Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
28. mar 2008

jeeeee, ahoj 🙂 Veru, uz bolo nacase, nie? 😵

janka08
autor
28. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ----

junovka
28. mar 2008

😉 ....Marko uz spi?

junovka
28. mar 2008

mam dost ☹ Citali ste v sekcii Mama, oco, rodina...temu Novy druh rakoviny prsnika??? 😕 ☹

janka08
autor
28. mar 2008

spi ja som tam bola laska so svagrom 😀 😀 😀

junovka
28. mar 2008

v dobrom strese musia byt, nie?koli rodine 😖

janka08
autor
28. mar 2008

ta to hej ale to je jej sestry mangel???nely spinka???a mate zajtra velku oslavu??,

junovka
28. mar 2008

Jani, uz si jedla Mangovy kompot v konzerve?? 😕 Dnes som si ho kupila....ale este neochutnala 😀 😀 chystam sa este dnes.

junovka
28. mar 2008

Nelka zaspala.Zjedla kasu, vypila Nutrak a spi 😉 Dnes sa mi vyvratila z chodaka ☹ 😝 Uz sme ho odlozili....zatial 😒

janka08
autor
28. mar 2008

chudatko 😅 nejedlo akurat teraz som sa najedla na vecer nebarz dobre 😒 co ste dnes porabali???

junovka
28. mar 2008

ta kde si?Venujes sa mangelovi?? 😀 😀 😀

janka08
autor
28. mar 2008

neni doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀

junovka
28. mar 2008

pisala som vyssie, ako bolo vonku.A vy?

Dnes som kupila do mycky lacnu sol v DM.Trebalo, lebo svietilo nam cervene svetlo.

janka08
autor
28. mar 2008

marka vzali nasi na chatu poobede cez obed spal len od12,00 presne do13,00.chuda moje velmi ho musia boliet tie zubky ☹ aku sol

junovka
28. mar 2008

no, co treba do mycky.Vola sa nejako Denkt mit-2kg za 40 Sk.Vosla nam cela, ani som nemyslela 😕

junovka
28. mar 2008

a stale place?Nedavas Chamumillu?Ja som dnes dala, lebo odkedy sme prisli z vonku, tak stale fnukala a kusala cumlik.

junovka
28. mar 2008

idem pozerat Spektrum.Konecne sa mi telka uvolnila 😉 ...aj ten kompot vyskusam 😀 😀 😀 Tak, sa maj, zajtra 😉

janka08
autor
28. mar 2008

a bude dobra ked stoji len 40??????Vlasti aka bude zajtra ta oslava nieco velke aj ja by som uz sla na nejaku oslavu aby ma niekto obskakoval aspon by som varit nemusela 😀

janka08
autor
29. mar 2008

pekne ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
29. mar 2008

ahojte 😉 🙂
Jani, je dobra ta sol, nakolko cez noc mi pralo riady a su krasne leskle 😉 😉
Velka ani nie, len mam pocit, ze asi tam budem viac menej pobehovat okolo stolov.Taze, tak 😖

petka.m
29. mar 2008

ahojte.
jani ten dnešok platí? len ešte stále neviem, kedy presne dojdeme. to závisí od dianky, lebo v poslednej dobe my doobedu nespinká vôbec, až ked sa naobeduje.
vlasti a dám janke tú zľavu na sunarku pre teba 😉 .

janka08
autor
29. mar 2008

plati peti 🙂

junovka
29. mar 2008

ok, Peti.Vdaka 😉

petka.m
29. mar 2008

vlasti nemáš začo 😉 .

petka.m
29. mar 2008

jani poslala som ti IP

janka08
autor
29. mar 2008

druha strana 😕 😕 😕 😕

junovka
29. mar 2008

ahojte 😉
Tak, ako vy dve-Peti a Jani?Vybavili ste , co ste mali? 😕

petka.m
29. mar 2008

ahojte, dianka už spinká. vlasti s jankou sme všetko vybavili 😉 . sme pokukali deťúrence, marko je riadny fešák 🙂 .
jooj také mám nervy, dianka má na jednom líčku také malé vyrážtičky a celé ho ma červené. neviete čo to môže byť? tak ma to štve ☹

junovka
29. mar 2008

no, Peti, dnes som bola s neterkou, ktora ma nieco viac ako rok a tiez ma toto na tvari.Ona ma po celej.Svagrina vravela, ze je to alergia na potraviny.Dala im lekarka Holtovu mast, ze ked nepominie, tak to budu brat ako atopak a potom musi ist na alergo, vraj nabeh na alergie 😒 Ale, nemusi aj tvoja mat...tazko povedat 😒 Nedavala si jej nieco nove papat?

petka.m
29. mar 2008

jooj vlasti ta to ani zo srandy mi nehovor, bo ma porazí. ona len na jednom líčku to má, tiež som jej to začala dnes natierať s holtovým krémom, tak uvidíme. ked do pondelka neprejde, tak idem k lekárke.
ona to už má dlhšie, ale najprv som si myslela, že to sú potničky...ale dnes jej to úplne sčervenalo 😒 .
jooj ta dúfam, že to nebude alergia, bo 😠 . papať som jej dávala nové len zelenú fazuľku a to včera. ale ona to má už dlhšie. a to by sa mi od jedla podľa mňa vysypala na telíčku, či nie? a telíčko má čisté, tak ja už neviem.