• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
mne dnes marko zasa spapal doobedu vyzivku a aj jogurt ale to sa urcite len pomylil a zajtra zasa nebude chciet :grinning:
23. mar 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti inak aj Dianka mala obdobie, čo nechcela papať kaše. Vôbec neviem prečo :fearful: , ale teraz už zase v pohode papká.
A aj ked ju necháš vyhladovať, tak nespapá?
23. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co ste dnes porabali????
23. mar 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka už som sa ťa pýtala vyššie, ale asi si si nevšimla. Ten nutrilon je 2?
23. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli u svokrovcov na obed a prišli sme až pred šiestou a vy?
23. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, neviem.Proste, kase mi neje, o 19.30h dam Nutrilon asi 150ml a zaspi.Potom vstane az okolo 5h rano.Taze, neviem.

Jani, my sme dnes boli u nasich, bol aj brat so svagrinou a detmi.Timka sa vysalila do zblbniutia s bratrancom a Nelinka sa pohrala so svojou sesterkou :wink:
23. mar 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli prababky a pradedka a tiez sme len nedavno dosli .doobedu som este trosku pobehovala v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy aj cakate nejakych olievacov.a mam vam povedat ze vas pozdravuje aj marko a ocko a mam vam povedat ze pozeraju hokej :sweat_smile: :grinning:
23. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti možno už jej stačí to čo spapá cez deň, preto ti nechce kašu. Mne Dianka papká len 5x denne a tebe Nelinka vlastne doteraz papkala 6x, že? A to jej stačí 150ml mliečka :fearful: ? Dianka mi spapá 240ml a už o 5,30-6,00 kričí na celý blok od hladu :grinning: .
23. mar 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka...,že ďakujeme :wink:
23. mar 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme aj my pozdravujeme a nech marko dobre fandí, aby vyhrali naši :slight_smile:
23. mar 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze neni zac tu sa pri mne hraju ta ze vas pozdravuju :grinning: zlaty su :slight_smile: za chvilu ideme kupkat a spinkat dnes sme vstavali o 06,00 :confounded: nic moc
23. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už tri dni vstávame medzi 5,30-6,00 :angry: . tak už večer chodím jak mátoha.
23. mar 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to verim petka. a ja este musim aj v noci vstavat ku malemu.prebalujete drobcov v noci???????
23. mar 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie janka, lebo Dianka sa mi v noci už vôbec nebudí, možno raz-dva krát do mesiaca sa stane, že vstane aj v noci. ale ked bola menšia a budila sa ešte, tak som ju vždy prebalila...
23. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som, že ked sa mi v noci náhodou zobudí, samozrejme že ju vždy prebalím :wink:
23. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marko sa budi neviem preco?????
23. mar 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby ideme sa kúpkať, tak možno ešte potom nakuknem, ked ma nepodsadne manžel.
23. mar 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, Peti, 150ml jej staci, ked spapa aj 150 ml kase-hustej.
Teraz mi uz zaspinkala a nestiahla ani 150 ml :confounded: Ja si myslim, ze je to zubkami, nakolko ako pisem trva to asi 2 dni.

Jani, ja Nelku v noci neprebalujem.Kedze spinka celu noc, sem-tam sa zobudi okolo 4 h , ze chce papat.Z toho, ze sa ti Marko budi, tak si nerob nic, viem, ze je to o nervy, ale vzdy s en povedz, ze nebude trvat cely zivot :wink: Takto som ja stavala k Timke hadam az do 1,5 roka.A tu som :wink:

Peti, a vy dokedy budete papat HA2?Lebo HA3 neexistuje :confused:

Este som sa vas chcela opytat, ci ste uz boli kupovat svojim detickam nieco na kupon v BATI?Ja rozmyslam, ze by som uz aj mohla ist kupit Nelke topanocky.Minuly tyzden som jej kupila papucky na snurovanie v Deichmannu.

Hej, a este k tej Camumilli ch15....Jani, to Markovi na zubky este davas?A ako casto?Rozmyslam, zeby som davala to aj Nelke, nakolko je pocas dna dost teraz ufnukana.A chystam sa v utorok jej kupit Babydent....keby nahodou prisla kriza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti tak to mas pravdu lebo detom ktorym idu zubky mozu strati chut do jedla.chamomilu mu nedavam.a uz jej vidno zubky????
23. mar 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve take ciarocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
23. mar 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco JANI UZ NEDAVAS TU cHAMOMILLU?
23. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOOOOOJ jANI, FURT SA TA ZABUDNEM OPYTAT.....furt ked pozrem tvoj albium, tak ma to napadne.....kde ste boli pri mori???
23. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nedavam lebo ziadne zubky nevidim :unamused: boli sme v bulharsku :slight_smile:
23. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Bulharsku??????A kde presnejsie?
23. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to keby si videla zubky, tak vtedy by si mu davala?Pytam sa preto, lebo neviem ci mam davat aj ja, alebo nie?
23. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked vidis zubky tak jej kludne daj ak chces.my sme boli v kitene aj primorsku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, a to pocas jedneho pobytu v BG ste boli tam aj tam?Pytam sa preto, lebo my v podstate mame uz BG pochodene od hora az dole :wink: My sme boli v Pomori, asi 3 x, potom Carevo, to bol aj Timka uz, v Balciku, Kraneve, Sln.Pobrezie, Nesebar-tam je nadherne, Varne, Ravde..........proste super.Ja by som hadam asi ani nikde inde nesla , len do BG :slight_smile: :wink:
23. mar 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie jeden rok tam a druhy tam a bolo super ked vyjde tak na buduci rok by som isla znova. mne sa bulgaria velmi paci :slight_smile:
23. mar 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme dve :slight_smile: a boli ste letecky, alebo ako?
23. mar 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letecky a vy???a ako bolo ked ste boli s timkou a kolko mala???
23. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok