Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
19. mar 2008

Ja som ho kupila na blasaku.Davam do nej cokol.vajicka, zajaciky, ovecky....co ta napadne.Len, adaj tolko, aby to vladala niest 😉 🙂

bejula
19. mar 2008

jasne 😀 😀 😀

bejula
19. mar 2008

ja som na blšáku nebola asi 1 a pol 😒 a ty??? to si kupovala asi skor, nie ???

janka08
autor
19. mar 2008

beji aj vy idete svetit???

bejula
19. mar 2008

my nechodime s mužom, ale idem na dedinu k babke a chcela, že ked mala by šla, tak aby som jej to pripravila 😉

janka08
autor
19. mar 2008

urcite sa bude tesit 🙂

bejula
19. mar 2008

no neviem, ked bude chladno tak... 😒

janka08
autor
19. mar 2008

inak beji neisli ste vcera doobedu a manzelom a malou smerom na terasu???

bejula
19. mar 2008

včera nie, a ja som minule išla z Galerky a išla oproti mne taka baba s kočiarom po Pražskej, tak som sa na nu usmievala, ale asi ty si to nebola .... ☹

bejula
19. mar 2008

toto, že sa nepoznáme ☹

janka08
autor
19. mar 2008

jua som zasa stretla vcera taku rodinku a myslela som si ze si to ty 😀 😀 😀

bejula
19. mar 2008

vieš my sme napadne, lebo ma okuliarky tak podľa toho nas môžeš spoznať ale ja ..... 😕

janka08
autor
19. mar 2008

ved aj ta malicka mala okuliarky tak preto som si ich vsimla 😉 my mame zeleny alebo cerveny kociarik.inak ak bude uz teplejsie tak by sme mohli dat stretko vsetky 😕

martinabarak
19. mar 2008

😉 😉 😉 fialova to vyhraaaava... 😀

janka08
autor
19. mar 2008

cau mati 😀

martinabarak
19. mar 2008

Cauko, no to by bolo super, keby ste dosli do mesta do parku s fontankou, to budu mat deturence radost 😀 Samozrejme, ked bude teplo 😉

janka08
autor
19. mar 2008

ja som si to predstavovala tiez nejak tak 🙂 inak dnes ideme do poradne 😒 mati kolko vazi Sebastianko??

bejula
19. mar 2008

ahoj mati 😉 super fialová 😉 lučim sa , večer si Vás prečítam papa 🙂

martinabarak
19. mar 2008

Janka, vobec neviem kolko vazi, bo do poradne ideme okolo 18.4. a naposledy sme boli pred mesiacom a to mal 7,2 kg....

janka08
autor
19. mar 2008

ja som velmi zvedava kolko vazi.potom asi dedko uz volal ze chce prist kocikovat tak pojde vonku,ja to tu asi prebehnem s rentamy 😝 inak stihas pri malom nieco??

martinabarak
19. mar 2008

Vcera som stretla znamu, co ma 6 mesacneho chlapceka a ma 9kg a 78 cm. Tak mne pripada moj maly pri vas ako prcek.... 😅 😒

martinabarak
19. mar 2008

Aj hej, no nie vela, no keby sa mi chcelo, tak by sa aj dalo....Ked nieco robim, tak ho necham aj vyrevat sa, nech si zvyka, ze svet nieje len on 😉 😀 😀

janka08
autor
19. mar 2008

ked aj ja si vravim vsak nech place ale potom sa my to uz nechce pocuvat tak je koniec mojej robote.Vcera som ho dala do cestovnej postiel ta to bolo placu,ale neni mozne zeby som bola stale s nim ved potom nic nestiham.predtim sa vedel aj sam pohrat a teraz ked vstane tak uz po polhodinke murci.o nervy 😀

junovka
19. mar 2008

😉 😉 😉 ..........

junovka
19. mar 2008

baby, ja totaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal kaslem na poriadky.Mne je prednejsie moje deculo,aby som sa mu venovala.Taraz spinka, konecne od rana 7.30h 😉

janka08
autor
19. mar 2008

zeby nelinka presla na jeden spanok denne?????

martinabarak
19. mar 2008

No to aj on sa rychlo zunuke. Tak mu davam postupne hracky, ked ho jedna zunuje, hned ide dalsia a tak dookola 😉
Najnovsia jeho finta je papat len na ruckach a v pohybe 😒, ked ho dam sadnut, tak sa napina a mrnci a neotvori pusu za ten svet. 😠

janka08
autor
19. mar 2008

marka zunuje hracka uz po minute.ja asi pojdem vykradnut hrackarstvo 😠

junovka
19. mar 2008

Ja nechcem byt ako moja svokra.Ta jej uz chora na poriadky, bohuzial, ale ona ma uz vazne poruchu osobnosti 😒Detom zamykala izby, aby nerobili bordel, ukryvala im hracky a chuda deti, hrali sa na 2x 2 metri.Mne je uplne jedno, ze mam rajgel v celom byte.Ved svet na tom nestoji.A potom si budem v zivote vycitat, ze som sa dietatu dostatocne nevenovala, koli poriadku??,Tak, to teda urcite nie.Ved, tie deticky tak starsne rychlo rastu, ze co nevidiet tak nam pojdu do skolky...a moja Timeika uz pomaly konci 1 triedu.Az mi je do placu, ze to tak strasne rychlo ubehlo, kde ona este bola taka malinka ako je Nelka 😢 😢 😢

janka08
autor
19. mar 2008

vlasti ja som myslela len take male poriadky vysavanie a tak podobne.co ste varili?????