Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
19. mar 2008

maťka amniocentéza je odber plodovej vody. vlasti, lebo mi vyšli zlé testy čo sa robia z krvy-genetické testy. podozrenie na downow syndróm ☹ , bola to pre mňa strašné, tie stresy a obavy. ale našťastie Dianka je úplne zdravá 😉 .

junovka
19. mar 2008

Peti a kedy si asi bola v Novej na odber?Lebo ja som dost casto lezala v spitaly, takze viem, ze vtedy vela zien tam bolo na amnio.

petka.m
19. mar 2008

fuu tak to teraz presne neviem, ale niekedy pred vianocami. a vtedy nás tam nebolo veľa, tuším, že 3.

martinabarak
19. mar 2008

Inac to je hrozne, moje dve kolegyne mali opakovane zle vysledky a narodili sa im zdrave deti a jedna znama sla na potrat 2x. Neviem,ci su to najpresnejsie testy, podla mna kludne mohla mat to dieta, no ona hned ako jej to povedali isla na potrat. Jadna z tych kolegyn bola nakoniec v Prahe, kde jej povedali, ze maly je o.k.
A verim ti tie stresy, viem co oni prezivali.....

junovka
19. mar 2008

cely december som bola v nemocke ☹

petka.m
19. mar 2008

tak z krvy určite niesú presné, ale z plodovej vody to skôr...Maťka a tá tvoja kamoška nebola na amniocentézu?
vidíš Vlasti tak sme boli aj spolu na oddelení nakoniec. a ty prečo si bola v nemocke?

petka.m
19. mar 2008

Vlasti, ale našťastie je to všetko za nami a máme krásne a zdravé bambulky 😉 . Čo všetko si jedna žena musí v živote vytrpieť... 😠

petka.m
19. mar 2008

ideme sa kúpkať, tak ked mi manžel nebude dýchať na chrbát, nech ho pustím na net, tak ešte nakuknem

martinabarak
19. mar 2008

Praveze z plododovej vody to robili.... 😒 A aj my sa pomaly chystame kupat, kasovat a spat.... 🙂

Dobru nocku ! 🙂

junovka
19. mar 2008

😕

Petka ja som od zaciatku tehu mala krvacanie a problemy s placentou.Nakoniec som sa dokrvacala hadam az vo februari, kedy aj konecne placenta sa zocelila ☹ Ale, tak ako pises, nastastie je to vsetko za nami. 😉

janka08
autor
19. mar 2008

ktora z vas dava nutrilon HA

junovka
19. mar 2008

preco Jani?Tusim , ze Petka ? 😕

petka.m
19. mar 2008

janka áno Dianka papká nutrilon HA, prečo?

janka08
autor
19. mar 2008

dnes nam lekarka dala na predpis a ked to marko nebude chciet pit tak vam to mozem dat.inak predpise nam to tri krat za mesiac.inak stoji 380 a na recept nejakych 140 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ten nutrilon je fakt drahy 😠 😠 😠 😠 😠 vlasti a vy co pijete ne nutrilon????

stresmenka
19. mar 2008

junovka a ako to tvoja mala znasala? 😉 ja sa to pytam, lebo ma o to popytala kolegina ona sa dopocula ze detom zviazu ruky a oni maju s toho stresy na cely zivot, preto shana nemocku, ktora to robi v narkoze, min. tyzdna ju mali operovat vo vojenskej, sla tam jej mala s otcom a lezalo s nou 9 dospelych chlapov na izbe a nakoniec jej nic nerobili a poslali na druhy den domov, lebo mala zvysene teploty ☹ prisli domov a malej nebolo nic 🙂 a to podotykam ze dievca ma 4 roky 🙂

junovka
19. mar 2008

ano Jani, pijeme, ale klasicky modry, teda uz 3 hnedy.A koli comu mu predpisala?Ma nabeh na alergiu?A co to biele v puse,Co povedala, ze od coho?

Stresi, to je totaaaaalna kravina 😕 V dnesnej dobe??????????????? 😕 Viem, ze pre d30rokmi takto robili, lebo ja som to zazila, ale dnes???Kolko rokov ma tvoja kolegyna? 😀 😀 😀
Timke dali oblbovacku-tabletku, za par minut bola grogy-opita, rehotala sa....a dodnes nevie, ze jej daco vobec robili.Dokonca behom 10 minut ju priniesli na izbu s usmevom od ucha k uchua ani stopa po krvi.V ten den sme sli aj domov. 😉

janka08
autor
19. mar 2008

to biele mu zmyzlo 😨 mohol by mat v buducnosti na nieco alergiu ale nemusi.nutrilon nam predpisala aby sme usetrili ale kedze ho nepijeme ale zajtra vyslkusame.a ak nebude chciet ta darujeme

janka08
autor
19. mar 2008

pisem jak hotentot 😀 vlasti tak to je super ze to tak dopadlo moja sestra mala zaviazane ruky a vytrhi jej to za ziva a este teraz ma z toho nocne mory 😅

junovka
19. mar 2008

😲 😲 😲 .A kedy to bolo?Mam na mysli rok.

janka08
autor
19. mar 2008

uz davno asi 10 rokov do zadu

janka08
autor
19. mar 2008

robili jej to v novej.....

junovka
19. mar 2008

😖 😖 😖

No, Petka asi dnes uz nepride 😀 😀 😉

stresmenka
19. mar 2008

juovka ona je strasny strachput moja kolegina malej ked beru krv odpadava 🙂. Prosim ta je predpoklad ze jej tie mandle narastu? Ona tvrdi,ze ked to operuju vystinu vsetko a na 99,99% nenarastu, ale ked to robia v narkoze vystiknu vsetko.

janka08
autor
19. mar 2008

pozeram popri konovy aj dr.housa pozerate to niekto????inak od pondelka mame pestunku

petka.m
19. mar 2008

ok janka, tak ked tak nám môžeš helfnúť, ale radšej nech chutí markovi 😉 . no veru je dosť drahý ten nutrilon 😠 . len toto, že ak náhodou ho marko nebude chcieť a už ho otvoríš, tak sa do 4 týždňov musí spotrebovať.

Vlasti ti poviem, že si si musela riadne vytrpieť počas tehu...

petka.m
19. mar 2008

jani to fakt? a nejaká mladá?

petka.m
19. mar 2008

Vlasti tu som, lebo manžel je nejaký unavený a už si popozeral čo chcel 😉 . tak som to rýchlo využila 😀 😀 😀 .

janka08
autor
19. mar 2008

nie pani na dochodku.mala svoje styry deti a 3 vnucata.peti dam ti ho ak ho nebude pit.a potom ti mozem vybrat aj dalsie

petka.m
19. mar 2008

ok ved sa ešte dohodneme, nám dr. na mesiac predpisuje 4ks a vám len 3? a neviete do akého veku dieťatka dr.môžu predpisovať tie mliečka?

janka08
autor
19. mar 2008

do jedneho roka sa my zda nam len tri.A preco pije dianka HA