• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
maťka amniocentéza je odber plodovej vody. vlasti, lebo mi vyšli zlé testy čo sa robia z krvy-genetické testy. podozrenie na downow syndróm :frowning2: , bola to pre mňa strašné, tie stresy a obavy. ale našťastie Dianka je úplne zdravá :wink: .
19. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti a kedy si asi bola v Novej na odber?Lebo ja som dost casto lezala v spitaly, takze viem, ze vtedy vela zien tam bolo na amnio.
19. mar 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu tak to teraz presne neviem, ale niekedy pred vianocami. a vtedy nás tam nebolo veľa, tuším, že 3.
19. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac to je hrozne, moje dve kolegyne mali opakovane zle vysledky a narodili sa im zdrave deti a jedna znama sla na potrat 2x. Neviem,ci su to najpresnejsie testy, podla mna kludne mohla mat to dieta, no ona hned ako jej to povedali isla na potrat. Jadna z tych kolegyn bola nakoniec v Prahe, kde jej povedali, ze maly je o.k.
A verim ti tie stresy, viem co oni prezivali.....
19. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cely december som bola v nemocke :frowning2:
19. mar 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak z krvy určite niesú presné, ale z plodovej vody to skôr...Maťka a tá tvoja kamoška nebola na amniocentézu?
vidíš Vlasti tak sme boli aj spolu na oddelení nakoniec. a ty prečo si bola v nemocke?
19. mar 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti, ale našťastie je to všetko za nami a máme krásne a zdravé bambulky :wink: . Čo všetko si jedna žena musí v živote vytrpieť... :angry:
19. mar 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa kúpkať, tak ked mi manžel nebude dýchať na chrbát, nech ho pustím na net, tak ešte nakuknem
19. mar 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Praveze z plododovej vody to robili.... :unamused: A aj my sa pomaly chystame kupat, kasovat a spat.... :slight_smile:

Dobru nocku ! :slight_smile:
19. mar 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused:

Petka ja som od zaciatku tehu mala krvacanie a problemy s placentou.Nakoniec som sa dokrvacala hadam az vo februari, kedy aj konecne placenta sa zocelila :frowning2: Ale, tak ako pises, nastastie je to vsetko za nami. :wink:
19. mar 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ktora z vas dava nutrilon HA
19. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco Jani?Tusim , ze Petka ? :confused:
19. mar 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka áno Dianka papká nutrilon HA, prečo?
19. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes nam lekarka dala na predpis a ked to marko nebude chciet pit tak vam to mozem dat.inak predpise nam to tri krat za mesiac.inak stoji 380 a na recept nejakych 140 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ten nutrilon je fakt drahy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vlasti a vy co pijete ne nutrilon????
junovka a ako to tvoja mala znasala? :wink: ja sa to pytam, lebo ma o to popytala kolegina ona sa dopocula ze detom zviazu ruky a oni maju s toho stresy na cely zivot, preto shana nemocku, ktora to robi v narkoze, min. tyzdna ju mali operovat vo vojenskej, sla tam jej mala s otcom a lezalo s nou 9 dospelych chlapov na izbe a nakoniec jej nic nerobili a poslali na druhy den domov, lebo mala zvysene teploty :frowning2: prisli domov a malej nebolo nic :slight_smile: a to podotykam ze dievca ma 4 roky :slight_smile:
ano Jani, pijeme, ale klasicky modry, teda uz 3 hnedy.A koli comu mu predpisala?Ma nabeh na alergiu?A co to biele v puse,Co povedala, ze od coho?

Stresi, to je totaaaaalna kravina :confused: V dnesnej dobe??????????????? :confused: Viem, ze pre d30rokmi takto robili, lebo ja som to zazila, ale dnes???Kolko rokov ma tvoja kolegyna? :grinning: :grinning: :grinning:
Timke dali oblbovacku-tabletku, za par minut bola grogy-opita, rehotala sa....a dodnes nevie, ze jej daco vobec robili.Dokonca behom 10 minut ju priniesli na izbu s usmevom od ucha k uchua ani stopa po krvi.V ten den sme sli aj domov. :wink:
19. mar 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to biele mu zmyzlo :fearful: mohol by mat v buducnosti na nieco alergiu ale nemusi.nutrilon nam predpisala aby sme usetrili ale kedze ho nepijeme ale zajtra vyslkusame.a ak nebude chciet ta darujeme
19. mar 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pisem jak hotentot :grinning: vlasti tak to je super ze to tak dopadlo moja sestra mala zaviazane ruky a vytrhi jej to za ziva a este teraz ma z toho nocne mory :sweat_smile:
19. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: .A kedy to bolo?Mam na mysli rok.
19. mar 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz davno asi 10 rokov do zadu
19. mar 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
robili jej to v novej.....
19. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :confounded: :confounded:

No, Petka asi dnes uz nepride :grinning: :grinning: :wink:
19. mar 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juovka ona je strasny strachput moja kolegina malej ked beru krv odpadava :slight_smile:. Prosim ta je predpoklad ze jej tie mandle narastu? Ona tvrdi,ze ked to operuju vystinu vsetko a na 99,99% nenarastu, ale ked to robia v narkoze vystiknu vsetko.
19. mar 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozeram popri konovy aj dr.housa pozerate to niekto????inak od pondelka mame pestunku
19. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok janka, tak ked tak nám môžeš helfnúť, ale radšej nech chutí markovi :wink: . no veru je dosť drahý ten nutrilon :angry: . len toto, že ak náhodou ho marko nebude chcieť a už ho otvoríš, tak sa do 4 týždňov musí spotrebovať.

Vlasti ti poviem, že si si musela riadne vytrpieť počas tehu...
19. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to fakt? a nejaká mladá?
19. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti tu som, lebo manžel je nejaký unavený a už si popozeral čo chcel :wink: . tak som to rýchlo využila :grinning: :grinning: :grinning: .
19. mar 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie pani na dochodku.mala svoje styry deti a 3 vnucata.peti dam ti ho ak ho nebude pit.a potom ti mozem vybrat aj dalsie
19. mar 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ved sa ešte dohodneme, nám dr. na mesiac predpisuje 4ks a vám len 3? a neviete do akého veku dieťatka dr.môžu predpisovať tie mliečka?
19. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do jedneho roka sa my zda nam len tri.A preco pije dianka HA
19. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok