Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
23. mar 2008

mne dnes marko zasa spapal doobedu vyzivku a aj jogurt ale to sa urcite len pomylil a zajtra zasa nebude chciet 😀

petka.m
23. mar 2008

Vlasti inak aj Dianka mala obdobie, čo nechcela papať kaše. Vôbec neviem prečo 😨 , ale teraz už zase v pohode papká.
A aj ked ju necháš vyhladovať, tak nespapá?

janka08
autor
23. mar 2008

co ste dnes porabali????

petka.m
23. mar 2008

janka už som sa ťa pýtala vyššie, ale asi si si nevšimla. Ten nutrilon je 2?

petka.m
23. mar 2008

my sme boli u svokrovcov na obed a prišli sme až pred šiestou a vy?

junovka
23. mar 2008

Peti, neviem.Proste, kase mi neje, o 19.30h dam Nutrilon asi 150ml a zaspi.Potom vstane az okolo 5h rano.Taze, neviem.

Jani, my sme dnes boli u nasich, bol aj brat so svagrinou a detmi.Timka sa vysalila do zblbniutia s bratrancom a Nelinka sa pohrala so svojou sesterkou 😉

janka08
autor
23. mar 2008

my sme boli prababky a pradedka a tiez sme len nedavno dosli .doobedu som este trosku pobehovala v kuchyni 😝 a vy aj cakate nejakych olievacov.a mam vam povedat ze vas pozdravuje aj marko a ocko a mam vam povedat ze pozeraju hokej 😅 😀

petka.m
23. mar 2008

Vlasti možno už jej stačí to čo spapá cez deň, preto ti nechce kašu. Mne Dianka papká len 5x denne a tebe Nelinka vlastne doteraz papkala 6x, že? A to jej stačí 150ml mliečka 😨 ? Dianka mi spapá 240ml a už o 5,30-6,00 kričí na celý blok od hladu 😀 .

petka.m
23. mar 2008

janka...,že ďakujeme 😉

petka.m
23. mar 2008

samozrejme aj my pozdravujeme a nech marko dobre fandí, aby vyhrali naši 🙂

janka08
autor
23. mar 2008

ze neni zac tu sa pri mne hraju ta ze vas pozdravuju 😀 zlaty su 🙂 za chvilu ideme kupkat a spinkat dnes sme vstavali o 06,00 😖 nic moc

petka.m
23. mar 2008

my už tri dni vstávame medzi 5,30-6,00 😠 . tak už večer chodím jak mátoha.

janka08
autor
23. mar 2008

tak to verim petka. a ja este musim aj v noci vstavat ku malemu.prebalujete drobcov v noci???????

petka.m
23. mar 2008

nie janka, lebo Dianka sa mi v noci už vôbec nebudí, možno raz-dva krát do mesiaca sa stane, že vstane aj v noci. ale ked bola menšia a budila sa ešte, tak som ju vždy prebalila...

petka.m
23. mar 2008

zabudla som, že ked sa mi v noci náhodou zobudí, samozrejme že ju vždy prebalím 😉

janka08
autor
23. mar 2008

marko sa budi neviem preco?????

petka.m
23. mar 2008

dobre baby ideme sa kúpkať, tak možno ešte potom nakuknem, ked ma nepodsadne manžel.

junovka
23. mar 2008

no, Peti, 150ml jej staci, ked spapa aj 150 ml kase-hustej.
Teraz mi uz zaspinkala a nestiahla ani 150 ml 😖 Ja si myslim, ze je to zubkami, nakolko ako pisem trva to asi 2 dni.

Jani, ja Nelku v noci neprebalujem.Kedze spinka celu noc, sem-tam sa zobudi okolo 4 h , ze chce papat.Z toho, ze sa ti Marko budi, tak si nerob nic, viem, ze je to o nervy, ale vzdy s en povedz, ze nebude trvat cely zivot 😉 Takto som ja stavala k Timke hadam az do 1,5 roka.A tu som 😉

Peti, a vy dokedy budete papat HA2?Lebo HA3 neexistuje 😕

Este som sa vas chcela opytat, ci ste uz boli kupovat svojim detickam nieco na kupon v BATI?Ja rozmyslam, ze by som uz aj mohla ist kupit Nelke topanocky.Minuly tyzden som jej kupila papucky na snurovanie v Deichmannu.

Hej, a este k tej Camumilli ch15....Jani, to Markovi na zubky este davas?A ako casto?Rozmyslam, zeby som davala to aj Nelke, nakolko je pocas dna dost teraz ufnukana.A chystam sa v utorok jej kupit Babydent....keby nahodou prisla kriza 😝

janka08
autor
23. mar 2008

vlasti tak to mas pravdu lebo detom ktorym idu zubky mozu strati chut do jedla.chamomilu mu nedavam.a uz jej vidno zubky????

junovka
23. mar 2008

dve take ciarocky 😵 😵 😵 😀 😀

junovka
23. mar 2008

a preco JANI UZ NEDAVAS TU cHAMOMILLU?

junovka
23. mar 2008

JOOOOOJ jANI, FURT SA TA ZABUDNEM OPYTAT.....furt ked pozrem tvoj albium, tak ma to napadne.....kde ste boli pri mori???

janka08
autor
23. mar 2008

nedavam lebo ziadne zubky nevidim 😒 boli sme v bulharsku 🙂

junovka
23. mar 2008

V Bulharsku??????A kde presnejsie?

junovka
23. mar 2008

a to keby si videla zubky, tak vtedy by si mu davala?Pytam sa preto, lebo neviem ci mam davat aj ja, alebo nie?

janka08
autor
23. mar 2008

ked vidis zubky tak jej kludne daj ak chces.my sme boli v kitene aj primorsku 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
23. mar 2008

Jani, a to pocas jedneho pobytu v BG ste boli tam aj tam?Pytam sa preto, lebo my v podstate mame uz BG pochodene od hora az dole 😉 My sme boli v Pomori, asi 3 x, potom Carevo, to bol aj Timka uz, v Balciku, Kraneve, Sln.Pobrezie, Nesebar-tam je nadherne, Varne, Ravde..........proste super.Ja by som hadam asi ani nikde inde nesla , len do BG 🙂 😉

janka08
autor
23. mar 2008

nie jeden rok tam a druhy tam a bolo super ked vyjde tak na buduci rok by som isla znova. mne sa bulgaria velmi paci 🙂

junovka
23. mar 2008

tak sme dve 🙂 a boli ste letecky, alebo ako?

janka08
autor
23. mar 2008

letecky a vy???a ako bolo ked ste boli s timkou a kolko mala???