Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
14. mar 2008

zatial spinka

petka.m
14. mar 2008

vidíš jani a už sa ti podarilo predať ten kočiarik?

janka08
autor
14. mar 2008

este zatial nie ☹ dianka este spinka?

petka.m
14. mar 2008

ešte zatiaľ spinká, už hodinku, tak som rada. a prečo chceš jani predať ten kočiarik, veď to je trojkombinácia, či nie? a máš tam aj športový?

janka08
autor
14. mar 2008

lebo tu demu uz nechcem a ten co je trojkombinacia ten polsky kociar ten si necham ten sa nam zide v lete na chatu a aj teraz ho pouzivam.ja by som chcela len cisto sportiak.inak kde skladujes kociar

petka.m
14. mar 2008

ale ja som myslela, že aj tá dema je trojkombinácia a že tam máš aj športový. jani ja na chodbe, vedľa botníka. inde nemám kde...a ty?

janka08
autor
14. mar 2008

dema je dvijkombinacia my ichmame obidva na chodbe pred dveramy uz len cakam kedy rano nebudu 😀 a o ktorej mate olovrant

petka.m
14. mar 2008

okolo piatej a vy jani? no nesranduj, aby ste nedopadli jak my so sedačkou 😀 . teraz sa mi smeje, ale vtedy mi nebolo všetko jedno. ešte aj teraz ked si nato spomeniem tak 😠 . a ideš dnes s malým vonku?

janka08
autor
14. mar 2008

my tiez o piatej a co papate medzi obedom a olovrantom???dnes ho chce zobrat vonku babka ale pojdem aj ja s nimy.ake plany mate na leto?

petka.m
14. mar 2008

janka nič, obed a potom olovrant. ale to všetko závisí od toho kedy má obed. za obedom mi vydrží 3,5-4 hodinky. takže ked dnes bude obedovať okolo 13,30 tak až okolo 17-17,30 bude mať olovrant.
jani zatiaľ nič neplánujem, ale ked niekde pôjdeme tak len tu možno na Slovensko, k moru by som ešte s takým malým bábom nešla. a toho roku by nám to ani finančne nevyšlo. ale svokrovci majú chatičku, tak aj tam budeme často chodiť.
a vy idete do toho Maďarska, čo si minule spomínala?

janka08
autor
14. mar 2008

asi ano ked to vyjde.my mame tiez chatu takze vecsinou budeme leto travit tam ale uz sa tesim 😀 neznasam to obliekanie maleho vzdy sa pri tom riadne certi 😠

petka.m
14. mar 2008

no veru a to ti nehovorím ako sa zapotím ja, no ale veď to určite poznáš. aj ja sa už teším, mne bude stačiť ked už bude tých 20 st. zas veľmi veľké horúčavy nemám rada. a kde do Maďarska sa chystáte? a viete po maďarsky?

janka08
autor
14. mar 2008

ani ja nemam rada take velku horucavy.ja ked som rodila tak boli rekordne teploty 😝 lekar vravel ze robia len surne sekcie lebo vraj nemaju klimu.dobre ne?a vraj je saca najlepsie.houby 😎 ja neviem ani slovo po madarsky.ja by som chcela ist velmi k moru ale este sa to toho roku neda snad na buduci

petka.m
14. mar 2008

aj ja som rodila, ked boli horúčavy. minulého roku strašne skoro prišlo leto, už v máji boli 30-tky 😝 . a s tým veľkým bruchom som sa potila jak slon 😀 .
jani a na koľko chcete ísť? máte to už rezervované? síce v maďarsku sa dohovoríš aj po nemecky, ak vieš 😉 .

janka08
autor
14. mar 2008

a ktoreho maja???to bude vybavovat draheho znamy apojdeme na tyzden 😵 ale pri malom to nebude asi dovolenka 😢

petka.m
14. mar 2008

ale jani možno budeš prekvapená a užijete si to všetci traja 😉 . ja som mala termín 30.5. ale malej sa nechcelo tak sa narodila až 13.6., som tam chodila jak na klavír už... 😀

petka.m
14. mar 2008

a kedy chcete ísť, v júly alebo auguste?

janka08
autor
14. mar 2008

to bude mat marko rok tak to by uz malo byt o.k.idete dnes von??a co cez vikend?inak minuleho roku na velku noc bolo uz pekne teplo ked si dobre pametam

petka.m
14. mar 2008

dobre si pamätáš 🙂 . určite pôjde malá vonku, ale ja idem ku tej kaderníčke, tak s ňou pôjde manžel. ona ešte furt spinká, asi dospáva ten včerajšok 😅 .
cez víkend ešte neviem, manžel mal včera narodky, tak mu asi prídu gratulovať naši aj svokrovci.

petka.m
14. mar 2008

a vy? chystáte sa niekde?

bejula
14. mar 2008

ahojte babenky 😉 , no my sme choré, v noci o jednej Bianulka mala teplotku a ja som mala nenormalne škrabanie v hrdle, čiže krásne počasie a mi budeme doma, ešte že včera sme vybehli von 😉
peti 😉 chcem Ti poradiť, ak mala nechce spať, tak ju nenuť bude spať len raz na deň, poznám dievčatko, ktoré vobec nechcelo spať a ani potom, proste to nepotrebovalo, a mne baby hovorili, keď bola mala , že to musi dva krát na deň spať, tak som ju nútila , niekedy aj v kočíku 😒 teraz by som to určite riešila inak...
majullinka 😉 to fakt pekné od Vás, takto sa starať o opustené bábetka, fakt klobúk dole 🙂 🙂 🙂

petka.m
14. mar 2008

ahoj beji, tak to je mi hrozne ľúto, že ste choručké. prajem skoré uzdravenie a bianke posielame veľkú pusinku. Beji ja ju ani nenútim spinkať, ked nechce tak nechce. Ona ani na silu nevie zaspinkať, pretože ja ju ani neuspávam a ked je unavená,tak zaspí aj sama 😉 .

bejula
14. mar 2008

presne Peti 😉 pri druhom to budem už tak robiť, stale pridem k tomu, že každé dieťa je iné 😉

petka.m
14. mar 2008

a kedy chystáte druhé 😀 ?
ja aj keby som chcela, tak ju neuspím, lebo ked ju vezmem tak na ruky že ju chcem akože uspať, ona sa začne na mňa smiať, lebo si myslí že sa s ňou šalím 😀 .

petka.m
14. mar 2008

a boli ste aj u dr. Beji?

bejula
14. mar 2008

nie, vieš to máš tak ak ma teplotu treba ju zraziť, ak ide je všetko ok ,ak nie tak myslim len v najnutnejších prípadoch sa ide k Dr. po 3 dňoch samozrejme normálna teplota trochu zvýšená
v našom prípade bolo to len v noci a lieky už viem čo a ako ...

petka.m
14. mar 2008

tak to nieje až také zlé...chvála bohu. a kedy ju chceš dať do škôlky? asi na 3 roky, že? a ty sa ešte neobzeráš po nejakej robote?

bejula
14. mar 2008

ano na 3 roky do škôlky a uvidime, či sa nerozhodneme pre druhe ... 😒 al. 😅

petka.m
14. mar 2008

beji musím končiť, malá mi vstala a aj naši prišli. my nemáme na seba šťastie ☹ . tak sa nehnevaj. prajem pekný dník a bianka nech sa čím skôr uzdraví 😉

junovka
14. mar 2008

😕 😕 😕 😕 😕 .................