcela domček...
janka inak ivanová už v šaci nerobí. už má vraj vlastnú ambulanciu.
a už vieš čo budeš variť? lebo asi v tej rýchlosti sme ti zabudli poradiť 😀 . ja si vždy varím aspoň na 2-3 dni. minulý týždeň som si robila koložvársku kapustu, neviem či to máš rada.

martinabarak
12. mar 2008

Kupila som naraz vsetky kase, co boli v knizke DM a ziedol uz nestle prvu kasu, hami bananovu a marhulovu mame este otvorene a vcera som otvorila aj hipp no ten mu dako nechutil....
A papame aj vyzivky Hipp aj Ovko sme mali. Vcera tato kupil Hame a jem vsade modifikovany skrob 😒 .

Ake kupujete vyzivky vy?

petka.m
12. mar 2008

maťka ja presne tie čo píšeš Ovko a Hamé

janka08
autor
12. mar 2008

ja ju mam rada ale bojim sa este kapustu aby my maleho v noci nenafuklo.ordinaciu ma v novej ale ma velmi vela pacientov.vyzivku marko nema rad 😠 😠

martinabarak
12. mar 2008

Mame dvojku bez balkona, no 63 m2, cize velku chyzu.... My by sme chceli taky byt ako mame, len o izbu vacsi v rozumnej cene a taky nie je 😒

bejula
12. mar 2008

ok baby, asi sa lučim lebo nemám čo pridať k Vašim odpovediam, dufam, že sa nikedy aj stretneme 😉

martinabarak
12. mar 2008

A co mu teda robis, ake ovocie? Lebo Sebastian nechce jablko na ziaden sposob, len vo vyzive.... 😒

petka.m
12. mar 2008

jooj janka prepáč úplne som zabudla, že kojíš. tak francúzske zamiaky, tie sa chystám robiť zajtra.

martinabarak
12. mar 2008

Ja papam aj kapustu 😉 A ako robis kolozvarsku, lebo mam kapustu v chladnicke.....

petka.m
12. mar 2008

aj ja sa rozlúčim dianka už konečne vstala, od 11-tej spinkala. tak ideme papkať.

petka.m
12. mar 2008

maťka potom ti dám vedieť...len sa napapáme 😉

martinabarak
12. mar 2008

O.k. Petka. Jani ty si este tu, ci uz som sama 😕 😕 😕

petka.m
12. mar 2008

Prišla sesterka, tak až teraz som sa tu dostala. No Maťka, ja robím tak, že: pomastím pekáč, dám tam kapustu. Z bravčového mäsa normálne urobím perkelt. Len to mäsko pokrájam na drobné kocky. Ten perkelt dám na tú kapustu, potom vysypem nato ryžu, klobásku na kocky nakrájanú a vrch zas zakryjem kapustou. A zalejem kyslou smotanou. Pečiem odkryté asi hodinku.

martinabarak
12. mar 2008

Hmm, asi dam kupit muzovi bravcove a bude zajtra 😝

petka.m
12. mar 2008

ja to zbožňujem, mňam. maťka a ked budeš robiť ten perkelt, tak zrob tak, aby bolo viac šťavy, aby to nebolo také suché 😉 .

junovka
12. mar 2008

haloooo 😕 ............

janka08
autor
12. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 ...

junovka
12. mar 2008

Ty, brdo!!!To su temy na Volnej diskusii 😲 😝 A admini asi chrapu 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
12. mar 2008

ake 😲 😲 😲 😲 😲 😲

junovka
12. mar 2008

citaj 😀 😀 😀 😝 😝 😝

janka08
autor
12. mar 2008

tak to je sila 🤐

junovka
12. mar 2008

😕 😕 😕 😕 😕 😕 .........

janka08
autor
12. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....

junovka
12. mar 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ..............

janka08
autor
12. mar 2008

timka nevstava zajtra do skoly????