Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
29. mar 2008

caute dievcence co vy tu tak neskoro

petka.m
29. mar 2008

drahý išiel s kolegami..., takže dnes sama 😖 . som zvedavá kedy príde.
a trápi ma to líčko malej, jooj to furt dačo musí byť 😠 .

janka08
autor
29. mar 2008

peti neboj taka krasavica tak to nebude nic vazne. my sme mali zasa navstevu 😖

petka.m
29. mar 2008

janka, no len dúfam, že to nebude atopák...Jooj tie dnešné detičky si koľko vytrpia a my s nimi 😠 . Ked sme my boli deti nič také ani neexistovalo...a teraz len počúvam kde, kto, čo má... 😠 .
a koho ste mali na návšteve? nejaká nie veľmi výtaná?

petka.m
29. mar 2008

bože ja už som fakt blbá, ja som napísala vítať s tvrdým i, sorry 😖

janka08
autor
29. mar 2008

ano petka vitana 😠 strasne aj markovy z krvy zistili ze v buducnosti moze mat alergiu.peti neboj atopak to urcite nebude peti potom my daj vediet ake bolo to mliecko ci bolo take ake ma byt. a kde isiel drahy

petka.m
29. mar 2008

pálim ja do postele, lebo už som unavko. tak sa majte baby 😉 a dobrú nôcku.

petka.m
29. mar 2008

jani mliečko bolo dobré, neboj 😉 . a ešte raz ti ďakujem. niekde do mesta, mali rezervačku. ved zajtra pokecáme a ak nie zajtra tak v pondelok 😉 . papa

junovka
29. mar 2008

jeeej, vy ste sa rozkecali 😕

junovka
29. mar 2008

☹ ☹ ☹ ☹ tak som neskoro zaregistrovala vas 😖

bejula
30. mar 2008

dobréééé ránko v novom čase 🙂 🙂 🙂

myslela som si , že nám to pomôže, ta zmena času ale kdeže naša po novom je o 6:00 hore 😒 ocko ešte spi a ja po výdatných raňajkách popijam kavu a čitam Vaše debatky zo včera 🙂
Včera, ak niektorá počula a videla plač a trucovanie dievčatka po Pražskej ul. - tak to sme boli my 😀 , zobrala som ju k našim, (babička mala narodky) a v takom čase kedy by možno zaspala, ale nevyzeralo to na spanie, tak hybaj von . Od Bernolákovej už som ju skoro niesla celu cestu na rukách 😒 , ešte sme sa hombali a potom nam bol dedko pomôcť s plačom rovno do postele a nasledovné tvrdéééé spanie 😉 tak toľko náš včerajší pribeh haha 😎
ináč zlostí ma Bernoláková - chodníky popri ceste sama záplata - hrozné , nič nerobia aby to upravili, celu cestu hľadim dole aby sa bambula nezašpotila a nespadla 😠
hej mamky, neviete čo stavaju pri Troch hôrkach ??????????? hamba , že neviem čo ???????????? 😖

junovka
30. mar 2008

ahojte 😉
Beji, vraj to ma byt sport.hala pre Cirkevnu skolu 😠 😠 uz mi to totalne lezie na nervy s tymi 2 skolami na Bernolacke.2 skoly v jednej budove a hned vedla seba 2 sport.haly 😠 😠 😠 😠 totalny chaos.Timka uz do 2 rocnika bude chodit tu do normalnej budovy ZS, nakolko tu budovu, kde chodi teraz tak budu rusit.Chvalabohu, aspon nebude musiet chodit cez cestu.

nera
30. mar 2008

Dobré ránko...
Vlasti a to sa všetci pomestia v jednej budove?
A táto športová hala je čia?Nie je tiež cirkevná?

junovka
30. mar 2008

ahoj Evi.
Teraz bude koncit 5 triedy 9-kov, a prvaci su teraz 3 triedy.Kolko bude prvakov v septembri?....neviem.Ale, si myslim, ze to uz neni moja starost 😉
Ta sport.hala zlta, tak to patri normal ZS, nakolko skola je zamerana na gymnastiku+hadzanu.Cirkev si stavia teraz 😒

nera
30. mar 2008

ahaaa...to som nevedela(veď aj odkiaľ....keď my ešte tu krátko bývame a s detičkami nie som v kontakte a aj keď môj manžel tiež do nej chodil tak to už je sito od vtedy zmenené 😵 )...
A ozaj táto ZŠ je zameraná na šport či aj na iné predmety?

junovka
30. mar 2008

aj na matematiku 😉

nera
30. mar 2008

aha, tak to je potom dobre, lebo nechcem, aby mi raz Dianka chodila do športovej školy...dobrým odpudzujúcim príkladom je športové gymko 😝

junovka
30. mar 2008

mne je to jedno, co si moje kocky vyberu.Ked sport, tak sport, ak nieco ine, tak to budu mat.Je to ich vec a ich buduci zivot.Oni to budu vykonavat, ja nie 😀 Nie je dobre, ak sa nasilu vsetko tlaci, ak dieta nechce.
Moj brat vychodil sport.gymko-hadzanu, a hraje hadzanu 😀 😀 ked ho to bavi, preco nie? 😉

nera
30. mar 2008

Ja netvrdím, že nebude hrať šport, ale isto to nebude na úkor školy....v prvých ročníkoch(tie nie sú ťažké, ja som sa vtedy v škole vyslovene nudila) bude zrejme mať toho viac, aby si mohla vybrať a neskôr sa ukáže čo ju bude baviť.....to nechám na ňu. Viem, že všetko sa dá zvládnuť.
Nasilu isteže netreba nikoho tlačiť, ale dieťaťu je dobré ukázať čomu všetkému sa môže venovať, sama v tom veku ešte nemôže byť tak zbehlá.....a ešte šport sa dá zvládnuť aj na normálnej škole.To kvôli tomu, že športom sa neuživíš celý život, treba myslieť aj na neskôr.(Poznám športovcov, ktorí makali na tvrdom gymku a zvládali aj šport.)

junovka
30. mar 2008

to vtom sporte, to je ozaj pravda. 😒

janka08
autor
30. mar 2008

ahojte kocky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nera
30. mar 2008

Ahoj Janka,
Vlasti veď práve...treba na všetko myslieť 😵

janka08
autor
30. mar 2008

takze nasa umy vacka bezi 🙂 evi ako sa inak mate dianka poslucha?

nera
30. mar 2008

Dianka je v pohode (klop-klop) až teraz zaspinala.....zato mňa nejak zas bolí hlava....
A Vy sa ako máte? 😵

bejula
30. mar 2008

ahojte 🙂 ,
Vlasti 🙂 , tak na to som nemyslela ohľadom tej šport. haly ... 😒 no to som zvedava ako to tam pristane ..... 😨
my sme už po spani, mala mi zaspala pri pesničkách o 10:30 spala do 12:00 takže teraz pobehuje a nahána sa s otcom a ja som tu mrkla, čo robite, ja hoc som dobita asi pôjdem vonku prejsť sa ... 😎
a vy ??? čo dnes ???

janka08
autor
30. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

viera78
30. mar 2008

ahojte baby dlho som sa tu neukazala,doma mam kopu roboty 7.4 ideme prerabat kupelku a clovek len premysla,kde to vsetko dame.chcem sa vas opitat,malemu pridavam do nutrilonu nutrilon AR ponom my pekne odgrgol ale nic zneho nevyslo,pred par dnami zacal papat 150ml,ale len v noci cez den po 3hod.120ml dneska rano vsak po jedeni zneho dost vyslo a tak to ide cely den neviem ci zajst k doktorke on ma problem s bruskom od mala doktorka povedala ze bude chvilu dobre ale ze sa to moze vratit.

junovka
30. mar 2008

ahojte 😉
Vieri, moze byt, ze je prejedeny, ale nechapem, preco davas do Nutrilonu este Nutrilon AR 😕 😕 ?vED, BUD DAVAS JEDNO, ALEBO DRUHE.mOZNO AJ Z TOHO TI VRACIA.tO ISTE ROBILA KAMOSKA, MAL VRACALA APOTOM, KED ZACALA DAVAT LEN JEDEN, TAK VRACANIE USTALO.Sorry, za pismo 😅

dnes sme boli na chate, ak sme si daco pogrilovali 😵 😉

viera78
30. mar 2008

junovka my sme davali len comfort nic vnom nevydrzalo,ako mu davame nutrilon Ar maly sme pokoj vsetko vnom ostavalo az do dnesneho rana.

janka08
autor
30. mar 2008

ahoj vierka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mynule som ta spomynala ze kde si tak dlho 😕 ak chces tak mam doma este zabaleny nutrilon ha