Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
17. mar 2008

chodite na Velku noc svietit do kostola?My chodime tu na Terasu k Bielemu domu. 😉

janka08
autor
17. mar 2008

my nechodim ale ked sme boli mensie tak sme chodili 🙂

junovka
17. mar 2008

Timka sa na to strasne tesi.Ked mala 2 roky, tak som jej kupila malicky kosik a vlozila tam cokol.zajaca.Na druhy rok to iste planujem zrobit aj pri Nelke 😀 😀 😉

janka08
autor
17. mar 2008

maly vstal tak ideme papat

junovka
17. mar 2008

japrave zacinam Nelka varit obedik.Dnes to mame prehodene s olovrantom 😉

petka.m
17. mar 2008

ahojte babulky, pozerám že dnes tu nejak nikoho nieje. Až na druhej strane som nás našla 😨 .
Janka, Markovi všetko len to naj naj naj k 8. mesiačikom. Dianka posiela cmuk 😉 .
Vlasti takže Nelinka je nakoniec choručká? Moja zlatá. Prajeme skoré uzdravenie a posielame božteky.

junovka
17. mar 2008

si zlata Petka 😉 Dakujeme.Dufajme, ze bude ok.Zajtra jej idem kupit Probiotika, lebo dnes mi 2x zvracala z ATB ☹ .Aj tak by som jej kupila, ale zacnem spolu s ATB davat, ked zvracia.Esteze, berie ATB raz denne len 😒

junovka
17. mar 2008

haloooo Vierka, mas kamosku z okolia Molsavy na teme Slovensko kosicky kraj 😉 🙂

petka.m
17. mar 2008

Vlasti probiotiká sú veľmi dobrá vec, našej Dianke som ich tiež dávala ked bola choručká. A dokonca ich ešte stále berie, to v rámci liečby. A má ich brať 3 mesiace. Biogaia berieme, sú dobré 😉 .
A akurát ma napadlo, to tá zastupujúca dr. nevedela, že Nelinka je chorá 😠 ? Nemám slov...

junovka
17. mar 2008

Peti, vtedy vo stvrtok este Nelka nekaslala az tak, skor chripila.Dnes bola druha zastupujuca.
Ja som tiez ked v decembri bola Nelka chora, tak som jej davala probiotika Nutrilion B.Tiez bo,li dobre.Takze, znova kupim.

Inak, ako?Uz si vychystana na Velku noc?

janka08
autor
17. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 .....................

petka.m
17. mar 2008

Aha tak potom ok, som myslela že už vtedy pokašliavala...
Vlasti ani veľmi nie, jedine okná umyté a viac ani nerobím. Nieje kedy a ked ti mám pravdu povedať, ani sa mi nechce. Neviem, či na mňa už ide jarná únava ale v poslednej dobe som strašne lenivá.

janka08
autor
18. mar 2008

druha strana 😕

rebeca10
18. mar 2008

Ahojte,ponukam znackove vecicky pre deticky rozneho veku,dovoz z Anglicka,ak mate niektora zaujem,ozvite sa mi do IP,znacky-GEORGE?NEXT DISNEY... 🙂 😉

martinabarak
18. mar 2008

😕 😕 😕 ...

martinabarak
18. mar 2008

Rebeca, ty mas sekac, alebo otvaras obchodik ? 😨 🙂

zoffka
18. mar 2008

ahoj! chcem sa spytat, ci neviete kde v ke byvaju cvicenia pre buduce mamicky.... poslite mi, prosim ip, ak o niecom viete..... diiik 🙂

martinabarak
18. mar 2008

Zoffka myslim, ze v Metropole, ale ja som nechodila....

janka08
autor
18. mar 2008

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 halooooo je tu niekto???

rebeca10
18. mar 2008

martinabarak,kamoska si otvorila v Madarsku,a posiela mi priebezne vrecia...su tom velmi kvalitne vecicky z Anglicka,mam ponuku aj na babybazari...http://www.babybazar.sk/mojeinzeraty.php

rebeca10
18. mar 2008

samozrejme-kosicankam spravim cenu 🙂 😉

martinabarak
18. mar 2008

Beky, ja chodievam do sekacov na mlynskej, v pondelok som malemu kuápila mikinu Reebook a krasne dupacky... Ak tam najdes daco znacky umbro za dobru cenu, tak beriem 😉

martinabarak
18. mar 2008

Ahoj Janka 🙂

janka08
autor
18. mar 2008

sebystiankovy vsetko len to naj........... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 rebeky nam by sa tiez zisli nejake tie teplacky a mikynky 😉

martinabarak
18. mar 2008

Dakujemeee 😉 Ako bolo u Dr. ? Sa mi mari, ze ste dnes mali ist....

janka08
autor
18. mar 2008

ideme az zajtra do poradne 🙂 povazit a pomerat.... a vy sa ako mate???

martinabarak
18. mar 2008

Celkom dobre, dik. Rozmaznavame si dieta, tym, ze ked zamrnci berieme si ho na rucky, no odvdaci sa krasnym usmevom 😀
Ako Marko a chodak, este behava ?

janka08
autor
18. mar 2008

u nas je to to iste zachvilu bude uz len na rukach 😢 uz ani hracky ho nezaujimaju 😠 uz beha len sem tam.uz chodite po styroch???

rebeca10
18. mar 2008

kocky teraz mam vacsinou letny tovar,kratky aj dlhy rukav,teplacky vobec...ale nakuknite do babybazaru......http://www.babybazar.sk/mojeinzeraty.php

martinabarak
18. mar 2008

Sebastian je lenivy, ked ho dam na brucho tak len dviha zadok, trochu sa poposuva a mrnci... Takze asi skor bude chodit ako lozit... 😀