• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
:confused: ty pubertaci su zasa vo volnej diskusii :unamused: Nechapem, ze ich nevedia dako zablokovat.
14. mar 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, nemas zaujem o kupon na Fotoknihu?
14. mar 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chlapy sa my kupu :slight_smile:
14. mar 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ............
14. mar 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj baby... inak ja nie som z Terasy, ale som nejaká nasleplá... Jednu temu Košičanok som našla uzamknutú a potomuž len tuto... A teraz vidím aj inú - celokošickú :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Robili ste si už fotoknihu???

Ja teraz robím fotoknihu z našej svadby. Je čudné, že som našla na to čas až teraz pri 2 deťoch... Kamoške som písala, že konečne trošku času a pustila som sa do svadobných foto... A ona, že tiež ešte nemá svadobný album, že asi by sa im tiež zišli dvojčatá (ona má "len" sólo kus - ZATIAL :grinning: )

ja neviem vložiť text tam... neviete ako sa to robí? potrebujem proste k foto dať text... okienko na text si spravím, ale ako tam dostať písmenká do toho okienka nemám šajn. neporadí niektorá?
14. mar 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko budicek uz 06,00 :frowning2: najjulinka ved to nevadi ze niesi z terasy tu u nas malo kto je z terasy a nevadi nam to :slight_smile: inak najjulinka ake su deticky pocuvaju?????inak my noc otrasna :angry:
15. mar 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka my podobne,najtulinka ja tiez niesom z terasy a som tu.co bolo markovi jani?
15. mar 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nic mu nebolo ale tak zle spal :unamused:
15. mar 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti ta posledna fotka je super :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...................
15. mar 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zase nove foto?????
15. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take som chcela :sweat_smile: :sweat_smile: Tak, sa mi konecne podarilo.

Inak, neviem ktora z vas davate Nutrilon 2/modre/, ale ja som ho v DM kupovala za 138 Sk 300g a teraz stoji uz 176 Sk!!!!!!Nieco nenormalne!!! :angry: :angry: :angry: Este ze prechadzame uz na Nutrilon 3 :wink:
15. mar 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matejkovi vsetko najlepsie k 3 mesiacikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sa pripajame vsetko naj....a vela zdravicka :dizzy_face: inak vlati my pijeme to francuzske a v kaufliku stoji 180 a hypernove sme ha kupili za 140 :confused:
15. mar 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka dakujeme,my kupujeme nutrilon1 a tiez zdrazel a ani ho v lekarni nemaju musia nam ho objednat takze tam niekedy chodime na 2krat.
15. mar 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....
15. mar 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes poobede som Lucinku nechala manželovi a vzala som do DM drogerie len Kristiána... Ludia jediný chlap, ktorý neotravuje pri nákupoch... Díval sa díval, zistil, že nuda, tak spal... Lucinka neznáša nákupy... Ja som si všetko v obchode popozerala - vela som nenakúpila.. SBSka už po mne čumela, ale oni nevedia čo je v klude obzerať :wink:
15. mar 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli ako stihas dve deti rovnakeho veku :confused: mne sa zda ze marko je za 4deti :grinning:
15. mar 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ...
15. mar 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte................
15. mar 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, chcem sa ta opytat....aj tebe napisala emjee/admin/, ze si mas zmenit foto na tvoje realne?Mne napisala, ze nemozem mat foto svoje deti :frowning2:
15. mar 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne napisali, že nemožem mať svoju foto z detstva..... :unamused: Akože nevymaknu každeho hned... Takže niekom u to napisu po prvom prispevku a niekto s neaktualnou alebo nie svojou foto existuje aj pol roka :wink:
15. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vraveli, ze mi ju zmazu, ked si nezmenim :unamused:
15. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nepisali :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyborne :angry: tusim na mne sedia :wink:
15. mar 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junvka: nesedia na tebe... Aj mne na to po čase prišli :wink: A nebonzni janku :wink: Je to o náhode... Proste si niekoho všimnú a "riešia" :unamused: Mala si proste smolu - všimli si Ta :grinning:
15. mar 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli :grinning: :grinning: :grinning: deticky vam spinkaju???
15. mar 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze su spokojni :angry: :angry: :angry:
15. mar 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste dnes porabiali?Mam pocit, ze Nelke sa kasel zhorsuje :cry: :cry: neviem, ale dnes je 3 den odkedy jej davam Stodal na kasel, tak neviem, ci to je ten ucinok, aby vykasliavala to co tam ma, alebo fakt sa jej to zhorsilo :confused: :unamused:
15. mar 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok