Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

lenkalienka4
2. dec 2007

nie neprsalo, boli sme v kauflande a aj v bale, lebo ja neznasam v kauflande tych dochodcov, no na nervy.

nera
2. dec 2007

aj my chceme ísť na prechádzku, no ešte nech spinká a potom ke´d sa zobudí tak vyrazíme...včera som videla časopis na plaetenie a som zaváhala, tak dnes chcem si kúpiť a niečo maličkej upliecť, keď mi to časovo dovolí 😵

janka08
autor
2. dec 2007

Ty dochodcovia strasne no aj nas to raz caka ☹

lenkalienka4
2. dec 2007

nera, po fin. stranke sa ti oplati pliest?

junovka
2. dec 2007

myslis Evi, ze ja s nadsenim som sla byvat k svokre?Podla mna to neni o povahe, ale zatial som nepoznala ziadnu babu,ktora by bola spokojna, ze zije so svokrou.

Prave naopak, nepoznam tu nikoho,lebo ti hovorim,ze stale sa tu menia ludia.

lenkalienka4
2. dec 2007

no hej, ale mna to stve ked idem s kociarom a stare baby sa tam strkaju a vsade chcu byt prveeee, abo minule ked mali lacny cukor sak sa isli pozabíjat!!!! a bol iba o 1SK lacnejsi ako v bale, no strasne s nimi. Ja som taka stastna ze je tu bala, chodim tam kazdy den a je to super obchod

nera
2. dec 2007

joooj Vlasti ja viem, že nie, veď každý chce mať svoje súkromie...žiť podľa svojho, moja sestra žije so svokrou, nemusíš mi nič hovoriť, ja len som chcela povedať, že my sme mali šťastie, lebo ani nevieme ako sa nám to podarilo...čo sme tomu veľmi radi...
a čo sa týka povahy, niektorí sú aj tolerantné svokry, ale to je už riadny zásah do súkromia a riadne obmedzovanie....a to je ťažké - poznám to
lenka - pletenie sa podľa mňa oplatí, ja to síce beriem ako relax, ale ja mám svetrík, či pulovrik, šál...za pár korún...

lenkalienka4
2. dec 2007

este co ste sa bavili o tych prikrmoch. aj ja som zacala veeelmi skoro, kojila som a s prikrmami sme zacali uz v 3 mesiacoch 😅

lenkalienka4
2. dec 2007

nera: tak ked sa to oplati tak plet o 106 😀

nera
2. dec 2007

lenka - hej keby som mohla pri malej....niečo som stihla ke´d bola maličká a bola som pri mamke, ale teraz a tu je to ťažké, ale chcela by som urobiť svetrík tak uvidím...

nera
2. dec 2007

Vlasti - ináč všimla som si, že sa to tu nejak mení, ale myslela som si, že v tých 3-izbových ostávajú...

janka08
autor
2. dec 2007

Tak my odchadzame na prechadzku tak dufam ze vas tu potom najdem.Leni my neskor hodime rec o tych prikrmoch.tak neskor

junovka
2. dec 2007

aj v nich sa tu meni, lebo niekto dava aj do podnajmu byty.

leni, a teraz ake mlieko pijete?

junovka
2. dec 2007

vsetci ste teraz vonku??? 😨 😨 😨 , teraz potme?mna by teraz nikto vonku nedostal 😨

sun6
2. dec 2007

halooo je tu niekto?

junovka
2. dec 2007

zdes 😉

sun6
2. dec 2007

teraz sme sa vratili, boli sme sa prejst. Hrozna zima.

junovka
2. dec 2007

ved hovorim,ze do takeho pocasia ma nik nedostane...dnes je pocasie akurat na choroby

sun6
2. dec 2007

to mas pravdu. 🙂 neboli sme dlho...

junovka
2. dec 2007

hovoris sun, ze nepoznas tu pani, co som ti doobeda o nej napisala...z Peresa?

sun6
2. dec 2007

nie, ja tu nikoho nepoznam ... hoci tu uz niekolko rokov byvame... ale kazdy den som bud v meste, na jazere, markete a ...

junovka
2. dec 2007

tebe je fajn...nemusis ani chodit vonku s malym, ty das maleho do kocika, ak ti zaspi, tak mozes ist dnu a maly ti je na dvore,ci nie?

sun6
2. dec 2007

niekedy ho nechavam na dvore, ale strach ze ho tam nenajdem...

sun6
2. dec 2007

asi aj na jeho prve rande pojdem s nim. 😀 srandujem

junovka
2. dec 2007

...a vidno ho z ulice,ked je na dvore?

sun6
2. dec 2007

nevidno ho

sun6
2. dec 2007

pouzivas skype?

junovka
2. dec 2007

co je to 😅 😅 😅 ja taky antitalent do PC 😅 😅

sun6
2. dec 2007

ake mliecko ti mala papa?

sun6
2. dec 2007

telefonovanie cez internet.