Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
17. mar 2008

😠 trochu sa oteplilo, a daky jehovisti mi zasa zvonia na dvere, ked maly spi 😠 Celu zimu nic a teraz zasa....

bejula
17. mar 2008

to mi nehovor, že to su take baliky veci a 17 000,- no zbohom, no tak to u mojho manzela nepochodi a myslim, že to bude velmi kratke stretnutie.... 😉
aj mne to vadilo, ak mi mala zaspal a vtedy bud robotnici prisli na poschodia robit nieco al. ako ty vravíš... pár krát som aj vybehla, že si to neželám aby buchali a mala som ich ... 😠

martinabarak
17. mar 2008

😀 Moj manzel sa drzal, pretoze mu to bol kamarat, ktory sa zaucal, tak mu daval cistit tie najspinajvejsie veci ako sprchovy kut, zanesenie na spodku kohutika a pod. Tak si najdi najspinavejsie miesta, kde nevies dobre cistit a daj im to ... 😀

bejula
17. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 no vieš čo ja už rozmýšľam, či to nezrušiť, veď môj muž je schopný ... 😒 ja som myslela, že keď už tak koberec v obyvačke, lebo je belgický ... vyzerá super, ale strašne sa ťažko čistí, tak som myslela, že keď tak to ale nič viac ... 😒 no teraz už som .... 😠

martinabarak
17. mar 2008

Inac mne sa to tak nechcelo pocuvat, a maly co inokedy spal len polhodinu, akurat vtedy spal 2 hodiny a az ked odisli sa zobudil ... Este som ho tak natocila a nezavrela nanho dvere, aby ho to zobudilo a on nic..... 😒 😝 😀

bejula
17. mar 2008

😀 😀 😀 mati , no mne ma prist od nejakej fy Raypath..??? nepamätám a kto ti zvonil ???? 😨

martinabarak
17. mar 2008

Nepamatam si nazov firmy 😒 a zvonil mi taky dedusko s mladsim panom a dali mi len letak, lebo ma uz pozna, ze nikdy nemam zaujem sa rozpravat...

Robim dotaznik pre mama a ja 😉 http://www.dietaaja.sk/dotaznik.php#skok15

janka08
autor
17. mar 2008

dakujeme za gratulacie 🙂 🙂 🙂 🙂 inak dnes nam prislo vyuctovanie za elektriku a mame nedoplatok 2500 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ takze mam na vsetky pristroje z ktorych trcia kable i idu do zasuvky obmedzeny pristup 😀 😀 😀 a to este nehovorim o konovy 😝

bejula
17. mar 2008

mati 😉 , to ťa oslovili, aby si robila dotaznik ???
cau janka 😉 čo to je konovy??? no zbohom, to isto moj muž už trpne aky nedoplatok budeme mať ☹

martinabarak
17. mar 2008

Jani, to ti povedala polovicka 😀

Bejula, len som sa pozerala na ich stranku a nasla ho, tak som im ho vyplnila... 😉

janka08
autor
17. mar 2008

ze uz aj tu na kona sa my obmedzy pristup 😅 beji aj vy by ste mali mat teraz vyuctovanie??a to som zvedava na vodu a teplo 😕

bejula
17. mar 2008

ano, len o tie veci sa stara manzel, ja len viem podľa jeho nálady, či je nedoplatok al. preplatok... 😉
tym že varime a perieme sa naši mužíci nemôžu sťažovať na MK, veď aspoň tu pokecáme keď chceme, nie mamky???? 😉

martinabarak
17. mar 2008

Jani, teraz je doma novy clen rodiny a aj ty si od jula doma, takze si msylim, ze aj u nas bude podobne...

janka08
autor
17. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ano beji mas pravdu 😉 mala spinka?

janka08
autor
17. mar 2008

kuk do volnej zasa je tam ten uchyl 😠 mati co mate nove???

martinabarak
17. mar 2008

Hej, kukla som tam a pisu aj do normalnych tem...podla mna su to decka...

martinabarak
17. mar 2008

Nove? Tak posledne dni sme daky mrzuty aj cez den, no ziaden zubok este nevidim a ani jest uz nam nechuti po sediacky. Musim sa s nim prechadzat po izbe a tak vsetko spapa... 😖 Uz dala Markovi papat dake piskotky ?

bejula
17. mar 2008

hrozné 😠
teraz zaspala pred telkou 🙂 tak som ju len preniesla 🙂

janka08
autor
17. mar 2008

podla mna nejaka zakomplecxovana kra.. 🤐 co robi sebastianko???

martinabarak
17. mar 2008

Sebastianko uz od 11tej spinka, tak cakam kedy sa zobudi....

janka08
autor
17. mar 2008

tak to pekne spinka 🙂 marko spi od 11,45 ale uz je asi hore.seby stale tak spinka???

martinabarak
17. mar 2008

Nie vobec, neviem co ho zmohlo 🙂 Spi tak 3-4x denne po max. hodine. A co te piskotky, co som sa ta vyssie pytala ?

janka08
autor
17. mar 2008

ja mu davam normalne piskoty ved aj my sme ich jedli a sme tu 😉 zajtra bude mat jogurt 😨 tak uvidime ako mu bude chutit kedze vyzivu nechce. a dostal uz aj rohlik do ruky od krsnej ale to som zbadala az neskor ked spasal skoro polku 😝

martinabarak
17. mar 2008

Ja este ziadne, preto sa pytam. Uz je maly hore, tak ideme obedovat a mozno aj vonku, tak zatial papaaaaa...

janka08
autor
17. mar 2008

marko este spinka a tu nikoho

junovka
17. mar 2008

😕 ☹ ,......

janka08
autor
17. mar 2008

ako ste dopadli????

nera
17. mar 2008

ahojte tak sme už naspäť doma....celkom sme si oddýchli, najmä maličká

junovka
17. mar 2008

Nelka ma zapalenu dych.trubicu a vraj jej to lezie na pridusky.Tak, dufam, ze nepolezie.nASADILA NAM atb+hEDELIX. ☹ ☹ ☹

iNAK, mARKOVI VSETKO NAJLEPSIE K 8 MESIACIKOM 😵 😵 😵

A vy ste uz boli u dokiny??

janka08
autor
17. mar 2008

ideme zajtra 😒 dakujeme 🙂 ahoj evi