• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
:angry: trochu sa oteplilo, a daky jehovisti mi zasa zvonia na dvere, ked maly spi :angry: Celu zimu nic a teraz zasa....
17. mar 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi nehovor, že to su take baliky veci a 17 000,- no zbohom, no tak to u mojho manzela nepochodi a myslim, že to bude velmi kratke stretnutie.... :wink:
aj mne to vadilo, ak mi mala zaspal a vtedy bud robotnici prisli na poschodia robit nieco al. ako ty vravíš... pár krát som aj vybehla, že si to neželám aby buchali a mala som ich ... :angry:
17. mar 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Moj manzel sa drzal, pretoze mu to bol kamarat, ktory sa zaucal, tak mu daval cistit tie najspinajvejsie veci ako sprchovy kut, zanesenie na spodku kohutika a pod. Tak si najdi najspinavejsie miesta, kde nevies dobre cistit a daj im to ... :grinning:
17. mar 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vieš čo ja už rozmýšľam, či to nezrušiť, veď môj muž je schopný ... :unamused: ja som myslela, že keď už tak koberec v obyvačke, lebo je belgický ... vyzerá super, ale strašne sa ťažko čistí, tak som myslela, že keď tak to ale nič viac ... :unamused: no teraz už som .... :angry:
17. mar 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac mne sa to tak nechcelo pocuvat, a maly co inokedy spal len polhodinu, akurat vtedy spal 2 hodiny a az ked odisli sa zobudil ... Este som ho tak natocila a nezavrela nanho dvere, aby ho to zobudilo a on nic..... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: mati , no mne ma prist od nejakej fy Raypath..??? nepamätám a kto ti zvonil ???? :fearful:
17. mar 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepamatam si nazov firmy :unamused: a zvonil mi taky dedusko s mladsim panom a dali mi len letak, lebo ma uz pozna, ze nikdy nemam zaujem sa rozpravat...

Robim dotaznik pre mama a ja :wink: http://www.dietaaja.sk/dotaznik.php#skok15
17. mar 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme za gratulacie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: inak dnes nam prislo vyuctovanie za elektriku a mame nedoplatok 2500 :confused: :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze mam na vsetky pristroje z ktorych trcia kable i idu do zasuvky obmedzeny pristup :grinning: :grinning: :grinning: a to este nehovorim o konovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati :wink: , to ťa oslovili, aby si robila dotaznik ???
cau janka :wink: čo to je konovy??? no zbohom, to isto moj muž už trpne aky nedoplatok budeme mať :frowning2:
17. mar 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, to ti povedala polovicka :grinning:

Bejula, len som sa pozerala na ich stranku a nasla ho, tak som im ho vyplnila... :wink:
17. mar 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze uz aj tu na kona sa my obmedzy pristup :sweat_smile: beji aj vy by ste mali mat teraz vyuctovanie??a to som zvedava na vodu a teplo :confused:
17. mar 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, len o tie veci sa stara manzel, ja len viem podľa jeho nálady, či je nedoplatok al. preplatok... :wink:
tym že varime a perieme sa naši mužíci nemôžu sťažovať na MK, veď aspoň tu pokecáme keď chceme, nie mamky???? :wink:
17. mar 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, teraz je doma novy clen rodiny a aj ty si od jula doma, takze si msylim, ze aj u nas bude podobne...
17. mar 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ano beji mas pravdu :wink: mala spinka?
17. mar 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk do volnej zasa je tam ten uchyl :angry: mati co mate nove???
17. mar 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, kukla som tam a pisu aj do normalnych tem...podla mna su to decka...
17. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nove? Tak posledne dni sme daky mrzuty aj cez den, no ziaden zubok este nevidim a ani jest uz nam nechuti po sediacky. Musim sa s nim prechadzat po izbe a tak vsetko spapa... :confounded: Uz dala Markovi papat dake piskotky ?
17. mar 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozné :angry:
teraz zaspala pred telkou :slight_smile: tak som ju len preniesla :slight_smile:
autor
podla mna nejaka zakomplecxovana kra.. :zipper_mouth: co robi sebastianko???
Sebastianko uz od 11tej spinka, tak cakam kedy sa zobudi....
17. mar 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to pekne spinka :slight_smile: marko spi od 11,45 ale uz je asi hore.seby stale tak spinka???
17. mar 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie vobec, neviem co ho zmohlo :slight_smile: Spi tak 3-4x denne po max. hodine. A co te piskotky, co som sa ta vyssie pytala ?
17. mar 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mu davam normalne piskoty ved aj my sme ich jedli a sme tu :wink: zajtra bude mat jogurt :fearful: tak uvidime ako mu bude chutit kedze vyzivu nechce. a dostal uz aj rohlik do ruky od krsnej ale to som zbadala az neskor ked spasal skoro polku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este ziadne, preto sa pytam. Uz je maly hore, tak ideme obedovat a mozno aj vonku, tak zatial papaaaaa...
17. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marko este spinka a tu nikoho
17. mar 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :frowning2: ,......
17. mar 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako ste dopadli????
17. mar 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme už naspäť doma....celkom sme si oddýchli, najmä maličká
17. mar 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelka ma zapalenu dych.trubicu a vraj jej to lezie na pridusky.Tak, dufam, ze nepolezie.nASADILA NAM atb+hEDELIX. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

iNAK, mARKOVI VSETKO NAJLEPSIE K 8 MESIACIKOM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A vy ste uz boli u dokiny??
17. mar 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme zajtra :unamused: dakujeme :slight_smile: ahoj evi
17. mar 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok