• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
Este mam seged a Nelinke som teraz uvarila na olovrant puding.Inak, mala brokol.omacku so zemiakom.
19. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
markovy som dnes dala pribinacik
19. mar 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, najnovsia oblubena hracka je moje labello, dobre sa mu drzi a cmulka :wink:

Junovka, Sebastianka tak nechavam plakat raz za tyzden, ked uz mame fakt bordel :wink: :grinning:
19. mar 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A biely jogurt mu nechuti, Jani,, ze si uz dla Pribinaka?Ja som ten puding nasla v knizke od Nutrilonu, co mam z porodky. :wink:
19. mar 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam v tabulke mliecne vyrobky od 10. mesiaca. Dnes mu chcem kupit prvy rozok, tak som zvedava. Pecivko sa podla toho moze od 7. mesiaca, no mi sme vo vsetkom v sklze :wink:
19. mar 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechce nic to decko :angry: inak ten pribinacik je fakt dobry a to zjedol len polku
19. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee MY z I, hanbiiim sa..... :confounded:
19. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka a od coho je Nelinka chora, nevravela ti Dr. z coho to moze mat ?
19. mar 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tu niekto?????
19. mar 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani som tu
19. mar 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. mar 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasna fotka a pekny uces ten kadernik urobil ale zazraky :grinning: dlho si tu nebola
19. mar 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo ďakujem janka :wink: . doobedu som tu trošku bola ale vieš pri Dianke sa už nedá veľmi, len ked spinká. už sa všade kde môže stavia na nožky a aj dnes sa pustila a spadla, ale našťastie sa až tak nebuchla. no ale deti s tým rastú.
a vy čo máte nové? marko sa má ako?
19. mar 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre zlosti ako len vie :slight_smile: dnes sme boli v poradni a ma uz 8,700 ako robis stroganov???
19. mar 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta pekne váži, super. a všetko inak OK?
jani pošlem ti o chvíľu recept, len idem dať malej olovrant. alebo ti to súri?
19. mar 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Peti, pekne foto :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak, ako Jani ste dopadli u lekara?Co povedala na to biele v puse?

Nelka zatial nespala od 12h :confounded: tusim, ze uz prechadzame na spanok, len raz denne :confounded:
Inak, tota moja Nelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....strasne mi je smiesno, lebo mam dlhe triko a ona sa ho chyti, postavi sa a stoji, v druhej ruke flaska s cajikom, potom sa uplne pusti a stoji dobrych par sekund bez drzania :grinning: :grinning: :grinning: .
Okolo stola uz prejde aj drziac sa ho :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak dnes sme boli 2,5 hod. vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes neboli, lebo sa mi zda chladno, a kedze Nelka nie je najzdravsia, tak.....a okrem toho robim konecne upratovanie :sweat_smile:
19. mar 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ked sme vysli bolo zamracene, potom snezilo a nakoniec sa vyjasnilo a svietilo slnieckooo :slight_smile:
19. mar 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupila som malemu prve susienky sunarka od 6. mesiacov, uz ste ich skusali ?
19. mar 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Sunarku neskusala a ani nebudem, nakolko ma dost presvedcili Baby susienky od Nestle.Su perfektne.Od Hami sme mali, ale tie su dost malicke , aby som dala Nelke do rucky a mala som aj od Hero Probiotika, tak tie su hadam pre mna najhorsie. :wink:
19. mar 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti ďakujem za pochvalu :slight_smile: . Inak ja tiež občas sledujem Dianku a tiež sa veľa krát zasmejem... :grinning: .Vlasti aj nám sa najviac osvedčili od Nestlé :wink: . sú fakt super a neobsahujú celé vajcia. ja ich malej vždy namrvím do ovocia alebo výživy aby to mala sýtejšie.
19. mar 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne Peti, a ja to tak robim :sunglasses: :wink: Dakedy jej dam aj do rucky a zuzle, pokial nedopapa celu :slight_smile:
19. mar 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne :wink:
19. mar 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme teraz mali katastrofu, lebo sa mu susienka lepila v rucke a nevedel ju chytit, tolko placu sposobila :confused: , tak som mu dala rozok a je v pohode.... :slight_smile:
19. mar 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Peti, jake si znamenie?? :slight_smile:
19. mar 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, a nie su tie piskotiky malicke??
19. mar 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Take obdlznicky 3x2 cm, radsej mu ich rozdrvim v cajiku, alebo s bananom :unamused: Zajtra este raz skusim, ci to bude fakt tou velkostou, ze sa mu zle drzia....
19. mar 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od Nestle Baby susienku su vacsie, a dobre sa drzia.Inak, aj od Hero Probiotika su velke.
19. mar 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tie slatinske piskoty, co si vytvorila temu si uz skusala ?
19. mar 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok